Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Pola, leginsy 7/8 więc pewnie wystają spod spódnicy. U mnie odpada bo ubieram się raczej pańciowato, więc nic nie powinno wystawać, bo będę wyglądać dziwacznie. A poza tym leginsy za 120zł , fiu-fiu , cieszę się, że ciebie na tyle stać , bo ja będąc młodą nauczycielką tylko pomarzyć mogę o takim drobiazgu garderoby za taką forsę. Proponuj, aby każda została przy swojej wersji, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxxlka
Pola lubi reklamowac sklep na leszczynskiej...byłam nie polecam nie podoba mi się i drogo... ja kupilam leginsy w kappahlu za 35 zł polecam zatem Czy sie wstydzimy chodzić do sklepów dla puszystych-i tak i nie... głupio mi czasem bo mam wrażenie że wtedy mam na czole napisane - jestem taaak gruba ze w normalnych sklepach nic nie znajde=jestem nie-normalna, czyli ta gorsza. itp. fajnie np wejsc do h&mu i kupić coś jak każdy. Z drugiej strony jeśli sklep ma fajne ciuchy to wejde :) tylko nie musi mieć napisane ogromnymi literami - ogromne ciuchy (czyli Maxi moda, xxxl moda) dla ogromnych kobiet ;) czy np. nazwa zosia, kasia, lawenda czy jakkolwiek która nie kojarzy sie z hipopotamem odebrałoby klientów??? no hyba ze hippo-land :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zanetta3
Witam ! Przez przypadek wpadłam na ten temacik i aż się zarumieniłam z radości, bo ktoś wcześniej polecał moje stronki na allegro z większymi rozmiarami, dzięki za miłe słówka :) Zajmuję się sprzedażą odzieży modnej i fajnej dla XL-ek, ponadto posiadamy dwa sklepy w moim mieście, tytuł raczej nie odstrasza :) MODA NA TOPIE XXL :))) , przychodzi pełno świetnych babeczek, w różnym wieku i z różną wagą. Ciuszki rozpoczynają się od 42 rozmiaru i idą w górę :) Zabawne jest to,że przychodzi też dużo kobiet w rozmiarze 40 mając nadzieję,że również ubiorą się w naszych sklepach :D Myślę,że dużo zależy od fajnego asortymentu, no i żeby sklep kojarzył się z bierzącymi trendami,świetnymi fasonami, dobrą jakością i ... niską ceną :) i może nie uwierzycie, ale nam udaje się zachować rónowagę :) Jest jeden minus :( , znajdujemy się we Wchodniej Polsce, więc nielicznych zapraszam do naszych sklepów a resztę z Was na zakupy na allegro. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do zanetta3
A możesz podać dokładniejsze namiary na Twój sklep we wschodniej Polsce? Bo ja też stamtąd, a na allegro jakoś nie potrafię tego znależć. Kupowanie po przymiarce ma jednak przewagę nad zakupami ze zdjęcia i takowym jestem zainteresowana. Czytałam wiele komentarzy o Tobie na allegro. Jestem pełna uznania. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście zapraszam, sklepy mamy w Białej Podlaskiej. Mamy sporo klientek z Warszawy, tak naprawdę to tylko 180km, a można się całkiem fajnie obkupić :) ceny są szalenie atrakcyjne :) Jeśli masz jakieś pytania to wyżej jest mój adres mailowy. Komentarze oczywiście również mi sprawiają radość, bo moja praca jest moją pasją a dodatkowo zawsze idzie się ze mną dogadać :) P.S Zakupy przez internet to wielkie udogodnienie dla klienta. Zawsze przy zakupach w opcji kup teraz lub w sklepach internetowych ma się możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni. Oczywiście nowego, z metkami. Ale jest to dobre rozwiązanie dla osób, którym ciężko się ubrać z tzw. \"obrazka\". Później wystarczy tylko dobrze znać swoje wymiary (a właściwie wystarczy porównać wymiary swoich ubrań ) i można kupować i kupować :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki za odpowiedź
Ja akurat z Lublina i niewykluczone, że kiedyś wybiorę się do Białej. Może przekonam się powoli do zakupów przez internet. Problem polega na tym, że mam albo za mały biust, albo za duży brzuch i tyłek (raczej to drugie) i nie wszystko pasuje. Wolę jednak mierzyć, bo zwroty podrażają zakup i wydłużają czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam :) powyżej 100zł w sklepach mamy już rabaty, więc podróż ma szansę się zwrócić. A do Białej z Lublina kursują non stop busiki :) W razie czego podrzucę adresy sklepów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki
O adresy zapytam w e-mailu, jak się będę wybierać do Białej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jaki poleciłybyście kostium kąpielowy? dodam tylko, że moim największym problemem są niestety nogi - po prostu nie da się ich pokazać na plaży :/ na górę myślałam o jakiejś fajnej koszulce, ale co na dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :) oczywiście pareo jest konieczne, ale chodziło mi raczej o to jakie gatki, bo przecież nie będę cały czas w tym pareo paradować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelAlive
