Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość amelka xxlka
mi te wzory średnio się podobaja - powiem Ci o czym marzę i myślę że w UK jest to do kupienia i sprzedarzy. O rzeczach aktualnie modnych takich samych krojach i wzorach jak w rozmiarach do 42 tylko w rozmiarach do 54-56 itp. tak jak podana wyżej aukcja na allegro - bluzka normalna - tyle że duża. to co ty wkleiłaś jest ok np. ta brązowo-turkusowa, ale wzorki niekoniecznie na ten sezon. (choć moja mama chętnie by to ubrała) ja mam 24 lata i marzę o bluzkach z dekoltami, kapturami z wcięciem w talii (bo takowe mam mimo rozmiaru 52). i w modnych deseniach wzorach. spodniach dopasowanych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie doskonale wiem o czym marzysz bo sama sobie kupuje takie ciuchy wiec jest to do zrobienia. czyli mam juz wstepne rozpoznanie rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna_20
można dostać do Ciebie jakiś kontakt?? jestem zainteresowana na już !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
taotaa - a jak chcesz sprzedawać? Allegro? byłoby fajnie :)) jak dorzucisz duże buty (też do kupienia w anglii) to zrobisz furrorę :) dużych fajnych ciuchów nigdy nie za wiele a butów to już - ehhh zobacz ten temat: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3243574&start=900 tu od razu masz info jakie firmy je robią. jeśli nie przesadzisz z cenami (niektórzy chcą zarobić 2-3razy tyle ile zapłacili za ciuch) to bedziesz miała duuużo klientów :) z pilnych potrzeb na wiosnę uważam: płaszczyki i generalnie okrycia wierzchnie kostiumy - na lato ale też bardzo potrzebny i deficytowy towar z butów - wszystko - choć kolorowe japonki to moje marzenie - takie zwykłe piankowe nawet nie w kwiatuszki ;P ale takie damskie i po prostu fane...ehh rozmarzyłam się :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie planuje Allegro bo to najbezpieczniejsze dla mnie i dla kupujacego. ale rozwazam tez mozliwosc zamieszczania linkow do zdjec na forach (np. tutaj) i sprzedawanie na zasadzie jak na allegro tylko bez allegro. znaczy sie opcja allego i forum byly by rownoczesne. butow w duzych rozmiarach tu niestety nie ma, najwyzej 41 i wiekszosc jest plaska, plaska i jeszcze raz plaska. sama kupilam swoje jak bylam na wielkanoc w polsce. chcialam sie jeszcze zapytac jakie sa oczekiwania cenowe w stosunku do bluzek, plaszczy, spodnic, spodni, topow. bo wiadomo, kupujacy co innego a ja sama co innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taota
tak tak czekamy na płaszczyki :) i na bluzeczki dopasowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaszczykow raczej nie bedzie bo nie sa to rzeczy tanie (np. za swoj dalam 40 funtow) i boje sie, ze mi nie zejda ale bluzki na pewno beda i jak zbiore wszystko do kupy i cos wystawie to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
to popatrz w jakiej cenie są płaszczyki na allegro - zizzi schodzą za 200-250zł. chociaż dla mnie to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko chcialam sie zapytac o te przedzialy cenowe, ktore sa dla was odpowiednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taota
sorki ze tak pytam,ale ty sama jaki rozmiar kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do taota
chyba trudno ukonkretnić ceny :) wszędzie są różne...ale fajnie by było gdybyś miała ciuszki w cenach adekwatnych do jakości ..bo teraz niestety ,.. często płace za rozmiar... a ciuszki po praniu robią się hmm nieciekawe... a przykro gdy bluzeczka za 60 zł niszczy sie już po 1szym praniu ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja J
