Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Gość keina

Kiedy dziewczyna jest ogolona, chociażby nie wiem jak się starała to coś i tak zostaje to czy te końcówki włosków was drapią i kłują przy minecie. Czy jak robicie minetke to wam to nie przeszkadza? Nie boli? Albo jak dotykacie tych miejsc palcami to was to nie wkurza, ze czuć szorstkie miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
serio? i nie boli cię buzia tam gdzie się ocierasz o te miejsca? pytam poważnie, bo nie chce żeby mojego partnera to bolało. Jak on mnie otrze nawet ogolona twarzą po policzku to w jedna stronę jest to gładkie i przyjemne a pod jakimś katem drapie, boli i jeszcze zostawia czerwony ślad od podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:| chyba nie trzeba twojego partnera uczyc jak sie to robi??przeciez ma rece mozna sobie pomoc nimi... a pozatym chyba lubisz delikatnie to po co sie tam bedzie pchal cala glowa jak jezyczek starczy, oczywiscie musi byc zwinny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
Nie pcha się tam całą głową, uczyć też go nie trzeba, bo jest boski! Tylko ja się martwię, a przez to nie za często mu na to pozwalam, mimo tego, że to uwielbiam, a on nie rozumie dlaczego się wzbraniam. Cieszę się, że odpisałeś że to kłucie tak bardzo nie przeszkadza. Może łatwiej mi będzie odczuwać przyjemność, a nie strach, że dla niego to niekomfortowe. Dzięki! A może są jakieś sposoby na to żeby te włoski „odrostki” nie były takie twarde? Depilacji woskiem próbowałam, jest naprawdę super, gładko, miło i przyjemnie dopóki za którąś depilacją włoski nie stają się delikatne i nie zaczynają wrastać, co jest jeszcze gorsze, od krótkotrwałych podrażnień po maszynce do golenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam juz twoj facet bedzie wojowal to prowadz jesgo rece po twoich piersiach, brzuszku napewno nie zauwazy tych twardych wloskow a sposobow na ich pozbycie niestety nie znam, mnie akurat nie przeszkadzaja wrecz przeciwnie bardziej podniejaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
Skoro juz mi się trafił taki rozmowny facet to chciałabym cię wykorzystać i zadać jeszcze jedno pytanie dotyczące depilacji. Wolisz całkiem wydepilowane czy tak żeby coś zostało np. pasek na wzgórku lub wzdłuż warg, aż po wzgórek, a może całkiem nieruszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie lubie pasek na wzgorku tak jak to napisalas, mowilem dziewczynie na cala depilacje ale nie podobalo jej sie to wiec nie naciskam po co ma dziewczyna sie meczyc skoro pasek tez jest podniecajacy..teraz ja mam pytanie lubisz jak Ci to facet robi po stosunku czy przed seksem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
Stanowczo przed ale nie jako sam początek gry wstępnej tylko jak już jestem trochę rozgrzana ;) potrafię dostać wtedy dwóch orgazmów zależy jak się czuję a trzeci w trakcie stosunku to już totalny odlot jest wtedy dużo bardziej intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie u mojej dziewczyny tez tak jest dlatego bardziej lubie ja piescic jezyczkiem przed dostaje wtedy wieloktornego orgazmu albo jednego i bardzo dlugiego... wreszcie z kims tu mozna normalnie pogadac na tym forum..:-) szkoda ze moja dziewczyna nie ma takiej ochoty na seks jak ja no ale cos zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
jest sposób na wrastające wloski po wosku a mianowicie pilinc enzymatyczny:) a wloski po kremie depilującym mają mniej "ostre" końce niz po maszynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
tzn piling:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
Szczerze mówiąc to też tak miałam przez jakiś czas. Konkretnie to przez okres jak brałam tabletki anty. Odstawiłam i wszystko wróciło do normy. Niesamowicie dobrze się z tym czuję. Teraz to ja trochę przeginam, czasem on ma mnie już trochę dosyć ale też bardzo się cieszy, że znowu jestem sobą. Nie wierzyłam w takie działanie tabletek, próbowałam sobie wmawiać, że to wszystko leży w psychice ale jednak jakiś tam wpływ obniżający libido mają, nie da się tego ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
ja ne mialam atkich problemow po tabletkach. ale tak to jest z hormonami na jednego dzialaja tak a na 2 inaczej. swoją drogą szkoda ze ludzie nie mogą sie dobierac w pary biorąc pod uwage libido! wtedy wszystko byloby latwiejsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mowilem juz pare miesiecy namawiam zeby skonczyla brac tabletki albo je zamienila na jakies inne slabsze ale nic z tego, jak miala przerwe w braniu tabletek to wszystko bylo wporzadku miala ogromna ochote na seks a teraz znowu lipa, niewiem jak mam ja przekonac:( a Ty sama odstawilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
a co zrobic jak facet nie bierze tabletek:) a i tak nie ma ochoty???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny ten swiat jeden ma ochote jeden nie ma i jak tu normalznie funkcjonowac:( zazdroszcze tym ktorzy nie maja takich problemow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
dziwny i bez sensu!! no bo niby wszystko gra i zwiazek funkcjonuje super tyko taplaszczyza kuleje i co zrobic?? przeciez nie bedzie sie zrywac przez to ze seks nie jest do konca taki jak by sie chcialo... a z 2 strony to powoduje frustracje i czlowiek caly czas o tym mysli. i co zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wracajac do golenia...
