Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
Fajne prezenciki , a najważniejsze , że sprawiły radość :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baloniasta
ja kupiłam moim paczuche ze slodyczami, a co tam - lubia smakołyki.. poza tym na codzień im słodkości ograniczam z uwagi na pruchnice...także teraz radość w domu wielka bo slodyczy maja multum:-) aaa.. z innej beczki nieco pytanie... gdzie kupujecie kreacje sylwestrowe? mi już ręce opadają bo nigdzie nie ma nic sensownego w roz. 46-48.. zastanawiam sie nad spodniami czarnymi plus jakaś elegancka koszulka (koniecznie z rękawem) i takie cos na wierzch sobie znalazłam na allegro: http://www.allegro.pl/item147081426_wieczorowa_tunika_rozmiar_46_48.html co myślicie? licytować? podoba sie wam?... obawiam się że nic innego nie znajde swoim rozmiarze a to w sumie wygląda calkiem fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Belleteyn_, po numerze aukcji odnalazłam sukienkę, którą sobie kupiłaś. Bardzo ładna, podoba mi się. Na różne okazje... sama bym taką włożyła.... choć szczerze mówiąc właściwie nie zdarza mi się chodzić z odkrytymi ramionami, ale bardzo ładna, kobieca. Pozdrawiam. Ja ostatnio kupiłam sobie w Kapp Ahl ładną bluzeczke, jeśli się mogę pochwalić. A że mam kartę stałego klienta, to miałam 30% zniżki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat ramiona to jedna z nielicznych częsci mojego ciała, z których jestem nawet zadowolona :). A sukienka tak bardzo mi się spodobala, że musiałam ją kupić. Na żywo jest jeszcze ładniejsza niż na fotce. Kupiłam ją, mimo że jest troszkę \'luzna\' - zresztą moze to i lepiej, ze nie obciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
Belleteyn bardzo ładna sukienka :) masz szczęście, że masz ładne ramiona bo moje to... :O ale za to postanowiłam zrobić to, co zawsze chciałam mieć. poważna studentka prawa na poważnej uczelni zamiast po jednej dziurce w każdym uchu od poniedziałku będzie posiadała trzy dziurki w jednym i dwie dziurki w drugim uchu :) o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Wow :) No to niezła zmiana , ale jeśli to jest to , co jest Ci potrzebne , to warto to zrobić , mimo , iż krzywo na to patrzą :( A sukienka też mi się podoba , choć zupełnie nie w moim typie , lubię proste , klasyczne sukienki , za to dodaję "bogato" dodatki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufr
ja na żadnych innych studiach, opócz prawniczych, nigdy siebie nie widziałam :) a można wiedzieć gdzie studiujesz? no właśnie dziś dopało mnie zwątpienie bo nasłychałąm się od koleżanki na 6 roku medycyny, że w uchu sa jakieś nerwy, i że jak się je niechący kolczykiem przebije to potem migreny, nie-migreny itd. :O więc zwątpiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
oczywiście w poprzednim wpisie zabrakło "a" w pseudonimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
czesc dziewczyny! Co włożyć na sylwestra ???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studiuje w Lublinie. :) Ponoc z tymi nerwami to prawda, ale to sie bardzo rzadko zdarza. Ja sobie przebijalam ucho po raz trzeci wlasnorecznie i wszystko bylo zupelnie ok. Allegross/ moja kreacja sylwestrowa jest tam wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
Lublin - też tam chciałam studiować, ale nie wyszło i bardzo się z tego cieszę, że nie wyszło :P a kolczyki jednak robię bo w końcu starość mnie dopadnie i będzie "po ptokach" :P na sylwestra zakładam (chyba) granatowe jeansy, czarną bluzkę z rękawkiem a na to fioletową bluzkę z dużym dekoltem z przodu i z tyłu. dodatkowo z tyłu ma dwa troczki zakonczone kuleczkami do związania, które opadają na plecy. no i oczywiście moje ukochane długie kolczyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Belleteyn suknia piękna, wwidzialam ją , choć dla mnie za krótka :( na jakiej uczelni studiujesz? Mam przyjaciółkę z KUL-u... mufra gdzie się wybierasz na sylwka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra/ a ty gdzie studiujesz? Ja na umcs-ie. Na mnie kiecka jest taka akurat, mam do niej też cudne butki brązowe na kaczuszce z cekinkami i haftami. No i do tego pewnie jakis zakiecikm albo narzutka jeszcze musze przemyslec ;). Oczywiscie jakies kolczyki, jedne z moich kilkudziesieciu par :-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
na sylwka wybieram się (jeszcze nie wybrałam, w które z miejsc): do kolegi na sylwka w kameralnym gronie, do drugiego kolegi na duża impreze albo na Słowację. ale strój pasuje do każdego z tych miejsc :) a Ty Allegross co zakładasz? a studiować to studiuje sobie na UW :) a na UMCS'ie mni, nie wiedzieć czemu, nie chcieli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Uwielbiam te Święta , ale wkurza mnie ten pęd robiony wokół nich , te kolejki w sklepach i patrzenie złowrogie ochroniarzy patrzących na każdego jak na złodzieja :( Święta tuż ..tuż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, a mi teraz wypadło że impreza sylwestrowa ze znajomymi nie wypali. :(. No i trzeba bedzie czegos szukac, tylko pozno troche. Jeszcze sie okaze, ze niemam gdzie wykorzytsac swojej slicznej sukienki :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęśliwa taka jaka jestem
Chciałabym złożyć wszystkim NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA DUŻO ZDRÓWKA I WSZYSTKIEGO CO TYLKO MOŻNA SOBIE WYMAŻYĆ. NO I PRZEPYSZNYCH WIGILIJNYCH POTRAW CONAJMNIEJ 12 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkruszekXXXL
Witam wszystkie zgromadzone Panie (może nie tylko Panie:)! Zaliczam się do grona puszystych i okrągłych:) Też wszystkim Wam życzę zdrowych, pogodnych i szczęśliwych świąt:) Jeśli ktoś ma ochotę na jakieś przedświąteczne zakupy to zapraszam na moje aukcje, a nóż znajdziecie coś tylko dla siebie:) A oto link: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2794684 Pozdrawiam jeszcze raz cieplutko, będę tu jeszcze zaglądać jeśli pozwolicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkruszkaXXXL
Coś dzisiaj strasznie cichutko na tym topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
sweter z futerkiem był by ładny gdyby nie miał futerka :P już na sam widok futerka zaczyna kręcić mnie w nosie... a dziś w końcu mam skończona torebkę :) nie ma to jak wyroby absolwentów ASP - prześliczna :) a w piątek wyruszam na poszukiwanie spodni. jak zwykle - w tyłku dobre a długość do kostki :O przekleństwo 182 cm wzrostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkruszkaXXXL
Czesc mufra, a bylas na moich aukcjach,? Podawalam link na poprzedniej, 33 stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
byłam, ale ja nie kupuję na allegro. muszę najpierw zmierzyć, przymierzyć, pooglądać się ze wszystkich stron a dopiero później kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OkruszekXXXL
Fajnie mieć 182 cm wzrostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×