Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Czytają o seksie zamiast się seksić :) jak to mówi moja koleżanka :) Popieram fakt sypiania tylko z uczuciem :) Nie umiałabym inaczej. Nawet jakby mnie mocno przycisnęło to nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i tego co czułabym po. Poza tym miłość w łóżku daje poczucie bezpieczeństwa i duuuużo głębsze doznania. moniii dziś jest super nawet w nie klimatyzowanym biurze :) Ale na weekend chce znowu słonko i 28 stopni :) mydoomm witamy na topicu, dzięki za wypowiedź, jak napisał LARS lepiej późno niż wcale i po raz kolejny utwierdziałam się w przekonaniu, że nie warto siętym stresować... No dobra przyznam się, wczoraj postrzymałam mojego mężczyzne przed sprawianiem mi przyjemność ustami właśnie przez to, że nie byłam na to przygotowana w sensie idealnej gładkości.... jednak mam jeszcze jakieś obawy :( Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keina bo zapomnialem a twoj facet juz sie wygolil:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powstrzymalas przed sprawieniem przyjemnosci??? keina chyba tego zalowalas pozniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO!!! Ale co zrobić :( Skończyło się na jego przyjemnościach :) Nie daje się namówić na golenie, tzn próbowałam tylko raz po naszej rozmowie na ten temat. Ale nie poddam się i będę jeszcze próbować. LARS mówiłam Ci żebyś z nim o tym pogadał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii
keina masz rację dziś już trochę lepiej, chociaż ja pracuję na poddaszu więc mimo wszystko jeszcze temperatura do pracy o wiele za wysoka, a na weekend ja tez chce ponownie zeby były upały :) no właśnie żalowałaś że odmówiłaś sobie przyjemności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
mysle ze nie powinnas sie tym stresować...to niezwykle przyjemne doznanie według mnie...z pewnoscią twoj facet mysli tak samo...a jeszcze lepsze jest kiedy bedzie cie nim piescił a nie jezyczkiem...tak do konca...wiesz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
ee....powinnes sie domyslic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
a co dziewczyny na to..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie domyslam ale nie wiem czy o tym samym myslimy :P a pozatym chyba jestem juz za bardzo wyposzczony;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale tu cały czas oscylujemy wkoło temau głownego czyli, że w momencie kiedy on pieściłby mnie tak ustami, kiedy ja nie byłam na to \"idealnie gotowa\" (tak jak wczoraj) to by go kuło. Przez to że się tym przejmuje to mu na to nie pozwoliłam. LARS pewnie by był w szoku gdyby jakiś obcy facet (sory) próbował namawiać go do tego żeby się tam ogolił bo mu będzie przyjemniej i lepiej podczas pieszczot z dziewczyną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii
mydoomm, chyba sie domyslam o co Ci chodzi, ale ponieważ ja też jestem już bardzo wyposzczona więc poproszę o więcej szczegółów, bardzo chętnie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-):-) lekki szok by nastapil:-) \"idaelnie gotowa\" a twoj facet powiedzial Ci wprost ze tego nie lubi jak nie jestes idealnie gladka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
mam opisać jak wygląda mój penis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie jego zaskoczenie! hahaha :D Obawiam się ze na wstepie zapadłaby dłuuuga cisza... a potem \"ale o so chodzi?\" Niby nigdy mi tego nie powiedział... qrcze ale mam problem pod tym względem... mówie Wam totalna blokada, nawet mu się dotknąć nie daje, bo boje się, że będzie mu to przeszkadzać. A miałam na niego wielką ochotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
myslicie ze to dobry pomysł...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydoomm lepiej nie:P chyba ze moniii chce ale ja nie;-) keina daj mu sie dotknac, nie bedzie mial nic przeciwko, zobaczysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii
ja chyba też nie koniecznie muszę wiedzieć jak wygląda Twój penis mydoomm :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
moniii jak chcesz to podaj maila to moze uda mi sie coś Ci napisać...albo gg...bardziej bezposrednio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
sęk w tym ze to nie ja pisałem...cholerny podszywacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii
mydoomm a co chcesz mi napisać ? napisz to tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
wyślę Ci zdjęcie penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
ee dobra juz nic.....chciałem byc milusi...chciałas znac szczegoły....mniejsze z tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii
czytaj dokładnie mydoomm, napisałam że " nie koniecznie chce wiedzieć jak wygląda Twój penis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydoomm
ale to nie ja napisałem wiesz.....to podszywacz......hhihihih...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniii
no to trochę namieszał ten podszywacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×