Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość syrenucha
mufra no zwierzątka supcio jakby moja córcia powiedziała,u mnie tylko myszoskoczek Pysio biega po podłodze i wszystko podgryza matuszella mój staż o trzy latka krótszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Belleteyn_nie ma za co mam nadzieję że spróbujesz a swoją drogą ryszrda też fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuszella ubrania kupuję w różnych rozmiarach. ogólnie dół ostatni zszedl nawet do 46 jeśli chodzi o spódnice, a sponie to rczaej jeszcze 48 bo mam duże udka :P a góra to 48-50. a z tymi facetami to tylko taki przykład był, że trzbe polubić siebie skoro lubią nas inni :) moi rodzice są 20 lat po ślubie (pobrali się 9 miesięcy po tym, jak się spotkali), dziadkowie 46 a pradziadkowie doszli prawie do 70dziesiątki więc mam idealne przykłady stażu małżeńskiego :) Belleteyn jak dawno Cię tu nie było!!! syrenucha ja mam jeszcze rybki :) rybki kiedyś jak bylam mała zawsze mie uspokajaly więc są od zawsze. a dla pierwszego psa zdradziłam i rzuciłam lalki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
mufra tylko pozazdrościć :) trzy pokolenia no , no ...i bardzo ładne staże w małżeństwie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
murfa - naprawde kolo 40? jestem w szoku - wszedzie gdzie bylam kosztowalo to ok 80zl-100zl no to chyba w przyszlym tyg zaatakuje :) jesli mozesz podaj mi namiary jak dojechac na priv: Trala_la@op.pl chyba ze wolisz tu :) matuszella - nie jest strasznie - choc musze wam zdradzic w tajemnicy, że czasem mam wrazenie ze bez tych zbednych (kilkudziesieciu) kg zycie byloby prostsze. I nie chodzi mi o ciuchy, zdrowie czy samopoczucie - to rowniez, ale wydaje mi sie ze czasem ludzie widzą we mnie tylko kg. Wiem ze mnie lubią, ale zawsze czuje ze jest ale... nie wiem czy rozumiecie - mam cos ostatnio depresyjny nastroj. Nasluchalam sie przykrych słów, wmówiłam sobie ze nie można mnie pokochac i niestety uczyniłam to dosc skutecznie...niby wiem ale.... eh dzieki ze jesteście :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka ja ostatnio za siebie i za Mamę za obcinanie zapłaciłam 70 zł. to nie Warszawa, więc i nie warszawskie ceny ;) jak dotrzeć napiszę Ci jutro na maila a raczej załącze mapkę bo to trochę skomplikowane a dziś już nie mam czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
dziekuje dziekuje :) Dawno takiej fajnej mapki nie dostałam :) na bank nie bede moec klopotów z trafieniem :) jeszcze raz bardzo dziekuje - przed koncem miesiaca na 100% zawitam i sie pochwale... :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam wszystkie kolerzanki !! Z okazji PIERWSZEGO DNIA WIOSNY !!!! pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
:) wiosna wkoło :) kwiatki mi dziś na parapecie zakwitły :D jakby wyczuły ze jest 21 :) Miejcie wspaniały dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, Amelko ja przed końcem miesiąca też się wybieram do fryzjera :P a wiosna przywitała mnie dziś deszczem, niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
przed koncem niestety nie mamy szans :( dzis dzwoniłam i p.Ela jest na urlopie do konca m-ca. Przynajmniej na swieta bede miec fryz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to w takim razie pójdę przed świętami bo nie mam zaufania do reszty :P kiedyś byla tam taka praktykantka, która cudnie obcinała ale już praktyki skończyła, a szkoda. to trzeba bęzie w strategicznym momencie zadzwonić żeby się wbić w przedświąteczne terminy (a ja mam chrzest w święta więc muszę być ładna :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam :) :) jutro wielki dzień idę do fryzjera ;) na scięcie i balejarz :) myślę że to poprawi mi humorek :))) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuszella i jak nowa fryzura? sluchajcie, mam do Was wielką prośbę. możecie napisać mi wszystkie pomysły jakie przycodza Wam do głowy na domowe zabawy z 8-latką? będe bardzo wdzięczna bo do niedzieli wieczorem muszę zgromadzić ich jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) mufra Proponuję zabawy w projektowanie rysunkowe lub realne .Ze swoją córcią bawimy się POLLY laleczkami i ubieramy je , albo rysujemy projekty ubranek. Kolejna zabawa to NIEśMIERTELNE "państwa -miasta" , tylko zmodyfikowane bez trudnych pozycji , ale są kwiaty , zwierzęta , imiona itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okragła co to są POLLY laleczki? bo ja nie w temacie i nie w wieku żeby wiedzieć ;) jak możesz to napisz jeszcze w co się bawicie bo dzieckiem musze się zająć przez jakieś 10-12 godzin. ile lat ma Twoja córka i jak ma na imię? