Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość salonmodyxxl
Serdecznie zapraszam wszystkie Panie i dziewczyny do naszego sklepu internetowego z modą damską xxl (rozmiary 46-62). Sklep dostępny pod adresem www.sklep.salonmodyxxl.pl Gorąco polecam tuniki. Tylko w naszym sklepie jakaś nowość co 2 tygodnie, a ceny prosto od producenta Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosc...;;w
allegro.. tam jst duzy wybor,tylko trzeba dobrze pomierzyc,i ceny nawet niezłe tym bardziej ze duzo osób używane w bardzo dobrym stanie sprzedaje za mała cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uschły tulipan
lumpeksy,tam naszczescie jest jedyne miejsce gdzie wiecej jest duzych rozmiarów niz małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zawszee
obserwuje aukcje na allegro takze rzeczy uzywane tylko patrze w jakim stanie są ciuchy,i rowniez sprawdzam sprzedajacego cz niema za duzo negatywow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lniane cudeńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lniane cudeńka
Witajcie kobiety! Wiosna zbliża się dużymi krokami i mam dla Was propozycję.Zajmuję się szyciem oryginalnych ubrań z dzianin i tkanin lnianych w bbb. dużych ,uniwersalnych rozmiarach.Niestety nie jest to tania sprawa ale jest to coś za coś.Moje kolekcje nie są żadną MASÓWKĄ,!!!! Są to troszkę ciuszki odlotowe dla kobiet z charakterkiem preferujących,ekologię, oryginalność i luz .Jeśli znajdzie się zainteresowana ,proszę o kontakt na maila,ponieważ nie mam jeszcze swojej strony. ecolinenart@gmail.com oczywiście prześlę jakieś foto moich pomysłów. Pozdrawiam Was kobietki cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm ciekawee
a moze zamiesciłabys kilka zdjec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiciekaw czmeuu
ciuchy w sklepach specjalnie dla kobiet puszystych są takie drogie;/ skąd oni te ceny biorą;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maxiciekaw czmeuu
ciuchy w sklepach specjalnie dla kobiet puszystych są takie drogie;/ skąd oni te ceny biorą;/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaaalaaaaa
Moje Drogie WIOSNA nadchodzi wielkimi krokami,czas zakupić nowe cieńsze ciuszki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lniane cudeńka
Oczywiście,że mogę pokazać swoje wyroby ale tylko wysyłając na maila,ponieważ nie mam jeszcze strony internetowej.Zapraszam kobiety! Len jest ponadczasowy i zawsze wygląda super, no i przede wszystkim samo zdrowie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuje spodni dla teściowej na gumce rozmiar 58-60, podajcie proszę jakieś sklepy internetowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonmodyxxl
zapraszam do nas po spodnie klasyczne (z elastanem). Klientki bardzo chwalą nasz krój. www.sklep.salonmodyxxl.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje zazwyczajaa
na allegrooo ciuszki fajne sie trafiaja i czasem w malych cenach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiula90
Cześć, z braku czasu nie mogłam przeczytać całego forum. Nie znalazłam żadnej informacji więc zapytam, przepraszam jeśli ponawiam temat. Wiecie może coś na temat New looka w złotych tarasach? Są tam duże rozmiary z kolekcji inspire? Nie mieszkam w Wa-wie i nie wiem czy opłaca się tam wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salonmodyxxl
Wiosenno-świąteczna promocja w Internetowym Salonie Mody XXL (www.sklep.salonmodyxxl.pl). Tylko dla Pań z blogu KAFETERIA !!! Każda z Pań, która dokona zakupu do końca marca (dowolna ilość - nawet jedna np. tunika) może skorzystać z wyjątkowej promocji: MY POKRYWAMY KOSZTY PRZESYŁKI !!! (tylko przy płatności przelewem, nie dotyczy paczek za pobraniem). Dodatkowo wszystkie ceny są OBNIŻONE O 10% !!! Tylko u nas: - wyjątkowa moda do rozmiaru 62 - ceny prosto od producenta - ubrania nowe, a nie używane !!!!!! Składając zamówienie proszę wpisać w polu [twoje uwagi] "KAFETERIA" Serdecznie zapraszamy INTERNETOWY SALON MODY XXL 98-220 Zduńska Wola UL. Łaska 159 Tel. (43) 823 96 18 Tel. kom. 605 725 275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola1255
no właśnie wiosna idzie i coś fajnego trzeba kupić ostatnio znalazłam sklep na Powislu maja fajne ciuch ja mam rozmiar 46-48 ikupiłam spodnie bluzkę i tunikę podaję adres www,maximoda.waw.pl zajżyjcie tam warto- pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonkoonline
Czesc! Czy ktos bylby chetny na zamowienie zbiorowe ubran z Torrid'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla_m
Witajcie, sama jestem puszystą osoba. Waże 139 kg:0 więc wiecejjuż nie musze mówić. Ale zapraszam na moje aukcje na allegro. Mój nick alla_m. Mam masę fajnych ciuszków z których "wyrosłam". Zapraszam. Mam w szafie pończochy, gorsety...oczywiście nie uzywane. Więc jesli ktos jest zainteresowany także sexowną bielizna to proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×