to czy po 2-3-4 dniach panie znowu sie gola , drapia, czy "boli je glowa"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiakkk masz racje to nie powod zeby ze soba zrywac bo to bez sensu ale jednak tak jak Ty caly czas o tym mysle czy cos ze mna nie tak czy co...rozmowa tez jakos tak nie pomaga niewiem co robic chyba jakos trzeba z tym zyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
Tak sama odstawiłam, chcialam zrobic badania, a do tego trzeba odstawić tabletki na dwa miesiące. Po tych dwóch miesiącach, kiedy badanie było już zrobione i wszystko było w najlepszym porządku, gin poleciła mi powrót do tabletek, nie chciałam już o nich słyszeć. Jeszcze jedno, zmiana tabletek nic może nie dać. Ja też szukałam takiego rozwiązania bo czułam że między nami jest inaczej niż było, chciałam popróbować czy może zmiana tabletek coś da ale nic niestaty nie dała, a używałam najlżejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz niewiem moja dziewczyna nie przestanie brac bo mowi ze ma wypryski na twarzy jak nie bierze.. musze sie dalej meczyc bez seksu pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
hahaha pewnie czesc boli glowa...:) a wlasnie keina jak robisz wosk to na jakiej powierzchni skóry?? bo ja zostawiam tylko cienki paseczek i jesli potrzebujesz rady to najlepszy jest delikatny wosk przeznaczony do twarzy koniecznie taki bez plastrow!!! po kilku 2-3 dniach piling enzymatyczny i rob go tak raz w tygodniu nic nie powinno wrastac! abo smaruj sobie skore raz w tygodniu kremikiem z kwasami aha a najlepiej pha ale o malym stezeniu okolo 5% i ph okolo3,5-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
laris wiem o co chodzi i to doskonale!!ja tez czasami mysle ze cos moze ze mną nie tak ale gorsze jest to ze czasem dopadają mnie mysli ze to moze co innego ze moze ja go juz nie podniecam i tyle. rozmowa tez nic nie daje ciągle slysze ze jest rzemęczony zestresowany czy przepracowany i jak ja mam na to reagowac?? no brak argumentów. a czy tak jest czy to tylko wymowki.. sama nie wiem. to jest niesprawiedliwe i tyle! jesli moge zapytac to jak znacznie obnizyla sie wasza aktywnosc?? bo moja baaaardzo znacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczas brania tabletek anty byłam nastawiona anty...do sexu, dotyku, w ogóle do mojego chłopaka :( nie byłam sobą :( i wtedy stwierdziłam, że skuteczność tabletek polega chyba na tym, że jak dziewczyny je biora, to nie mają ochoty do sexu, więc ... nie mogą zajść w ciąże :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
Moje też się obnizyła baaaardzo. Straszne jest to, że związki na tym cierpią. Ciesze się, że mam to za sobą. Wiesz co LARS wolałabym chyba wypryski niż brak takich przyjemności. Te wypryski to pewnie trochę wyoblrzymiony problem, bo ja też tak myślałam ale czwarty miesiąc nie biore tabletek, a skóra się trzyma, z małymi wyjątkami przed okresem, nawet poprawił jej się kooryt, zanim zaczęłam brać tabletki też miałam problemy z wypryskami, także to niekoniecznie musi wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
