Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Dziewczyny! A ja mam dal was niespodziankę!! Otworzyłam sklep z nową odzieżą damską w rozmiarach od 40 - 60 z przewagą tych większych. Dlatego zapraszam. Czekam na wszystkie uwagi, co chciałybyście zobaczyć w moim sklepie, postaram się załatwić :-) Więc piszcie na maila. aaa oto adres stronki: odziez-damska.otwarte24.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! A ja mam dal was niespodziankę!! Otworzyłam sklep z nową odzieżą damską w rozmiarach od 40 - 60 z przewagą tych większych. Dlatego zapraszam. Czekam na wszystkie uwagi, co chciałybyście zobaczyć w moim sklepie, postaram się załatwić :-) Więc piszcie na maila. aaa oto adres stronki: odziez-damska.otwarte24.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrratta
na www.nielegalna.pl bo każda kobieta jest nielegalna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 znak
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 znak
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciccolinka
Ja właśnie walcze z moja wagą i ponieważ nieco schudłam, zostały mi ubrania 46/48 i kilka 48/50 topy na imprezki(tak je dobierałam, żeby tuszowały moje niedoskonałości:) a są naprawdę wyczesane no i eksponują biuścik ), koszule , spodnie, spodenki i wiele innych. Chcę wystawić wszystkona allegro, bo ubrania są naprawdę super, kupiłam większośc w Anglii, skąd dopiero wróciłam. Tam naprawdę są świetne ubrania w naszych rozmiarach. JAk wróciłam do Polski zakupy przestały mnie tak cieszyć, wybór jest żałosny, ale może będzie lepiej.Czy któś wie czy Next ma jakiś sklep w wawie? Jeśli ktoś by chciał fotki mogę wysłać na maila. Może w przyszłym tygodniu wrzucę w jakiejś mega pace na allegro ( to jest wielka waliza ciuchów, bo jestem zakupoholiczką). Pozdrawiam dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanjang
SŁUCHAJCIE, A JA MOGĘ POLECIĆ WAM CUDOWNĄ OSOBĘ, KTÓRA POSTANOWIŁA POMYSLEC O OSOBACH, CHCĄCYCH CZUC SIE I WYGLADAC SEKSOWNIE I NOWOCZESNIE. TA PANI SPROWADZA TYLKO RZECZY W ROZMIARACH OD XL I TYLKO CIUSZKI ŁADNE, SEKSOWNE, WZOROWANE NA NAJNOWSZYCH TENDENCJACH. JEST BARDZO ZYCZLIWA I POMOCNA, MOŻNA U NIEJ TEŻ ZAMÓWIĆ, TO CZEGO SIĘ SZUKA. ZAWSZE POMOZE, JA PRZYNAJMNIEJ NIGDY NIE ZOSTAŁAM ODESŁANA Z KWITKIEM- A DODAM, ZE JESTEM XXL'KĄ WIEŻĄ- MAM 185 CM WZROSTU. NIE MAM 60 LAT, CHCIALABYM WYGLADAC ŁADNIE, KOLOROWO, A NIE JAK ZIEMNIAKI W KWIECISTYCH WORACH. NIE WSPOMNE O GALACH, WESELACH I RANDKACH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanjang
kiedyś ta Pani wystawiała na allegro swoje ciuszki, tak ją znalazłam, teraz pisze na jej prywatny adres mailowy, a ona wysyła mi fotki ciuszkow w interesującym mnie rozmiarze, NAJWAZNIEJSZE< ZE CENY MA SUPERNISKIE!!!!: sylwek_n30@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanjang
Kiedyś ta Pani sprzedawała na allegro, tak ją znalazłam, polecali ja juz na kilku innych forach. Teraz pisze do niej na jej prywatny adres, chyba sie nie pogniewa, jak go Wam zdradze, juz wiele osób z usłóg tej Pani korzysta, NAJWAŻNIEJSZE, ZE CIUSZKI SLICZNE I CENY SUPERNISKIE!!! sylwek_n30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanjang
Kiedyś ta Pani sprzedawała na allegro, tak ją znalazłam, polecali ja juz na kilku innych forach. Teraz pisze do niej na jej prywatny adres, chyba sie nie pogniewa, jak go Wam zdradze, juz wiele osób z usłóg tej Pani korzysta, NAJWAŻNIEJSZE, ZE CIUSZKI SLICZNE I CENY SUPERNISKIE!!! sylwek_n30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanjang
Kiedyś ta Pani sprzedawała na allegro, tak ją znalazłam, polecali ja juz na kilku innych forach. Teraz pisze do niej na jej prywatny adres, chyba sie nie pogniewa, jak go Wam zdradze, juz wiele osób z usłóg tej Pani korzysta, NAJWAŻNIEJSZE, ZE CIUSZKI SLICZNE I CENY SUPERNISKIE!!! sylwek_n30@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidoo
