Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
:))) Mozna tak powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Bardzo zastanawia mnie fakt po co tacy ludzie tu przyłażą i trują. Czy nie mają swoich problemów ??? Czy jeżeli mówi się już nie po raz pierwszy ,że nie są tu mile widziani, nie trafia do tych TĘPYCH móżdżków ??? Belleteyn lepiej bym tego nie ujęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Witajcie!Ostatnio mam do was dużo pytań.Dzisiaj też : poradźcie, u kogo na allegro albo w jakich sklepach internetowych można znaleźć fajną sukienkę odcinaną pod biustem.Mam ciążówkę w tym fasonie,ale już w nią nie wchodzę!To była pierwsza rzecz w moim życiu,w której się sobie podobałam.Liczę na was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayken
Gość Tubiś Po
Dzięki Mayken,ale nic mi się nie nada.Nie te rozmiary i nie te kolory.Jestem typ lato,więc biały,czarny,czerwony pomarańczowe itp. odpada.Potrzebny byłby rozmiar 50.Ta ostatnia rzeczywiście fantastyczna i nawet kolory byłyby dobre,ale cóż,może inna,mniej puszysta skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tubiś Po.... czerwony - zimny, czyli wiśniowy, malinowy jest kolorem lata, biel także tyle ze nie moze byc w cipłym odcieniu! czerń, jeśli rozjasnisz czymś przy twarzy tez moze byc od biedy! Dodaj jakies koraliki, w zalezności od tego co to jest (ten srednio właściwy kolor), lub bluzka. No a najwazniejszy to jest odpowiedni w kolorze makijaż. Nie przesadzajmy z tak dokładnym doborem kolorów. Lato w niektórych kolorach zimy tez moze wyglądac dobrze. Najwazniejsze to zimne barwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
och jak dawno tu nie byłam........... 🌻 dla was pozdrawiam ostatnio znów dokonałam zakupu nowych majteczk u emi34 i jestem bardzo zadowolona wszystko jak w opisie i zgodne z rozmiarówką więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Halo "to co że gruba"! Kupiłam podobny paseczek jak Ty masz (ten od pani Żanetty),tyle,że mój jest od "kitty".Wygląda zaskakująco dobrze na mojej "figurze ale jest na styk.Dzięki za radę,dodałaś mi odwagi.Teraz zapoluję na jakąś fajną tuniczkę albo szmizjereczkę. Ostatnio martwi mnie pewien mały problemik - zaczynają mi pękać naczynka na nogach.Boję się,że to początek żylaków.Wiem,że najlepszym sposobem jest zmniejszenie wagi ciała,ale to akurat najtrudniejsza metoda.Może macie podobne problemy?Jeśli tak,to może mi coś poradzicie?Pozdrawiam wszystkie piękne dziewczyny na tym forum (czyli was wszystkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
dzięki za pozdrowienia :))) No widzisz , najważniejsze się przekonać :) Niestety o żylakach nic nie wiem, więc nie pomogę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tubiś Po - czytam Wasz topik od dawna i pozwolisz, że Ci coś poradzę w sprawie tych naczynek - stosuj zestaw: Lioton 1000 zewnetrznie + rutinoskorbin wewnętrznie i powinno pomóc, ale nie spodziewaj się natychmiastowych efektów. Niestety przy predyspozycjach lub obciążeniach do żylaków trzeba dbać o swoje naczynia całe życie, bo jak już dojdzie do zmian chorobowych to \"po ptakach\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshka
Kochane XXXL-ki!!! Po przebicu się przez rózniaste problemy logistyczne - jutro otwieramy nasz nowy, pierwszy sklep z ubraniami dl akobiet TYLKO w roz. 46-60. Warszawa, ul.Rudnickiego 3a i www.madame.sklep.pl Wszystko jest szyte w Polsce, nowoczesne, i do biura, i do klubu i nawet dresy do jogi zaprojektowałysmy:) Zapraszam Was goraco i czekam na uwagi (z obawa , ale i z optymizmem) - bedziemy sie starac aby wam "dogodzic" :) Wasza XXXL boshka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Trzymam kciuki za sklep !! A co do żylaków to też słyszłam o rutinoskorbinie , tylko w połączeniu z wapnem.Nie wiem czy pomoga , ale aptekarze zalecają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxx-lka
boshka - brawo :)!! Już dziś nie przyjde ale na pewno za tydzień sie wybiore jak wróce z wyjazdu. Powiedz prosze jak tam dojechać - wiem ze to bielany ale nie wszyscy wiedzą ;) Podaj autobusy i godziny otwarcia - będzie na pewno więcej chętnych :D ew. mapka na stronie. nie moge sie doczekac - serio - i trzymam kciuki - bede reklamowac :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boshka gratulacje :) na pewno sie pojawię w przyszłym tygodniu w Twoim sklepiku. Już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga73
witam!! Boshka,a czy będziecie prowadzić sprzedaż w necie,bo do w-wawy mi nie po drodze?fajnie byłoby :) POZDRAWIAM WSZYSTKIE XXXL-KI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubiś Po
Oho,odezwała się konkurencja?Jaki jest sens tworzenia nowego forum,skoro na tym mamy wszystko,czego trzeba.Co wy na to,dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakunia
Odpowiadam za Boshkę . Tak jest sklep w necie pod tym adresem. http://www.madame.sklep.pl/ Ze Śródmieścia można dojechać autobusem 170 np. z Pl.Bankowego. Wysiąść trzeba na rogu Rudnickiego i Maczka. To jeden przystanek za Trasą Toruńską. Sklep jest na parterze trzech nowych ,wysokich bloków ,które widać z przystanku. Zapraszamy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakunia
Acha, zapomniałam o godzinach otwarcia sklepu. zapraszamy pon.-pt. 11 - 18 sob. 10 - 15 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja z pewnoscia sie wybiore po zakonczeniu mojej diety bo na zdjeciach widzialam moje wymarzone spodnie :) a jak na razie ja tylko na zakupy butowe sie wybieram bo waga sie waha ale zaponam sie juz na 3 dziurke w pasku a nie na 1 !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viikiistass
Witam jesli jestescie zainteresowane uruchomiłam sprzedaz bielizny gdzie jeden dział jest poświęcony wyłącznie dla rozmiarów od XL jest to bielizna ekskluzywna ale ceny nie zwalają z nog. tu podaję link www.dreamgirldirect.com do strony z USA - - jestem bezpośrednia importerką - ceny są od 10 do 150 pln -za okolicznościowe przebrania na terenie warszawy- dostarczam gratis zaopatrzenie do butików i galerii z checią podejmę się sprzedaży równierz w detalu -dojadę do klientki, powybieramy, pogrzebiemy a jesli w danej chwili nie bede miała to na zamowienie czeka sie około 10 dni serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viikiistass
acha na stronie -trzeba wejśc na zakładkę PLUS STYLES

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viikistass
stas.b1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
no ten kaptur to poprostuuuuu....... szczyt bezguscia, no ale co kto lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
Ale świetne to wdzianko z kapturem :) I raczej na brak gustu nie narzekam, ale rzeczywiście nie każdy się zna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -poprostujaaa
ja sama poluję na takie wdzianko z kapturem :) No chyba,że poprostu Ty jesteś z innego starszego pokolenia, więc kaptur Ci nie odpowiada. Spodnie spoko, ale czy to aby krój dla pusztystych? Jakoś nie widzę w nim swoich ud :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×