Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

Gość podrywaczzz
No temat jest w deche, naprawde podziwiam wszystkich za taką łatwość wyrażania myśli na temat dla większości ludzi wstydliwy :) a normalnie takiej dziewczyny jak autorka to pozazdrościć tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mi sie nie uda tematu odswieżyć ale zmienić:-) jest z was ktoś juz zalogowany na zbiorniku??co o tym myslicie? ja jestem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ona
Tak Was zaczęłam czytać i miałam nadzieję, że znajdę odpowiedź na nurtujący mnie problem, ale nie znalazłam. Jestem na tabletkach już 1,5 roku. Nie zauważyłam żadnej zmiany jeśli chodzi o libido, z czego bardzo się cieszę, ale ostatnio dużo się naczytałam o negatywnych dla zdrowia skutkach zażywania pigułek anty. Właśnie dlatego zastanawiam się nad ich odstawieniem i tu pojawia się problem. Lars i Keina pisaliście, że albo stosujecie prezerwatywę albo żadnego zabezpieczenia. W moim przypadku pierwsza opcja odpada, bo narzeczony ma uczulenie na prezerwatywy, a tak w ogóle bez zabezpieczenia to trochę zbyt duże ryzyko jak na razie. I nie chodzi o to, że nie chcemy dziecka, tylko nie jesteśmy jeszcze materialnie samodzielni... Właśnie dlatego krążę po różnych tematach i szukam odpowiedniej alternatywy dla tabletek, ale jak na razie bezskutecznie... :/ Ech... ale się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden dupek
Keina już nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee chyba prezerwatywa i tabletki to nie jedyne formy zabezpieczenia poszukaj mocnjiej a moze cos znajdziesz:-) i jak jest z Was ktos na zbiornik.com?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby nie patrzeć to miło tu zajrzeć :) LARS nie znam tego portalu. A o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek2
aż dziw bierze że to jheszcze istnieje...... ehh... wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalny sexoholik
Fajny staroć :) aż sie ciepło robi jak się to czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam:-) no właśnie panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona:-) troche czasu minelo wiec moze ma ktos inne doswiadczenia i sie wypowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mowa o drapaniu - oczywiście, że drapie, zwłaszcza takie odrastające. Ale żeby mi to w jakimkolwiek stopniu przeszkadzało? No nie przesadzajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHINEeee
Lars-mam pytanie do Ciebie czy nadal jestez z dziewczyna z ktora byles 2 lata temu?:))Przeczytalam caly topic i mysle ze warto by bylo go odswiezyc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nadal z nią jestem. ja tez mysle ze warto by bylo odswiezyc ten topic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni08
w takim razie powiedzcie mi fachowcy dlaczego moj kochaś nie chce mnie ogolonej tylko lekko przyciętą? ja czuję się nie komfortowo ale mu tego nie mówie. stwierdziłam, że wszystkie moje koleżanki sa ogolone więc skoro mój tego nie lubi to znaczy, że mnie nie zdradzi. mnie jego włoski nie przeszkadzają. lubię wtulic się w nie. są mięciutkie więc łatwo je odsłonic. ale piszę głupoty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SHINEeee
Czy ja dobrze rozumiem?Uwazasz ze jak Twoje wszystkie kolezanki sa ogolone a Ty tylko przycieta i Twoj facet tak lubi to jestes pewna ze Cie nie zdradzi?Kobieto zejdz na ziemie:)Mysle ze gdyby bardzo chcial ogolona ozdoba nie bylaby dla nieo zadna przeszkoda:))Sorry ale z reguly jestem szczera i mowie to co mysle- jesli Cie urazilam to przepraszam. Lars- to gratuluje:))Fajnie wierzyc ze ludzie potrafia byc ze soba chociaz po drodze napotykaja jakies przeciwnosci etc etc:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni08
ja sama wiem, że nie należy ufać facetowi i zawsze biorę drobna poprawkę na to co mówi. jak trafi na chętną d..... to napewno się nie oprze. faceci tak maja. to ich zaleta. w końcu ja też mam takie szanse u innych. puki co jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie mówiłem ale mi się też tak wydaje ze nic nie wie o facetach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
Ja za czasow studenckich to potrafilam i 8 razy dziennie;PPP a dzisiaj z tym samym mezczyzna tylko awansowal z chlopaka na meza najrzadziej to 3 razy w tygodniu=a tak z reguly to codziennie:))A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 razy dziennie to na jakie studia chodziłaś chyba ze seks trwal ze 2 minuty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyściciel_topicow
LARS a jak sobie radzisz z tym jej nieco niskim libido skoro tyle już jesteście razem? A czy autorka też nadal ze swoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sobie radzę z tym:-( powiem Wam że znów mamy ten sam problem, tyle tylko że teraz seksik jest raz na tydzien moze dwa:-) wiec sie troszke poprawiło;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturalny sexoholik
No i topic umarł :( Gdzie wszyscy? Gdzie autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznadusza
Przeczytałam tego starocia. Aż dziw bierze, że jeszcze jest :) Czy ktoś z autorów postów jeszcze tu zagląda? Może pociągnąć dyskusję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak00
Ja tam to uwielbiam:) Lubię czuć mięciutkią muszelkę i jak mnie delikatnie podrapie:D I to wszystko, co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie, że nas
drapią włosy na piździe. I dlatego lubimy jak dziewczyny sobie dokładnie golą swoje piczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeej h
lars ty juz kilka lat na tym topiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×