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam dziewczyny :) mufra :) byłam dzisiaj u fryzjera nic tak nie poprawia humoru jak zachwyt w oczach dzieci , męża .Robiłam balejarz i wystopniowałam po długości , ale nie symetrycznie muszę powiedzieć ,ze warto było coś zmienić wyglądam :) weselej /noi szczuplej ...w portfelu .U mnie sporo ,a to nie Warszawa bo wydałam 75,00 . Jestem za zabawą w państwa miasta tak jak pisała okrągła jak balon tylko dostosowane do wieku dziecka :) kalambury, zabawa w modelki(ona maluje i ubiera Ciebie i na odwrót) zabawa w sklep , albo lepienie plasteliną ,modeliną potem gotowanie to zajmuje trochę czasu , ale widać efeky pracy, jaką wykona dziecko . Jak ładna pogoda to :spacer,rolki.Przed Tobą trudne zadanie ... powodzenia Pozdrawiam Wszystkie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to tylko dzień próbny :) fakt, fryzjer poprawia humor ale ja dziś mam uśmiech od ucha do ucha a nawet szerszy :D:D:D:D otóż jeździłam dzis po zakrętach, dziurach, górkach i wybojach citroenem rajdówką :D:D:D:D:D:D tego mi bylo trzeba. no po prostu byłam i nadal jestem w 7 niebie :D jak nie zostanę adwokatem to będę kierowcą rajdowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
kiedyś w młodości .... bardzo chciałam mieć prawo jazdy :)... teraz już nie :( jak spotkałabym się z tirem na drodze i trzeba było by go wyprzedzić ---to ja wysiadam hi, hi ;) a u Ciebie jeden i drugi zawód jest ryzykowny i daje pawer..:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od kiedy tylko pamiętam byłam sadzana na kolanach kierowcy i kręciłam kierownicą jak samochód jechał po jakiejś nieruchliwej drodze :) więc jak tylko się łapałam wiekowo to poszłam na kurs. po prostu pewnego dnia wróciłam do domu i oznajmiłam Mamie, że zapisałam się na kurs i sfinansowanie tego ma być prezentem na 18-nastkę :D i nawet pozdawałam wszystko za pierwszym razem :P i tak, jak moje koleżanki oglądają się za ładną płcią przeciwną albo ciekawie ubraną płcią tą samą tak ja oglądam się za pieknymi samochodami :D to się rozpisałam :P i mam do Was nieskromne pytanie. wiem, że kobiet o wiek się nie pyta ale ile macie lat drogie Panie? tak z czystej ciekawości się pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witajcie Dzisiaj sobota, więc dużo pracy, bo trzeba nadrobić cały tydzień ,nieporządków po dzieciach :) ja po suwaczku domyśliłam się ile masz lat.. ha ha :) ale :)))) zaspokajam Twoją ciekawość ....ja mam 39 latek ;) :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się Wam pochwalić moim dzisiejszym niespodziewanym zakupem. od miesiąca szukałam czerwonych albo zielonych butów i dziś udając się do bankomatu natrafiłam na sklep, w którym każda para butów była w rozmiarze 40-41 !!! prawie cud :) i dzięki temu kupiłam śliczne butki w biało-czerwone paseczki z czerwonymi paseczkami i na czerwony pasek, na łączonym z podeszwą, wyplatanym obcasie. o :) a mama dorzuciła pojemną czerwoną torebkę z biało-czerwoną rączką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczęta. Rzadko ostatnio tu zaglądam. Bardzij udzielam się na topiku o odchudzaniu i pochwalę się wam - mam już za sobą 6 kg do tyłu :). Powoli przerzucam się z r. 48 na 46. :) Jesli chodzi o butki to ja poszukiwać będę takich w stylu \'peep toe\' (czyli z wycięciem na paluszek) z kokardką - strrrrasznie mi sie one podobają :). A co do wieku - 23 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
Belleteyn - BRAWO :) na prawde gratuluje :) ja -4kg i dalej walcze choc na razie nie przeklada sie to na rozmiarowe efekty :) zawsze powtarzam ze -4 kg to nie +4 kg czyli wygralam 8kg :D hmmm watpliwa matematyka wiem - ale poprawia humor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w dniu dzisiejszym schudłam 2 kg :) to jest moc opieki nad dzieckiem przez 10 godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam..:) Podejrzałam Twoje butki ;) bardzo ładne i odważne..hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn bardzo ładne te butki :) tez nad takimi myślałam ale w końcu się nie zdecydowałam bo wszystkie były strasznie wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Halo ! Jest tu ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×