Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość syrenucha
no no to pierwsze zaręczyny na tym topiku.....GRATULACJE Belleteyn..... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki :-) Na szczescie moi tesciowie in spe safajni. Tesc wciaz zartuje a tesciowa bardzo mnie lubi. Juz chyba bardziej konserwatywni sa moi rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx-elka
jak milo czyta się wasze wypowiedzi-wreszcie człowiek nie jest sam-a nie gdzie tylko spojrzę tam diety,lub wypowiedzi,że wszystkie grubasy na sybir.A ja jestem grubą i szczęśliwą mężatką.I wcale nie trzymam się faceta za wszelką cenę.Po prostu się kochamy,szanujemy i jest nam dobrze już 20 lat.A problem z ubraniami mam już od lat-ale zawsze staram się znależć coś odpowiedniego-a nie babciowatego.Grube dziewczyny-nie miejcie kompleksów,polubcie siebie i szanujcie-a wtedy i inni będą was szanować.Jeśli ktoś dyskryminuje grubasów tylko za ich rozmiar to znaczy ,że jest pusty i płytko myśli-i to ja mogę użalić się nad takim człowiekiem-choćby miał rozmiar36.Trzymajmy się razem,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona tym topikiem
schudnac grubasy a nie szukac sklepow XXXXXXl:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca_niewiedzaca
dlaczego grubasy sie nie odchudzaja???:( chcialabym poznac opinie ludzi grubych:) bez zadnej urazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
zniesmaczona tym topikiem schudnac grubasy a nie szukac sklepow XXXXXXl brak słow na takie osoby jak ty ,jesli nie dotycze cie to forum to po co tu zajrzałas w ogole?A ty moze do kosciotrupow nalezysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe.......
ale se wmawiacie...,,widocznie nie urodzil sie jeszcze taki ktory byl by dla mnie,,hahah bla bla bla....jasne lepiej sobie tak wmowic niz stanac prawdzie w oczy ze faceci wola szczuple(nie mowie o wieszakach)laski a nie wielkie szafy jak wy...no chyba ze znajdzie sie jakis fetyszysta jest takich troche:P,a bronicie sie jak lwice no coz ciezko przyjac krytyke co??pomijam przypadki zaniedbania z powodu choroby ale takie rozwory zapuszczone wzerajace batoniki i inne slodycze sa zalosne...lazicie po tych ciucholandach bo w sklepach nie przeciez rozm XXXX.......L:P,brac sie za siebie a nie tylko krzywo patrzycie na kogos kto prawde wam mowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe.......
a propo's ciuchow to proponuje sklep z namiotami rozne wzory i kolory do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
oj coś widzę, że moją przedmówczynię normalnie zżera zgaga od środka...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagjądam
No tak zawsze znajdzie sie ktos co musi swoje 3 grosze wcisnąc!!!!!!Ulzyło Ci chociaz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx-elka
nie rozumiem dlaczego w tak ordynarny sposób czepiacie się grubasów-może jesteśmy brzydsze i grubsze -a wam chyba nic do tego.Wy jeśli chcecie to szukacie różnych diet-my ubrań na siebie-i to nie powinno wam przeszkadzać.Męża mam już 20 lat-i jak widać on kocha te moje kilogramy-a ja jestem szczęsliwa-a nie taka zgryźliwa jak niektóre szczupłe panie.I na pewno jestem w czymś lepsza od was-mam więcej kultury osobistej i taktu-a mądry mężczyzna to zauważa i szanuje-życzę wam szczuplutkie piękności abyście były szczęśliwe choć w połowie tak jak ja, aby po 20 latach małżeństwa wasz partner przynosił wam różę bez okazji-jak robi mójmałzonek-może po tym zrozumiecie,że człowiek nie słada się tylko z kilogramów i pięknego ciała-pamiętajcie-aby was szanowano-trzeba szanować innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugencja
Jeśli mam trochę pieniędzy to pędzę do Galerii Łódzkiej . Trzeba wejść nie na rogu tylko wejściem od ul. Piłs.Tam jest sklep z super ciuchami nawet w rozmiarach 20 i coś.Są to rzeczy modne, drogie, na lata.Czuję się w nich ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anoola
Tak sobie czytam wypowiedzi tych "milych" Pan ktore pisaly powyzej i zastanawiam sie co to je obchodzi jak my wygadamy i o czym tu piszemy. Skoro z temacie jest wyraznie napisane dla kogo ten topik.... Moze na kogos trzeba wylac swoje frustracje? Moze szlak je trafia ze ktos kto jest gruby moze byc szczesliwy? Nie wiem, nie znajduje odpowiedzi..... Tylko tak sobie mysle ze cos z nimi musi byc nie tak, bo ja nie wchodze na topik o tych ktorzy sa za chudzi albo na topiki dla tych co maja krzywe nogi i nie jezdze po nich zeby sobie poprawic humor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hej :) Witam wszystkich , oprócz "głupków" które tu się pojawiły . Dlaczego się nie odchudzamy ?!!...bo nie mamy normalnego wzorca , do którego można by zmierzać , właśnie przykład chamskiego i wrednego zachowania wyżej j/w ....i co miałabym schudnąć i być szydercą ?!!!. o nie ...dziękuję ...to juz wolę być taka , jak jestem i mieć większe wartości w życiu ( zarówno fizyczne i psychiczne ! ) I jeśli ktoś jest zniesmaczony tym topikiem , to niech tu nie zagląda ..bo tytuł jest skierowany do XXL-ek , i jeśli ktoś tego nie rozumie , a wraz tu zagląda to niski ma poziom intelektualny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczera do bólu