Jestem jedna z pracowniczek Eurobarre! Pieniadze zarabiamy bardzo latwo i uczciwie! Sa to prawdziwe pieniadze nie grosze! Zeby bylo wszystko jasne: nic w to nie wkladamy zadnych pieniedzy! Nic tez nie mozemy stracic! Jedynie my otrzymujemy pieniadze EUROBARRE pochodzi z Francji jest w jezyku francuskim jednak latwo poradzimy sobiez wszystkim. Aby zacząć zarabiać należy ściągnąć i zainstalować program - rodzaj niedużego paska reklamowego, zwanego surfbarem. Surfbar łącząc się z serwerem EuroBarre pobiera kolejne porcje bannerów, które później wyświetlają się w jego oknie. Program nie wysyła danych z naszego komputera, nie "zżera" większej ilości zasobów naszego peceta i nie zajmuje naszego łącza internetowego. Wszystko odbywa się sprawnie i niezauważalnie dla użytkownika nawet słabej maszyny. Będąc podłączonym do internetu, włączony surfbar nalicza nam punkty, które co miesiąc zamieniane są na pieniądze. Ich wartość każdego miesiąca jest inna, stąd mimo pozornie takiej samej pracy wyniki finansowe w danym miesiącu mogą być różne. Od kilku miesięcy przelicznik wykazuje tendencję wzrostową - za każde 1000 pkt. (do wysurfowania w 1-2 dni) otrzymamy około 7 eurocentów. System nie sprawdza naszej aktywności przy komputerze. Jedynym "ograniczeniem" jest samoczynne zamknięcie programu po 1 godzinach aby wyeliminować np. włączony komputer bez obecności właściciela. Przy powtórnym uruchomieniu surfbaru należy wbić w okienko wyświetlony, 2-cyfrowy kod weryfikacyjny. Brak jest również wymagań co do częstotliwości klikania w pojawiające się reklamy. Firma nie wprowadziła limitu korzystania z pluginu, można więc surfować do woli! System poleconych nie wydaje się być imponujący - tylko jeden poziom - do czasu zerknięcia na cyfrę procentu - aż 100 % od każdego poleconego !!! Czyli otrzymasz tyle samo punktów/pieniędzy co każdy Twój polecony którego zwerbujesz do firmy! Dla dobrych promotorów otwiera to drogę do wysokich zarobków! Surfbar EuroBarre dodatkowo przyzna Ci łącznie aż 15 000 punktów za przyłączenie się do programu. Po 5 000 pkt otrzymasz w 15, 45 i 75 dniu swojego uczestnictwa! Otrzymasz również kolejne 5 000 punktów w każdą rocznicę Twojego zapisu do surfbaru! I to nie wszystko - zarabiać możemy także na: mailach, ankietach i grach jakie oferuje nam firma. Możliwości są bardzo szerokie! Wiec tak klikasz na ten link http://www.eurobarre.com/?p=081588196864 Na wczytanej stronie głównej EuroBarre kliknij w link Installer. Po chwili rozpoczniesz ściąganie programu instalacyjnego ebsetup.exe. Jego rozmiar jest niewielki - 'waży' raptem 60 kB. Po zainstalowaniu surfabru należy wypełnić formularz rejestracyjny - jeśli nie znasz francuskiego przy jego wypełnianiu najlepiej zmień język na angielski (kliknij na angielską flagę). 1. Automatycznie nadany przez serwer Twój numer użytkownika. Wprowadź swoje nowe 4 cyfrowe hasło. 2. Wybierz kraj z listy. 3. Podaj swój email. 4. Kliknij aby zakonczyc Po zainstalowaniu surfbara EuroBarre warto zapoznać się z pozostałymi opcjami programu oraz rozszerzyć dane jakie do tej pory podaliśmy. Przede wszystkim chcąc otrzymywać płatne e-maile powinniśmy uzupełnić swoje dane. W zakładce Infos Membre znajdziemy link o nazwie Modifier mon email. Upewniwszy się że wpisany adres e-mail jest prawidłowy powinniśmy zaznaczyć pole Je desire recevoir les emails bonus. W sekcji poniżej uzupełnijmy również dane dotyczące naszej płci i życia (rok urodzenia, zamieszkanie, itp). Zmiany zaakceptujmy przyciskiem Valider les modifications. Wyplacane pieniadze sa na konto PayPal, zalozenie tego konta nic nie kosztuje!!! Jest zalkowicie bezplatne, nie to co zwykle konta w baknu, zalozyc je mozemy: www.paypal.pl W pierwszych dniach nowego miesiąca EuroBarre dokonuje przeliczenia punktów według odpowiedniej taryfy. Jeśli suma zarobków z danego miesiąca lub kilku ostatnich miesięcy przekroczy próg 15 EURO (historię swojego konta sprawdzisz w zakładce Historique w surfbarze) możesz zażądać wypłaty na swoje konto PayPal! POLECAM I POZDRAWIAM! ZYCZE JAK NAJWIEKSZYCH ZAROBKOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzka
