Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Ja tez nosze bojowki 44-46 zawsze na allegro kupuje , za to takie tradycyjne czarne zwykle trafiam w ciuchlandzie i mam ich sporo ,poluje jeszcze na czekoladowe alle nie mam szczescia i wiecie co ,mam taki ciuchland gdzie jest duzo fajnych spodni i na moje 44-46 ciezko trafic za to duzo jest i to fajnych w pasie ponad 100 maja....a ja myslalam ,ze to moj jest duzy rozmiar.Uwazam ze w tych sklepach obecnie jest mnostwo fajnych ,modnych rzeczy dla puszystych ,jest duzo lepiej niz pare lat temu ,wyraznie sie polepszylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Bella-dona masz rację , wiem to z opowiadań moich kumpeli , ale ja na allegro kupuję te ciuchy taniej , kumpela wczoraj przyniosła zachwycona spódnicą z ciuchlandu za którą dała aż 35 zł , o zgrozo !!! ...a po sklepach chodziła prawie 3 godziny - to ja wolę klknąć sobie na allegro swój rozmiar i mam gotową selekcję ...ja ogólnie mam mało czasu , więc bardziej preferuję allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam odwrotnie bo w tym sklepie mam po 8-14zl spodnie czy bluzki ,kurtki drozej za to na allegro jest ogolnie drozej,tez kupuje ale jak mi cos w oko wpadnie a wiekszosc wyszukuje w sklepie....no ale staniki to na allegro .... Figa ,dzieki fajna stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Ja kupuje i na Allegro, i w zrzebach i w katalgoach i troche mi padre przywozi, roznie to bywa. Zawsze konczy si ena tym, ze w moja szafe nie dasie juz nic wiecej upchanc, a w polowie rzeczy nie chodzilam nigdy w zyciu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sprzedaj na allegro ja tak robie duzo kupuje ogolnie ciuchow a jak mi sie znudzi to sprzedaje i kolejne ,wiec zawsze mam cos \"swiezego\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Tak też robię :). Na raze wyprzedalam zbedne rzecz z szafy mamy (52/54) - wrzucalam tu linki. Teraz jak wroce do swojego mieszkania zrobie czystke w swojej szafie - jesli ktoras z was interesowalaby ciuszki w rozm. 46/48 to zapraszam, dam linka jak cos wystawie. Na Allegro mam ten sam nick co tu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Belleteyn jak zwykle dokonala prawdziwych odkryc w wykopaliskach! Jak milo ..... CO porabiacie dziewczyny ? ja pije kawusie i jem sniadanko a pozniej ide na poszukiwania do lumka ,moze cos sie trafi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Heja....a ja sobie pracuję ( hi...hi..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
ja juz po kawusi chciałam troche pobuszować na allegro ale cos strony mi się słabo otwierają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
U mnie to samo , a już myślałam , że to mój komp złapał wirusa .Kurcze te propozycje biustonoszy są okropnie kuszące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Ja wypilam kawke, zjadlam kawalek ciasta, ktora sama upieklam (raffaello, mniam) - zaraz mnie pewnie za napisanie tego, rozne osobniki zlinczują- bylam na zgrzebie. Biiida! A teraz robie przelewy za nowe zakupy na Allegro -dzinsy i sportowe portki. Juz bym je chciala miec i wlozyc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenuch
no kurczaczki ja tez myślałam że to wirus ,nawet przeskanowałam kompa ale nic nie znalazł :) oj,ja tez czekam za bluzeczką ,zakupiłam ją co prawda dla córki ale jej zadowolenie udziela się również mi a te ciacho strasznie kusi i ładnie pachnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w lumpie ale nic sie nie dalo wygrzebac....letnich juz nie chce a swetry byly grube ,ciezkie i przedpotopowe Wlasnie pojadlam ciasteczek po obiadku , jestem obzarta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
hm.......ta chaftowana jest śliczna, tuniki chodzą w tej cenie ta druga....osobiście jak dla mnie cena okropna,no i ta sztuczna biżuteria,zardzewieje albo oczka wypadną przy praniu...szkoda by było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
Popieram przedmowczynie -ogladalam ta biala bluzke z mama i ni podobala nam sie ani troche. Natomiast druga jest ok i warta jest tych peiniazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Cześć dziewczyny !!! Czy lubicie chodzić w swetrach ??!!...a może macie jakieś fajne wdzianka ??...Co teraz nosić , gdy wychodzi się do pracy - czy musi to być marynarka ??,na kurtkę za wcześnie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis upolowalam bajeczna bluzke na wyjscia albo na sylwka ,czarna przezroczysta ,dekolt w lodke ,boskie rozszerzane rekawy asymetryczne -za jedyne 14 zl na- allegro takie cudenka chodza za kilkadziesiat...i do tego jak nowka!CUDO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
ubię chodzi w swetrach. Teraz chyba jest na nie jeszcze za cieplo. Teraz raczej chodzę w topie i na to mam narzucony zaurkowy sweter, albo bawelniana bluzke z dlugim, alebo bluze sportowa. A jesli chodzio wdzianka to zakupilam sobie na Allegro zakiecik sztruksowy -suuuper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
Ja jestem z tych drapiących się osób ,najmilszy chociażby sweterek wywołuje u mnie drapanie ,swędzenie a potem tzw wściekliznę hi hi Ostatnio na allegro zakupiłam bluzę jeans na zamek i jestem z niej zadowolona,przydatna na chłodne poranki i wieczory. Widzę,że zakupki idą pełną parą,dziewczyny tak trzymać ,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem wrazliwa na swetry zawsze mnie gryza i golfy beee bo dusza -unikam ,zima lubie na cebulke krotki rekawek a na to wdzianko czy zakiecik ,ogolnie jest mi zawsze goraco wiec sie czesto rozbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ja też nie przepadam za swetrami , ale marynarek już też zaczynam nie cierpieć , kurczę ...może coś pośredniego , między tym ... a tym ...no cóż idę szukać na allegro :)...i w czoraj otrzymałam katalog QUELLE , więc popatrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belleteyn
No oczywiscie swetry z najmniejsza chocby domieszka moheru odpadaja -wsciec sie mozna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
oj jak tu pusto zapraszam więc na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
To hej ...jestem , ale kawusię już kończę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
witam! Właśnie zaraz idę kawkę sobie zrobić, a jeśli chodzi o nasz główny wątek,to niedawno pisałam Wam, że często kupuję ciuchy w Quelle i Neckermannie. Właśnie czekam na przesyłkę. A Wy, zamówiłyście coś? Czy w końcu dotarły te katalogi? No i co sądzicie o takich zakupach? Może już dotarły do Was zamówienia? No podzielcie się wrażeniami. Chyba już przyszła jesień. Najgorsza pora jeśli chodzi o ubieranie się puszystych, oczywiście według mnie... muszę kupić kozaki,a w łydce trochę za dużo.... chciałabym znaleźć jakieś ładne butki, najlepiej oficerki... nie mogę nic znaleźć.... Pa, trzymajcie się, kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Witam wszystkich!! Mam pytanko ?Gdzie w Poznaniu sa sklepy dla dziewczyn o pełniejszych kształtach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×