Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość syrenucha
no właśnie !! okrągła jak balon gdzieś nam przepadła Belleteyn_ super buciki !:) dostałam nowy katalog z bon prix-u !!!!!!!! trochę ceny mnie przerażają ostatnio buszuję w sandałkach na allegro ale na razie nic sobie nie upatrzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję:) Buciki doszły już do mnie i są przecudne, ładniejsze niż na zdjęciu a do teg wygodne - mają taki akurat obcas dość stabilny. Jestem bardzo zadowolona. Co do nowego bon prixa to nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! kupujecie ciuchy na allegro????? macie jakiegoś sprzedawce którego mogłybyście polecić???? chodzi mi o nowe ciuchy pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro albo w piątek idę do fryzjera :) i będę piękna :) a na allegro nie kupuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam:) gośka123 nie kupuję ciuchów, ale kupuję buty:D i nie narzekam jest ok. mufra jak fryzurka...czy już byłaś czy idziesz do fryzjera? ...:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzurka w miarę bo dziś już mi się odwidziała :P innymi słowy - zapuszczam włosy :) kobieta zmienną jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcia1
hej j amam ten sam problem czytajac was patrze na ciuchy w allegro ale jakos nie widze niczego w moim rozmiarze....musze sie pochwalic bo wqazylam 105kg teraz waze 80 to tez duzo natomiast o wiele lepiej sie czuje :) jest przede wszystkim wygodniej i czuje sie atrakcyjna mimo ze jeszcze mam wiele do roboty :) ale porownujac swoje zdjecia jest syraszna roznica:) nie dosc ze mam mniej kg to teraz wkoncu mam ladna cere szkoda tylko ze nadal mam problrmy z zakupami mam teraz obecnie wloski warkoczyki syntetyczne :) i chcialabym zmienic styl na sportowy interesuja mnie orginalne ciuchu badz nie tuzinkowe prosze pomozcie :) udalo mi sie zrzucic 25 kg przez 3 mce jak? dwa razy stosowalam diete 13 dniowa i jadlam po niej wase bez slodyczy i nadal to dziala pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam:) malcia1 proszę napisz coś więcej, o swojej diecie :)) mufra - fakt kobieta zmienną jest, ale to fajnie :P ja nie mam szans na długie włosy poprostu mi nie pasują ;) pozdrawiam zajrzę jutro , a teraz mykam lulu bo jutro do pracy .:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcia1
matuszellko ta dieta nazywa sie ''dieta kopenchadzka'' trwa 13 dni chudniesz na niej od7do20kg w zaleznosci od kilkogramow...jest to przemiana materii nie jest za pyszna aczkolwiek do przetrwania POLECAM bo naprawde warto mozna sie przemeczyc te 1 3 dni brzucho staje sie plaskie i szybko sie chudnie ja wytrzymalam ja 2 razy i przed wakacjami zrobie ja jeszcze raz bo naprawde warto :):):) ja zdecydowalam sie ja zrobic dla faceta wyslalam mu nie swoje fotki tylko niezlej laski gadalismy ze soba przez pol roku przez tel po 5 godz dziennie i prze waznie cale noce zakochalismy sie w sobie a tu lipa ja gruba natomiast teraz zmienilam sie od tamtej pory i to ardzo jesli chcesz mam foty zobaczysz ze warto ja przetrwac :) (a koles byl idealny przystojny i w ogole inteligentny..ale to nie temat :) przepraszam ze zeszlam z niego..znalazlam fajna stronke z ciuchami ladnymi i duzymi :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcia1
ok wiec je sie przez 13 dni 3 posilki dziennie pije sie kawe je np szpinak piers z kurczaka salate z olejem i cytryna jogurt szynke jajka pomidory rybe mieso grilowane nie mozna jesc slodyczy zuc gum czy pic wode smakowa tylko mineralna bez gazu zero alkoholu sa rozne spekulacje na temat tej diety ale ja wiem ze naprawde jest skuteczna juz po 3 dniach jest 3-4kg mniej trezba tylko ja wytrzymac kosztuje nie wiele bo ok 70zl na 13 dni mozna ja stosowac niby raz na dwa lata ja ja juz stosowalam 2 razy i jeszcze bede ja stosowac jedynym minusem tej diety jest to ze czuc oslabienie i jest sie lekko zakreconym ale to dlatego ze malo sie je i organizm szybko to spala ....co do skladnikow tego jedzenia to nie sa szczegolnie smaczne jak dla mnie nienawidzer jogurtow naturalnych sera bialego i szpinaku ale jestesmy ludzmi a czlowiek moze wszystko zjesc(prawie):) ale mozna szybko przelykac i da sie rade ..fajne jest uczucie gdy ma sie te porcje i z kazdym dniem nie mozna jesc tej ilosci tylko sie ja zmniejsza bo rzolądek strasznie szybko sie skurcza i jesli jestesmy po tej diecie jemy owoce warzywa nabial i pieczywo wasa lub ciemne gwarantuje ze sie nie przytyje...wiadomo kazdy kto rzuci sie na slodycze i bedzie chcial nadrobic tego czego nie jadl przez ten czas majac przy tym tendencje do tycia lub jest uwarunkowany tak a nie inaczej genetycznie to przytyje proste!! niestety my okragle kobiety i faceci tez juz zawsze musza sie pilnowac.. np moja siostra ma 23 lata od 17 roku uwaza i wazy caly czas 55kg a byla bardzo duzaaaaa :) ide w jej slady mam motywacje jak na nia patrze :) buziaki NAPRAWDE WARTO JA ZASTOSOWAC!!! nie dlatego zeby nikt nie mowil ci ze ejstes duza tylko dlatego zeby lepiej sie czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, to kolejna dieta nie dla mnie bo po kawie zwracam zeszłotygodniowy posiłek a na szpinak mam alergię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