Witajcie, ja też mam ten problem z ciuchami. Zazwyczaj znajduję jakieś ciuchy na Allegro. Można tam upolować ładnie ubrania w dość przystępnych cenach, no i jest jakiś wybór w dużych rozmiarach. Ostatnio znalazłam kilka rzeczy w dużych rozmiarach, np. http://www.allegro.pl/item389226930_sukienka_letnia_george_styl_vintage_rozm_46.html http://www.allegro.pl/item385830656_zwiewna_bluzka_w_malinowe_grochy_dorothy_perkins.html http://www.allegro.pl/item388593479_koszula_dorothy_perkins_ciemny_roz_rozm_48.html Polecam Wam poszukać na aukcjach, można coś trafić. Ja akurat u tej sprzedającej znalazłam kilka ładnych dużych ciuszków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piegus2
Jesli chodzi o uda, to rewelacyjnie sprawdza sie talk w kremie, ja osobiście używałam np. do stóp oriflamu, albo zapachowych w avonie (nie wiem czy sa teraz dostępne, ale i w drogeriach pewnie można coś takiego kupić), działa przez kilka godzin i uda naprawdę sie nie obcierają, a po kilku godzinach zawsze można \"zabieg\" powtórzyć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza86
a ja szukam legginsów do połowy łydki czarnej rozmiar XXL albo 48/50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfecta
Witam serdecznie wszystkich na forum.:) Widzę że nie tylko ja mam problem z fajnymi ciuchami :) Noszę rozmiar 48 i zazwyczaj ubieram się w "lumpexach":) Mieszkam w Wawie i mam dostęp do sklepów typu C&A H&M ZIZZi Kupuję sobie tam ciuszki i serdecznie je polecam każdej puszystej. Ponieważ strasznie mnie wkurza że nie mogę dostać na siebie ani sexi ciuszków ani bielizny w tym rozmiarze. Poczyniłam pewne kroki aby zaistnieć na allegro z superfajnymi ciuchami dla osób od 44 do 56 rozmiaru. Pewnie nie długo będę na allegro i serdecznie zapraszam bo kurcze bardzo dobrze rozumiem ten problem!!!! Wkurza mnie że nie moge sobie kupić świetnego sexownego gorsetu lub koszulki nocnej nie wspominając już o jeansach na moje golonkowe ukochane udka :) Widziałam jakiś post z zapytanie "dlaczego puszyste młode kobiety nie ubierają się w sklepach z odzieżą xxl otóż moje zdanie jest takie. Ja nie ubieram się w tych sklepach dlatego że są tam ciuchy dla STARYCH BABC niestety producenci polscy uważają że osoby puszyste muszą być szare i nie sexowne i są w strasznym błędzie. Ja jestem pusią od urodzenia i dobrze mi z tym!!!!! I lubię się ubierać modnie i ciekawie a jeszcze jak uda mi się kupić coś sexi jeszcze bardziej się cieszę.:)P Pozdrawiam wszystkie PUSZYTE PIĘKNE PANIE:) Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewison
Witam Panią Żanettę Zajrzalam przypadkiem na to forum i poczytałam posty. Jestem stała klientką Pani Zanetty na Allegro i jestem bardzo zadowolona z ciuszków, ktore tam kupiłam jak również z obsługi. Rozmiarówka idealna ja noszę 46/48, bardzo dobre jakościowo, wiele osób zachwyca się moimi ciuchami w pracy, więc naprawde polecam. Zwłaszcza firmę Zizzi, której najwięcej ciuchów ma pani Zanetta. Ja ze swojej strony dziękuję i proszę panią o więcej. Piękne ciuchy Mogę również polecić na allegro sprzedawcę FashionXXL, sprzedawca ten oferuje ciuchy znanych marek jak Mark&Spencer, Essence, Next i wiele wiele innych. Ciuszki nowe albo używane, ale zawsze w świetnym stanie. To też dobra oferta dla dziewczyn, które chcą wyglądać elegancko i kobieco, a przede wszystkim oryginalnie. Razem z moim ukochanym Kappahlem, to sa jedyne miejsca gdzie kupuję ciuchy. Dzięki nim zmieniłam się nie do poznania, mimo tego, że sporo ważę, mogę się podobać, a przede wszystkim ubieram się modnie i naprawde elegancko. Ciuszki nie dość, ze śliczne to idealnie maskują fałdki itp. Pozdrawiam dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaurody
ewison - :) dziękuję za miłe słowa. Ehh na moe klientki można zawsze liczyć :)) Też lubię kupować na allegro, zwłaszcza teraz jest dużo okazji cenowych, bo wiadomo mniej licytujących :)) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodziu
Witam Drogie Puszyste Panie! Wiem, że może niechętnie spojrzycie na to, że na Waszym forum wypowiada się mężczyzna ale mam puszystą żonkę i przez zwykły przypadek tutaj trafiłem. Chciałem tylko powiedzieć tyle: nie przejmujecie się, a ja ostatnio sprawiłem żonie (czyt. sobie) fajny prezencik, czerwone figi, patrz: http://www.maxistyl.com/index.php?m=ass&s=9vt26brezlqk2d3mgrbv0ehzh93mwq67&id_ass=81368 i interesującą koszulkę nocną (patrz: http://www.maxistyl.com/index.php?m=dir&s=9vt26brezlqk2d3mgrbv0ehzh93mwq67&id_dir=21064 ) Może na zdjęciach faktycznie nie prezentuje się zbyt okazale, za to w rzeczywistości :)))) Pozdrawiam wszystkie Puszyste Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×