A co myślicie o sklepie C&A, tam sa chyba tańsze rzeczy w dobrych cenach, jutro mam zamiar zapolować na spodenki właśnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidoo
A co myślicie o sklepie C&A, tam sa chyba tańsze rzeczy w dobrych cenach, jutro mam zamiar zapolować na spodenki właśnie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Artura
A jak puszyste dziewczyny wyglądają w płaszczach grzybkach, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświadczenie woli ar. 60 KC
mam do sprzedania sukienkę z jedwabiu- gdyby któraś miała komunię, wesele bądź inną okazję i potrzebowała sukienki koktajlowej- serdecznie zapraszam. Sukienka jest nowa, nienoszona, z metką na której widnieje cena 90 funtów. Miała być prezentem, ale osoba dla której kupiłam ją, schudła. Rozmiar 46, proszę zmierzyć wymiary: http://www.allegro.pl/item603975741_xxl_jedwabna_markowa_sukienka_z_metka_sliczna.html Świetny materiał, bardzo dobre wykonanie i fantastyczne połączenie kolorków. Cena 90 zł. plus koszt wysyłki. Dziękuję za uwagę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświadczenie woli ar. 60 KC
PS. Wiem że na foto nie wygląda na 46, ale tylko z tego powodu że jesz związana pod biustem. Więcej fotek doślę ma maila. Jakby co to pisać: tatarinka@gmail.com Aha! proszę podać, że z kafe 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidoo
nie wydaje mi sie zebyś była xxxl :) spodnie ładne, ale kupowanie używanych myślę ze jest ryzykowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórkaskórkowa
jak któraś chętna to piszcie, ewentualnie na ile byście ją wyceniły ;D skóra naturalna, miekka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorzata70
Polecam na allegro sprzedającego mw_prestige rewelacyjne ciuszki w przyzwoitych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszyneczka2704
Ja czasem jestem tak zmęczona poszukiwaniem odpowiedniej bielizny, że tylko usiąść i płakać. A bazarkowej szaroburej nie chcę i nie lubię. Na Allegro jeśli chodzi o dużą bieliznę dla nas to mogę polecić sprzedawcę bieliznaxxl_pl gdzie porządne 2 staniki sobie nabyłam drogą kupna :) Wszytsko markowe z tym że nie mają Triumpha, raczej nasze polskie ale tylko w dużych rozmiarach, Kostar, Milena, Gorsenia no i mało osiągalna Linea Maxima. Mają też sklep internetowy www.bieliznaxxl.pl a tam już sporo większy wybór bo i piżamki, bluzeczki, majteczki. Tam jeszcze nie kupowałam ale zamierzam. Godne pochwały że takie miejsce w sieci powstało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...l
Jestem z Gdyni. Od jakiegoś czasu kupuję ciuchy na rynku w Chyloni. Jakiś czas temu kobitka otworzyła sklepiczek z dużymi i bardzo dużymi rozmiarami. Na razie wybór dość ma skromny ale można wyhaczyć fajne, polskiej produkcji szmatki w przyzwoitej cenie w porównaniu do innych sklepów dla puszystych. Dodam, że noszę rozmiar 50 - 52.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monikaxxl
Witam. jeśli jesteście zainteresowane ciuszkami i bielizną w większych i dużych rozmiarach to polecam sklep internetowy, który ostatnio znalazłam. Kupiłam sobie rewelacyjny dres z krótkim rękawem i spodniami 3/4 z bawełny w rozmiarze xxl , a to u nich jest odpowiednik rozmiaru 50-52. Do tego mają bieliznę w dużych rozmiarach między innymi Linea Maxima. Z tego co zdążyłam się zorientować sklepik działa od niedawna, ale będę tam zaglądać.I do tego maja perfumki, które też jakiś czas szukałam (amerykańskie , rewelacyjnie trwałe i super zapach). Zainteresowane zajrzyjcie na http://luxstyle.bazarek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boze połowa tych linków to
koszmar dla oczów co w nich sie znajduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×