wwlka moze przynosi Ci roze bo ma na sumieniu np romansik ze szczuplka blondyna;P bo chyba mi nie powiecie ze z gruba baba moze byc udany seks:o ani to sexi bielizny wloscy ani szpilek bo sie uginaja...o gorsetach nie wspomne bo rozmiaru brak..a wiec moze i cie kocha i te twoje kilogramy ale na bank cie zdradza:) no coz faceci sa wzrokowacami taka prawda...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
czy tylko ja mam takie wrażenie, że wszystkie w/w wpisy pisze jedna i ta sama osoba???biedactwo...czyżby chłopak Cie zdradził z puszystą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
.....tak , ja też mam takie wrażenie ,że zabłąkała się tu jakaś mocno zdesperowana kobieta ...no cóż :)...i wcale mi Jej nie szkoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
nie sądzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ciężko jest żyć ludziom z takim "jadem" , bardziej niż z nadwyżką kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Nawet nie wiesz jak udany moze byc.Oj od razu widac ze nie zna nikogo co ma wiecej kologramow co ona sama.A tak przy okazji bielizna dla nas tez idzie znalesc i nawet gorsety.Tobie gorset nie potrzebny bo pewnie nie masz co do niego włozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Szkoda ze tego forum nie idzie zrobic prywatnego to wtedy nie wchodziły by takie zmije jak tu weszly!!Nie obrazajac wasz staje bywalczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe.......
ale wy glupie jestescie:P:P:P wmawiajcie sobie ze wpisy pisze jedna i ta sama osoba a to guzik prawda:P a co ciezko przyjac do wiadomosci ze moze byc wiecej niz jedna osoba ktora was skrytykuje?? popieram szczera do bolu i na pewno nia nie jestem wedle waszego mniemania no chyba ze mozna zyc w dwoch wcieleniach jednoczesnie:P,wstyd mi za nasze zapuszczone spoleczenstwo obzerajace sie slodyczami a potem buszujace po lumpekasch w poszukiwaniu namiotow,a faceci to prawda ze sa wzrokowcami moga kochac was, roze przynosic zeby zabic wlasne wyrzuty sumienia z powodu sexowneej pani gdzies na boku:P naiwniary,broncie broncie siebie nawzajem bo jak ktos prawde wam powie to wielkie oburzenie od razu:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszka
niestety to smutna prawda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx-elka
do he hehe-jednak zawiodłam się natobie-bo masz nie tylko szczuplutkie ciało ale i móżdzek-nie potrafisz uwierzyć,że nie każdy zdradza,że można zyć szczęśliwie i uczciwie-jesteś po prostu glupiutką gąska,która naprawdę nie zna życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tu zagladam
Do hehehe Ze gruba to znaczy ze sie obrzera słodyczami co ty wypisujesz a moze poprostu to jest uwarunkowane genetyczne! Pomysl czasem a ne pisz głupot.A po zatym ciebie tez facet moze zdradzic i poszukac lepszej od Ciebie i madrzejszej. Zycze ci zebys jak zajdziejsz w ciaze zebys przytyła i nie mogła rzucic tych kilogramow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehe.......
nie znam zycia??wlasnie je znam i stad wiem jak faceci reaguja na ladne kobiety kiedy takowych nie maja w domu,co prawda nie z autopsji ale spotkalam sie konkretnym przypadkiem.....co do mojego mozdzku to dziekuje ma sie dobrze i jest:)ii do czasem tu zagldam-bredzisz glupoty..od kiedy to oltylosc jest uwarunkowana genetycznie??pieprzenie zwykle...jesli nie doczytalaas to pominelam osoby ktore sa chore na cos i stad kg,ale w weikszosci przypadkow na kilogramy sie ciezko pracuje swoja glupota nikt sie nie rodzi otyly wiec nie piernicz o genetyce w tym wypadku glupia babo,nawet jesli matka czy ojciec sa grubi to jesli dziecko karmi sie we wlasciwy sposob to ono nie bedzie grube..to zakezy od ludzi a nie od genow,proste jak drut,a zapuscic sie kazfy umie dbac o siebie niestety mniejszosc...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie tak tyłam
i tyłam... a teraz tak sobie chce schudnąć i tak sobie chudne i chudnę i potwierdzam, tyjemy nie z powietrza a z nadmiernego jedzenia (słodyczy w moim przypadku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie tak tyłam
ale topik jest o kupowaniu ciuchów ja szyję, mam wspaniałą krawcową moim zadaniem jest tylko wyszukanie dobrych materiałów a z tym jest duuuży problem ale staram się jak mogę i mam ładne, fajne ciuszki na różne okazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×