Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Gość kein_a
Hej! Hasła faktycznie nie pamiętam :) Testowaliście dla zabawy? Dla sprawdzenia jak działa? Ja chyba nie miałabym odwagi. A jakichś innych rzeczy typu jedzenie, które podobno tak działa próbowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doratttca nie mam z tym problemow jak juz pisalem czysta ciekawosc! a yohambinum tez mialem i stwierdzam ze nic nie dziala! keina ja wlasciwie nie wiem czy to ty czy ktos sie za Ciebie podszywa:-( Jedzenia nie probowalem bo wydaje mi sie ze tez nie dziala a niby co by to mialo byc za jedzenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kein_a
LARS nie pamiętam tamtego hasła. Nie korzystałam z tego nicka. Nie słyszałeś o afrodyzjakach z kuchni? Ciężkowierzyć ale takie informacje powtarzane są ciągle. Z takich, które pamiętam to: owoce morza: małże, ostrygi, krewetki, homary, poza tym: chili, żeń-szeń, miód, kawa z imbirem, cynamon, awokado, czekolada, ananas, wanilia. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Zmieniłam tabletki z Diane 35 na Syndi 35. Zażyłam je po 7 dniowej przerwie, tak jakbym normalnie brała Diane 35. A piszą że przerwy nie robiu się ehh:( Źle zrobiłam?? Antykoncepcja nie jest zachowana teraz?? Ale one mają taki sam skład, nie wiem juz sama... ODP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to chyba musisz zrobic przerwe miesiac dokladnie sie na tym nie znam ale co nieco slyszalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. dziewczyny i chłopaki :D Przez przypadek weszłam na ten topik, i miło mnie zaskoczył, bo tu pogaduchy na zupełnie inne tematy, jak widzę ;) LARS , przeczytałam 10 pierwszych stron na razie i zastanawiam się jak tam u ciebie - czy coś się poprawiło? Ale nie musisz odpowiadać, doczytam sobie w wolnej chwili... Ja mam taki problem, że nie za bardzo mnie kręci (już) seks z moim mężem :( Kiedyś było super, i on generalnie bardzo się stara (super minetki i pieszczoty), ale niestety nie pociąga mnie fizycznie - przytył sporo (chudziutki to nigdy nie był, ale teraz naprawdę nie jest dla mnie atrakcyjny), a ja jestem dość fajną kobietką (żaden tam ideał, ale wiem, że podobam się mężczyznom i dbam o siebie). No i jest jeszcze problem (pewnie najgorszy) z wczesnym wytryskiem. Wiem, że to przez to że dość rzadko się kochamy, ale tak mnie to wkurza, że mi się odechciewa wszystkiego. Zawsze dość szybko dochodził, ale teraz to już kompletna porażka. No i co tu zrobić? Walczę ze sobą, ale jak się zmusić do seksu wbrew sobie? (a temperament mi sie poprawił, mam trzydzieści trzy lata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy sie cos poprawilo? hmm dobre pytanie:-) powiem tak-to zalezy ja do niczego nie zmuszam jak mamy ochote to sie kochamy a jak nie to sie tulimy:-) tez jest milo. a z mezem proponuje porozmawiac i dac mu w pewien dyskretny sposob do zrozumienia o zaistnialej sytuacji. A przedwczesny wytrysk przyznam sie ze tez nie jestem dlugodystansowcem :-( no ale na to juz nic nie poradze u mnie problem tkwi zreszta jak u wszystkich z szybkosci zycia i stresu:-( ale pracuje nad tym:-)poki co u mnie nie ma z partnerka tematow tabu rozmawiamy o wszystkim o tym co sie nam podoba o tym czego bysmy nie zrobili nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anchela
No chyba już szorstka skóra jest lepsza od paskudnych włosów??? Poza tym można używać jakiś kremów lub oliwek, które powodują, że skóra staje się gładsza. Mówię o wzgórku łonowym, bo po wargach lepiej się nie smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastolatka18
Czy tabletki np Apap czy Gripex oslabiaja dzialanie tabletek antykoncepcyjnych?? Ktos pisal że tak bo maja paracetamol, jak z tym jest?? Pytam żeby wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LARS- czyli jednak trochę lepiej :) Już kilka razy rozmawialiśmy na ten temat, na początku dyskretnie sugerowałam, żeby zaczął ćwiczyć, przeszedł na dietę, potem już wprost powiedziałam. Efektów brak, niby się przejął, ale chyba tylko na chwilę. No cóż, chyba pozostanie mi się tak męczyć do końca życia buuuu.... :( Naprawdę Paracetamol osłabia działanie pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy osłabia ale chyba kazdy lek tam cos powoduje... A twoj maz ma wieksza ochote na seks niz Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proqrator
i cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cisza bo widac nikt nie ma nic do powiedzenia:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ośle było sie uczyc...
hehehehe, myslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżacz_topicow
Odświeżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich, szczególnie Keinę, najbardziej boską istotę na ziemi jaką znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOMEKKSG
ja tam lubie jak jesty ogolona i podjezdzac jeszcze jęzorem pod dupsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odgrzewany kotlet
ale starocia wykopaliście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchacz nie z tej planety
Głupi jesteś albo minete lasce z lasu robiłeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimanima
ale fajna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, niedowiary ze ten temat jeszcze istnieje, na keine to ja sie chyba obraze, napisalem kiedys do niej na gronie i jak kamien w wode, zadnego odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda poranka
Fajny temat ;) czemu miałby nieistnieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawansowny
panowie z czym do ludzi z jakimi wy dziewczynami sie prowadzacie ze WAS kluje sa specjalne kremy ktore daja 100% glodka cipke geniusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nawet na gladkiej po kremie c*pce wlosy odrastaja:( ja preferuje krociutki trawniczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karma-na
Faktycznie.temat dziala .:)ja zaczelam go czytac od poczatku ale poki co brak czasu. Lars-jak tam Twoja sytuacja? I tak mnie naszlo:moj facet uwielbia lapdance w moim wykonaniu...panie,panowie a wy jak sie zapatrujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×