witam Was serdecznie:) Od razu zaczne od tego ze jestem z tych chudzinek i też mam problem z doborem ubrań:) no ale to nie na temat.Prosze o pomoc w ustaleniu rozmiaru mojaj znajomej.Ma 30lat 158 cm wzrostu i waży 102 kilo i jest w 1 miesiacu ciaży.Dziewczyna zawsze chodziła na czarno,teraz chodzi w koszulach swojego meża,chce jej kupic cos kolorowego,tym bardziej że ona ma teraz depresje i dzieciątko w w drodze.Doradxcie mi prosze co moge kupić jej do ubrania.jej maż nie zna jej obecnego rozmiaru ,zresztą ona chyba równiez nei zna swojego rozmiaru.Będę wdzięczna za wszelkie rady:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzzzzzzka
oczywiscie zdaję sobie sprawę ze cieżko dokłądnie okreslić czyjś rozmiar,niemniej prosze tylko o oreintacyjny rozmiar jaki ona moze nosić.Poza tym prosze pomóżcie mi dopasować ewentualny fason dla niej.Sama jak pisałam jestem bardzo szczupła i tez musze kobinowac i zastanawiac sie co na siebie ubrac i raczej zawsze myśle jak siebie pogrubic,nie wiem jak dobrać koleżance aby ją wyszczuplić bo ona chce wygladac szczuplej a boi sie koloru innego niż czarny,co mi sie wydaje błędem.Wiem ze pomyślicie ze chcę ja uszcześliwić na siłe,niemniej koleżanka jest w depresji ,ja sama chorowałam na depresję wiec wiem ze ona potrzebuje pomocy,tak sama jak ja wczesniej.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm. problem.. spodnie
Hejka wszystkim :) mam pyytanko :) nie wiecie może gdzie mogę kupić fajne jeansy w rozmiarze 50/52?? :) jestem z Kielc :) może być też allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxlka
Nie da sie na podstawie samej wagi określić rozmiaru - tu ważna jest budowa - boidra, biust czy ma talię czy nie itp. Przykład - moja mama waży ok30kg wiecej niż ja ale udo ma szczuplejsze - ona ma budowę jabłka i wszystko utrzymuje się jej w brzuchu a ja gruszki i rozkłada się po pupie i biodrach. Jeśli chcesz na prawdę jej pomóc - weź ją na zakupy - wpadnijcie do sklepów które polecamy (H&M, C&A, Kappahl itp.) i popróbujcie co pasuje a co nie. jednym pasują żakiety z wcięciem w talii innym worki itp. W sklepach można mierzyć i sprawdzać, więc nie będzie obawy że trafisz kulą w płot. No i przy okazji podzielę się z Wami ostatnio odkrytą stroną - a właściwie kilkoma dotyczącymi biustonoszy - co wy na to? http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Kwestia-rozmiaru.html http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm. problem.. spodnie
Allegro to ja już z milion razy przeglądałam :) ale dzięki za chęć pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMiMi
Hej dziewczyny! Ciesze sie ogromnie, ze znalazlam to forum. Ja mam 176 wzrostu i waze 100 kg. Nosze rozmiar 48/50. Na szczescie mieszkam w duzym miescie i kupuje ciuchy w H&M (BigIsBeautiful), KappAhlu (XLNT), C&A (XL) oraz ostatnio kilka dorwalam na Allegro. Z butami tez zawsze mialam problem, bo a to łydka gruba, a to podbicie wysokie... Nosze 41, a w zasadzie 41,5... Fajnie, ze coraz wiecej firm mysli o NAS i można coś fajnego trafić. Jutro za to lece na rajd po ciucholandach :) Poszukuje plaszczyka czy jakiejs fajnej kurtki... do tego kiecka by sie jakas przydala, najlepiej czarna - kupilam juz kolorowe rajstopy :) Na Allegro nic z tego nie znalazlam... no oprocz czadowego czarno-bialego plaszczyka ZIZZI, ale jakos wolalabym go przymierzyć... http://allegro.pl/item342749418_plaszcz_dwurzedowy_w_kwiaty_zizzi_roz_l_50_52.html Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxlka
ten plaszczyk wygląda fajnie i jest tańszy od kurteczki którą kupiłam w C&A. Zizzi ładnie schodzi na allegro wiec jak ci nie będzie pasował zawsze możesz wystawić go sama albo zapytać o możliwość zwrotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×