Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nela17

Czy są tu przyszłe mamy badz juz mamy które teoretycznie dzieci mieć nie mogły?

Polecane posty

J.w. Ja nie moge mieć - \'anoreksja\' zabrała mi szanse. tak sobie pomyslalam- napisze. może są tacy którzy też już byli bez szans, a jednak cud sie zdarzył? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - witaj. Ja teoretycznie mieć nie mogłam - od 10 lat jestem anorektyczką. Mam dwójkę dzieci. :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę... Anulka chyba obie się nudzimy :P Nie miałam pojęcia ze anoreksja tak trwale wyniszcza organizm!!!! Żeby tak mogły Was przeczytać te wszystkie dziewczyny dla których figura to podstatowy problem egzystencjonalny.... A teraz starasz sie czy juz sie udało mimo problrmów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej nie sądziłam że naprawde ktoś się odezwie. :) mychka ty też tak jak Anulka? Anulka i naprawde żadnych szans Ci już nie dawali? Ja na poczatku musze napisac ze tak jak w nicku mam 17 lat. nie mam chłopaka (hmm chyba z tą chorobą to się nieda) ale teraz jak dowiedziałam się co trace to jakoś tak mnie tkneło.. i chyba za późno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano ciężko było - nie miałam okresu. Prognozy były kiepskie. O pierwsze dziecko staraliśmy się 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście nie.... jak pocztałam topik z linku Anulki ---zaczynam kochać swój gruby tyłek :P Ale też długo sie starałam - lekarze nieźle się napocili zeby organizm nie odrzucił kolejnej - trzeciej ciąży. Będę trzymać kciuki, bo do tej pory nie miałam pojęcia ze to aż taki problem.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela.... nie łąm sie na razie - masz jeszcze dużo czasu, a takie kobiety jak Anula czy grudniowa mama sa świetnym przykładem ze jak się chce to można wszystko!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mininadia
witaj! Szczerze mówiąc to interesuje mnie tam wątek,gdyż moja 16letnia siostra rodzona baaardzo ciężko choruje na anoreksję (170cm i 40kg)... miesiączki nie ma już prawie 2 lata... też nie dają jej szans... nawet nie wiemy jaj jej pomóc...gdy zaczynała ważyła 82kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak widze. :( ale to już chyba nieodemnie zależne bo okresu nie mam pomimo ze juz od 8 miesiecy przytyłam i nadal nie mam okresu. Czyli w porządku nie jest:( Ojj a Ty Anula dużo musiałaś przytyć aby sie pojawił okres? (bo bez tego chyba nie da sie nic :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mininadia, A Twoja siostra dopuszcza do siebie takie mysli czy nie interesuje ją przyszłość ?:( grunt to chyba chciec walczyc bo bez tego to chyba jej nie pomozesz wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×