Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keina

Panowie czy nie drapie was kiedy dziewczyna jest ogolona przy minetce.

Polecane posty

do kasiaaa Może trzeba trochę czasu? Czemu po alkoholu jest lepiej, a bez nie da rady? Twój zapach dla faceta to siódme niebo! Qrak i Lars - nie mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu dokladnie nie mylisz sie:-) lubie ten zapach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaaaaaaaaaaara
kurde juz nie moge, ciagle mam podrazniona skore od tego golenia. Za miesiac widze sie z chlopakiem, bedziemy razem 10 dni, oj to beda ostre dni. Minetka napewno bedzie bo juz mnie oprzedza, raz juz bylo ale teraz chce zebym doszla:) dziewczyny zwariuje z tym goleniem!!!!!! zapuszczam i wyrwe woskiem ale tylko okolice bikini, co z reszta. zalamka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VITas
Po co ciąć... ma rację wyrwać woskiem ze dwa trzy dni wcześniej i luzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ja juz zapomniałem jak pachnie ten zapach, ale jestem pewien ze mi sie podobał(:, mniam(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viittass
Panie moje miłe... a co sądzicie o goleniu męskich genitaliów? Podobno to bolesne przeżycie dla faceta :) Panowie Próbowaliście? Co to daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś ty tą staroć(topic) wyszukał . mój się goli ,ale jest bardzo zestresowany przy tej czynności(ciekawe czemu:)). jeśli słyszłeś coś o bólu ,to nie przy goleniu ,tylko póżniej zlekka kłuje przy odrastaniu .i swędzi . ale my tez to dla was robimy wieć proszę w imieniu twoich przyszłych kochanek o zadbanie o miejsca którymi możemy być zainteresowane:) dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak miło ze ktos napisal na tym temacie myslalem ze juz po nim:-( ale fajnie ze ktos jeszcze chce popisac:-) ja sie gole nie za czesto, mi sie wydaje ze sa zupelnie inne doznania dla faceta np. przy seksie oralnym przynajmniej dla mnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luli24
Mam pytanie? Tez mam problemy z libido od tabletek, ale zastanawiam sie jak sie zabezpieczacie? Tylko prezerwatywa? To byloby bardzo ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i moja dziewczyna nie stosujemy zadnych zabezpieczen, wydaje sie dziwne i ryzykowne ale tak wlasnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odstawiłam tabletki ze względu na niskie libido. Teraz używamy prezerwatyw lub jak LARS niczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam u Państwa raczkuje Nowy Rok? Jak się układa? Ponoć jak się zacznie tak już będzie przez cały rok :) Nawet bym się cieszyła z takiego układu... jak do tej pory każdy weekend 2007 roku i nawet kilka dni pracujących spędziłam w górach na spacerach i zwiedzaniu nowych nieznanych mi do tej pory zakamarków naszego pięknego kraju :) Pozdrawiam serdecznie stałych i przygodnych czytelników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja, u mnie własnie, jaki nowy taki cały.. ale spokojnie, mam postanowienie, nie bede narzekał, czasami ciezko sie powstrzymac, i cos tam bakne czasem, ale staram sie byc twardy(: mam nadzieje ze wszystkim innym sie układa i tego im zycze, zazdroszcze ci wypraw w gory keina, sam bym sie wybrał ale nie mam kiedy, albo boje sie ze bym skads rzucił;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, narazie jakos sie uklada w tym nowym roku ale do konca daleko a szczegolnie ze w tym roku najwazniejsze zmiany w moim zyciu decydujace o przyszlosci:-)pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze facet to naprawdę takie skomplikowane stworzenie, że im bardziej mu pokazuje, że mi zależy tym jemu się bardziej nie chce i jest ode mnie dalej? Nie umiem maskować moich uczuć, jestem otwarta, mówię co czuje... a on mówi, żebym pozwoliła być mu mężczyzną w tym związku, że facet musi zdobywać. Czy to oznacza, że kiedy on ma pewność, że jestem jego to zaczyna się mną nudzić!? Jeśli tak, to co powinnam zrobić żeby czuł, że mnie nadal zdobywa. I to niby kobiety są skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa___23
kejna-ja myślę że ma on duzo racji. Facet to zdobywca, myśliwy. Poluje i czyha, jak złapie to jak kot - nudzi sie. Bo nie jest zabawą by załapać króliczka ale by gonić go :) uciekaj ;) i nie okazuj uczuć. tylko nie do przesady bo se pomysleć gotów że masz kogoś na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościówa___23 dzięki za odpowiedź. Masz racje, tylko ja chyba już zapomniałam, po tylu latach związku, jak sie \"ucieka\". Nie okazywanie uczuć też mi kiepsko wychodzi... trochę to dziwne że trzeba się zmuszać do ukrywania uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tylko nie uciekajcie za daleko:-) bo autobusem nikt nie bedzie jechal:-) czyzby po tych trzech nowych wpisach topic wrocil do łaski:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze otrzymywałam tu obiektywne opinie, wiec mam nadzieje na to i tym razem. LARS Ty byś się jakoś konkretniej wypowiedział w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam co napisala Goraca:-)mimo ze jestem facetem ale sie zgadzam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×