az chce mi sie napisac eh... a teraz troszke szczegółów :) dieta kopenhaska - o niej dużo napisano tu: www.dieta-kopenhaska.tox.pl istotnie jest skuteczna - ja schudlam swego czasu 7-8kg. szybko wraca jeśli odpuścimy sobie. Ale warto - jeśli dalej będziemy trzymać sie z dala od pizzy :) gratuluje schudniecia 25kg na mnie tak fajnie to ona nie działa :( A przy okazji życzę Wam moje kochane :)) Spokojnych i radosnych Świąt. Niech to będzie dla Was i Waszych rodzin wyjątkowy czas refleksji i pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w C&A są bardzo duże rozmiary nawet do 52 o ile nie więcej...ja mam problem bo ja musze szukać rozmiarów 32 i 34:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam..:)[ usta] W te święta chciałabym życzyć Wam wszystkiego dobrego ,samych słonecznych dni , uśmiechu na codzien ...i zwykłej ludzkiej życzliwości .. pa [cześć ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
dziewczyny ,kobitki,nie znikajcie matuszella dziękuję za życzenia i wice wersa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjjjjjjjj, co z Wami? zostawić Was same na kilka dni i już znikacie :P jak tam po świętach? ja od poniedziałku zaczynam ostro dietować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
mufra :) Witam pisz,... jak masz zamiar dietować,.... bo to mnie interesuje!!!!dzisiaj miałam kłopoty z praca w ogrodzie (nie mogłam się schylic!!! ) jestem załamana musze się za siebie wziąśc !!! pomocy ,pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuszella dietować będę czymś w stylu kopenhaskiej tylko, że przystosowaną do moich kubków smakowych :P jak chcesz to podaj mi jakiś namiar na siebie to Ci wyślę moją modyfikację diety :) od wczoraj moja mama odchudza się na zmodyfikowanej jajecznej. a do ogrodu wyślij jakiegoś mężczyznę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama kopenhaska do mnie też nie przemawia. ale zmodyfikowana-owszem :) a co to MM? i ŻP? ja znam tylko MŻ - Mniej Żreć ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
a ja od pon. kopenhaska - niemodyfikowana bo jakos jestem w stanie zjesc to co tam trzeba (najgorzej jest ze szpinakiem ale po prostu połykam go jak najszybciej ;) ) bylam u fryzjera - pani przesympatyczna - dziekuje :* Wprawdzie fryzurka fajna i innym sie podoba - ja czuje sie jakos nieswojo (chyba nie bylam zbyt asertywna kiedy proponowala jak to widzi - ale to moja nie jej wina bo sie zgodzilam). I teraz patrze na zdjecia stare i zaluje moich dlugich wlosow... No nic - jak mawiala moja prababcia - włos nie noga :) odrośnie :) Do wakacji mam cel -12 - jest to oczywiscie kropla w morzu ale od czegos trzeba zaczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxl-ka
aaa i wydaje mi sie ze MM - to dieta Montignaca http://www.dietamm.com/ a ŻP - Żryj polowe :) Montignac - jest istotnie niezły - choć mnie troche przeraża wizja zmiany nawyków na całe życie :) Mam skłonności do tycia i swego czasu w depresji utyłam 25kg. Ale w moim zyciu sie unormowało i dalej nie idzie w góre - ciezko mi zejść :( ale wierze ze jak sie zapre to schudne i potem bede mogla jesc w miare normalnie bez wiekszych wyrzeczeń. A indeks glikemiczny to b.ciekawa sprawa..kiedys wam o tym napisze ale to po weekendzie bo to dluzsza sprawa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witajcie :)) Fajnie poczytać ..piszcie!!!!! bo mi nie jest dobrze z ta moją tuszą i potrzebuję mobilizacji ---bo checi mam ,gorzej z wdrorzeniem w działanie :( mufra podaję ci ;Marzena_186@.wp.pl nie mogłam wcześniej bo komputer zawiesza mi się muszę oddać ,do przeczyszczenia z wirusów :-P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczynki ja mam rozmiar 42/43 ale u mnie to brzuch wystaje i boczki okropnie. :( Odchudzam sie i tyje dalej... to chore... A kupuje w Czerwonej dyni ciuszki :) Tam są duze rozmiarki przynajmniej w Zielonej Górze. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuszella
Witam:) Mufra ŻLE wpisałam pocztę przepraszam juz poprawiam :) marzena_186@wp.pl tak jest ok. Zasyłam pozdrowienia u mnie przepiękny poranek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Witam piękna pogoda:) słoneczko świeci,okienka szeroko otwarte,pranie się suszy,w domu cisza ......... zrobił nam się topik o odchudzaniu ale co tam każda motywacja jest wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amelka cieszę się, że fryzjer się spodobał :) ja teraz też żałuję moich długich kiedyś (ponad rok temu) włosów ale obecna fryzura tez mi się podoba :) matuszella wyślę Ci wszystko wieczorem bo teraz wpadłam tylko na chwilę :) ale wieczorem wszytko będzie na tip-top :) a u mnie pogoda prze-prze-prze-przepiękna więc idę na taras :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×