Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość matuszella
Witajcie :) 🌼 🌼 🌼 Pozdrawiam Wszystkie !:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w akcie desperacji jutro udaję się szukać zielonych balerinek do największego centrum handlowego w Warszawie vel na przyszły Stadion Narodowy :D tam jest przecież wszystko :P ps. Z-I-M-N-O !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam mufra życzę udanych zakupów w kolorze zieleni ... u mnie też Ż-I -M -N -O !!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety moja ostatnia nadzieja na kupienie zielonych butów umarła. same czarne, czerwone i białe były. jak były ze 4 pary zielonych to takie, że szkoda gadać... nawet zielonej opaski nie kupiłam. ale za to zakup okularow antysłonecznych bardzo udany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuthouse__
Zapraszam, w najbliższych dniach (może dziś) dodam ciuszki w rozmairze ok.50 :) Rybaczki vintage Fcuk 44/46 http://www.allegro.pl./item191011130_fcuk_rybaczki_destroyed_vintage_44_46_xxl.html Spódnica 46 Visual jeansowa http://www.allegro.pl./item190720471_visual_falbany_jeansowa_midi_kobieca_46_xxl.html George- sukienka kopertowa r.48, ale spokojnie bedzie dobra na 50-52 http://www.allegro.pl./item191011121_george_biala_w_kwiaty_kopertowa_48_50_52_xxl_xxxl.html Biała bluzeczka w stylu gorsetowym H&M r.44 http://www.allegro.pl./item188534941_hennes_h_m_bialy_gorset_seksowny_44_xxl.html Elegancka kamizelka w pasy 44/46 Spirit http://www.allegro.pl./item190720197_spirit_elegancka_kamizelka_seksowna_44_46_xxl.html Departure - nowa z metkami kopertowa, na metce 42/44 ale naprawde może być na 46 :) http://www.allegro.pl./item191011141_departure_kopertowa_tunika_nowa_44_46_xxl_42_xl.html Michelle - NOWE jeansy, maja z tyłu zabrudzenie, trzeba będzie zaprac lub odświeżyć cale spodnie :) http://www.allegro.pl./item191011124_michelle_jeansy_przeszycia_nowe_44_46_xxl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
witam ale tu cisza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam :) 🌻 popieram Syrenuchę :-D cisza jak makiem zasiał !!!!! Gdzie powyjezdzałyście koffane ????? WRACAJCIE---proszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
dziewczyny zastanawiacie się czasem co się stało z ,,okrągła jak balon,, zawsze tu była mam głupie myśli więc OKRąGłA JAK BALON ODEZWIJ SIę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
hejka Jak to nie ma o czym ???? o wszystkim !!! u mnie nic się nie zmieniło waga stoi w miejscu tylko mam troche więcej nerwów w domku z młodszą siostrą !! pogoda dzisiaj jest w miare słoneczna ... dzieci za to szaleją kiedy do szkoły wreszcie sobie pójdą ... hi, hi, 🌻 Wszystkie Was 👄!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
u mnie też słoneczko od rana wystawiłam nawet kwiatki na balkon🌻 matuszella niedługo pójdą a wakacje już tuż tuż :) moja jedzie w tym roku na obóz w góry bo tak siedziała nad morzem co roku i narzekała że ciągle zwiedza te same miejsca :( dodatkowo jest wycieczka na Słowację więc chyba będzie zadowolona pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekajcie. ja już tylko marze o wakacjach a z drugiej strony mam nadzieję, że nigdy nie nadejdą bo wiadomo - sesja :O a dziś rozkoszuję się słonkiem w ogródku razem z historią państwa i prawa Polski. cóż za fascynujący 3 maj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
hej a co to za kurka ??ko ko i znów cisza a ja biegam za sandałami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro zdaję certyfikat z j. angielskiego - proszę o intensywne trzymanie kciuków :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
już trzymam bardzo mocno POWODZENIA 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
witam dla pań poszukujących sprawdzonych sprzedawców mogę jeszcze polecić osobę o niku dynia71 sprzedaje ciuchy nowe ,duży asortyment i wybór w rozmiarówce zimą skusiłam się nawet na kozaczki polecam Belleteyn_jak poszło pochwal się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam :) Belleteyn_ ---jak tam po egzaminie ??? A u mnie dół---- nie to mega dół :((szkoda gadać !!!!! syrenucha słyszałam o niku dynia71 musiałam już kiedyś coś oglądać bo kupować to nie kupowałam---> to wiem na pewno !! pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło dośc dobrze, ale wyniki dopiero za 6 tyg. Jak wiać po mojej stopce - jestem już ciocią :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka - xxlka
GRATULACJE :) - ale on długi :P fajnie wysoki chlopak bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Belleteyn_ GRATULACJE matuszella głowa do góry ,ja też tak mam, zasyp te dołki szybciutko,posadż na nie 🌻bo potem są strasznie głębokie,wiem :( że trudno ale trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecka
Cześć dziewczyny,troche czytam Wasz topik,bo też jestem waga ciężka.Prosze o rade jeżeli można...bardzo mi się podobają poncza różne,sama robie na drutach i szydełku.Czy któraś może doradzić jakie byłoby dobre,żeby nie pogrubiało.Zawsze myślałam,że pod takim ponczem można schować okrągłości,ale czy napewno.Macie jakieś pomysły???PLIS.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jeśli chodzi o robotki ręczne to nie pomogę ci nic, bo mam do tego 2 lewe ręce. Ja sama mam ponczo, takie na bazie kwadratu, ażurowe z frędzelkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecka
Dzięki Belleteyn,ja tez mam,ale z materiału szarego z frędzlami i wyglądam jak bomba.A ty jak wyglądasz i się w tym czujesz?Ja myślałam coś takiego przez głowe,może golf ,dalej wzór ażurkowy długości do palców i frędzle.jak sie rozłoży na płasko to jest kwadrat a moze romb.Macie takie ?? I jak wyglądacie?? Napiszcie,bo nie wiemczy zaczynać robić Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje jest właśnie takie wkładane przez głowę. Myślę, że jego \"tajnikiem\" jeest to, że jest z mięciutkiej wełny - ie jest sztywne i nie odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecka
To fajnie,bede robić,jak będę brzydko wyglądała ,zawsze można spruć lub sprzedać,Mam buraczkowy kolor.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×