musiakkk wosk robie u kosmetyczki, nigdy nie robiłam sama. Sama to tylko teraz z golarką szaleje bo strasznie mi włoski powrastały. Powiedz mi coś więcej o pilingu enzymatycznym, gdzie można kupić taki piling i czym różni sie on od zwykłych? Poza tym jakie to są kremy z kwasami aha i ph> Możesz podac konkretne prykłady? I dlaczego akurat takie? One mają jakieś zbawienne działanie na wrastające włoski? Uwielbiam wosk i gładkość jaką on zapewnia na dłuższy czas, to jest niezastapione i daje pełen komfort ale z wroastajacymi włoskami nie umiem sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musiakkk
wiec jak robisz u kosmetyczki to popros o to zeby stosowala delikatny wosk do twarzy kiedy depiluje te miejsca bo wtedy skóra nie jest tak podrażniona. natomiast piling enzymatyczny to rodzaj pilingu ktory złuszcza skóre ale nie za pomocą róznego rodzaju granulek tylko najczęsciej kwasów owocowych! jest delikatniejszy i nie wysusza skóry jak zwykły. są to pilingi przeznacZone dla kobiet o bardzo delikatnej i suchej skórze nie powodują podrażien wiec sa dobre do stosowania na okolice intymne. podobnie dzialają kremy z kwasami aha i pha są to kwasy które jednoczesnie nawilzają skóre i mają dzialanie złuszczające.włoski na nogach, podpachami czy w miejscach intymnych wrastają poniewaz w skórze przez caly czas zachodzi kerataza czyli proces starzenia naskórka. komórki naskorka obumierają staja sie twarde ale ciągle zalega na pow. skóry i wzrastający wlos (zwłaszcza jak jest osłabiony) nie moze sie przebic przez tąobumarła częsc naskórka i zaczyna wrastac. kwasy nie dosc ze dzialają nawilzająco i poprawiaja kondycje skóry to na dodatek złuszczają naskórek co ulatwia wzrost wlosa.wystarczy raz do 2 razy w tygodniu zrobic taki piling albo smarowac te miejsca kremem i problem wrastania mamy z glowy.tylko trzeba uwazac aby kosmetyk nie mial kontaktu z tymi najdelikatniejszymi miejscami( zeby nie dostal sie tam gdzie nie powinien) bo moze wywolac alergiczna reakcje albo cos podobnego. jesli mam doradzic to lepiej rob sobie piling (dostaniesz w dobrych drogeriach) zwroc uwage zeby byl to typowy piling enzymatyczny albo najlepiej idz do apteki. jesli chodzi o kremy jest kilka dobrych na rynku ale problem polega na tym ze te dobre są zazwyczaj bardzo drogie! wiekszosc kremow zawiera kwasy aha (one sa dosc agresywne i moga podraznic skóre) nie zawieraja kwasow pha (czyli łagodniejszych ktore jakby lagodza dzialanie kwasow aha i jednoczesnie dzialają bardziej powierzchniowo czyli typowo złuszczająco) kremow ktore zawieraja oba rodzaje kwasow jest nie wiele i ceny sa dosc wygorowane(okolo 150-200 zl)!!piling to zdecydowanie tancze i rownie dobre rozwiązanie!a jesli bys miala problem z wrastaniem wloskow na nogach itp. to zwykly piling do ciala 2 razy w tygodniu tez zalatwi zprawe z tym ze nie zaraz po depilacji (odczekaj 2-3 dni )!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keina
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Jesteś kosmetyczką, czy tyle już przeszłaś z tym problemem? Rozumiem, że jednocześnie nie można stosować pilingu i kremu? To moze napisz też od razu jak to jest z Twoim partnerem jeśli chodzi o depilacje. Lubi nie lubi i jeśli tak to jak? (Rozumiem, że używasz wosku więc o drapiące włoski po goleniu nie pytam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiakkk bardzzzzooo sie obnizyla wiesz... ja juz nawet z tym nic nie robie nie probuje zaczynac pieszczot bo wiem co bedzie i jak sie to dalej potoczy wiec wole nie zaczynac... moze i wypryski nie wroca ale nie da sie tego wytlumaczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×