Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 okr膮g艂a jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Go艣膰 matuszella
馃尲 u mnie cz臋艣c ogrodu posadzona ...i te偶 pi臋knie ....na dworze !!! wreszcze Wiosna. S艂uchajcie ja pod koniec maja mam komunie w rodzinie i nie mam fajnych sklep贸w tak jak Wy ... nie wiem co s膮dzicie o szyciu ubra艅 bo najwyra藕niej mnie to czeka .Najbardziej nie chc臋 si臋 spotka膰 z m臋偶a bratow膮 i z jej k膮艣liwymi uwagami ...A tego typu dzamprezy rodzinne do艂uj膮 mnie na maxa ,ale tu przecierz licxzy si臋 DZIECKO wi臋c p贸jd臋 bo to jego 艢WI臉TO!! a jak to jest u Was ??Nie wiem jak si臋 ty6m nie przejmowa膰.... bo nigdy nie by艂am filigranowa ;) pocieszcie mnie troche prosze ... zajrz臋 potem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
馃尲 dla WAS!!! 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
no wi臋c tak..... ja osobi艣cie mam ten sam problem gdy zbli偶a si臋 tak oficjalna impreza i trzeba co nie co zab艂ysn膮膰 ale mam sta艂ego krawca ,podpatruj臋 jaki艣 fasonik ciuszka kt贸ry mi odpowiada(przewa偶nie na allegro) i grzeje do niego z gotowym projektem chocia偶 teraz zastanowi艂abym si臋 czy nie kupi膰 gotowca oczywi艣cie u niego jest taniej ,a dla por贸wnania ceny przybli偶臋 koszt spodnium kt贸re uszy艂am w zesz艂ym roku u niego na wesele cena 150 z艂 a na allegro 280z艂 ( szerokie w kant spodnie w kolorze ekri i d艂uga czarna marynara na kr贸tki r臋kaw wyko艅czona w膮sk膮 lam贸wk膮 z materia艂u od spodni) poniewa偶 jeste艣my bardzo zbli偶one wiekiem pozwol臋 sobie wklei膰 kilka link贸w chocia偶 nie wiem jaki gu艣cik preferujesz ale mo偶e co艣 przypadnie do gustu albo co艣 podpatrzysz http://www.allegro.pl/item184851044_bluzka_spodnica_dla_puszystej_pani_roz_48_50.html http://www.allegro.pl/item185236220_komplet_damski_r_54_margo_collection.html http://www.allegro.pl/item185234192_komplet_damski_r_50_margo_collection.html http://www.allegro.pl/item185242949_komplet_damski_r_54_margo_collection.html http://www.allegro.pl/item185250095_komplet_damski_r_50_margo_collection.html http://www.allegro.pl/item182045317_sliczny_delikatny_bialy_komplet_z_koronka_3xl.html http://www.allegro.pl/item183418254_piekne_bezowe_spodnium_rozm_46.html http://www.allegro.pl/item184737225_elegancka_garsonka_zender_len_roz_46_niska_cena.html http://www.allegro.pl/item184779593_super_kostiumik.html http://www.allegro.pl/item184815287_tafta_na_kazda_okazje_elegancki_komplet_r_46.html http://www.allegro.pl/item184807890_sliczny_kostiumik_dla_puszystej_.html#photo http://www.allegro.pl/item185471632_chafer_xxl_komplet_dla_dynamicznej_kobiety_rozm48.html http://www.allegro.pl/item185061463_chafer_xxl_tez_mozesz_miec_modne_ciuchy_rozm_50.html http://www.allegro.pl/item185066927_chafer_xxl_na_okazje_lub_dla_elegackiej_rozm50_52.html http://www.allegro.pl/item183436732_piekne_bezowe_spodnium_rozm_50.html http://www.allegro.pl/item185313784_ekskluzywny_kostium_wiosenno_letni_rozmiar_48.html http://www.allegro.pl/item185714824_nowy_zestaw_dla_puszystej_na_lato_52%5C54_xxl.html ale si臋 nawkleja艂am ,przer贸偶ne fasony i wyb贸r niema艂y ,moze co艣 wpadnie w oko:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 powiedz mi...
Syrenucha, nigdy nie kupowa艂am ubra艅 je艣li ich nie za艂o偶y艂am na siebie. Obawiam si臋 偶e jak co艣 kupi臋 to mimo ze b臋dzie dobre to b臋d臋 w tym 藕le wyglada艂a. I co wtedy...?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
hmmmm..........jak ju偶 pisa艂am wcze艣niej kupuj臋 na allegro i jeszcze si臋 nigdy nie naci臋艂am pomijaj膮c ciuchy u偶ywane kt贸re pi臋knie mog膮 wygl膮da膰 na zdj臋ciu a rzeczywisto艣膰 nas zawodzi wiadomo ciuch u偶ywany rozci膮ga si臋 i wyci膮ga wi臋c r贸偶nie to bywa teraz co do pytania.......ka偶da z nas a bynajmniej je艣li chodzi o mnie,wie w jakim fasonie i kolorze dobrze wygl膮da ,czy maj膮 to by膰 spodnie czy sp贸dnica ,r臋kaw d艂ugi czy kr贸tki a przede wszystkim d艂ugo艣膰 i szeroko艣膰,wszystko musi si臋 zgadza膰 je艣li jest to co艣 co mi si臋 podoba bo jest w moim gu艣cie dlaczego nie a teraz dla przyk艂adu podoba mi si臋 ta bluzeczkahttp://www.allegro.pl/item184133864_bluzeczka_tunika_chinska_kolorowa.html dok艂adnie ma moje wymiary ale nigdy jej nie kupi臋 bo si臋 w niej nie widz臋 ,d艂ugo艣膰 ca艂kowicie mi nie odpowiada a dodatkowo uwydatnia艂a by m贸j i tak obfity biust............za to bardzo podoba mi si臋http://www.allegro.pl/item183436732_piekne_bez owe_spodnium_rozm_50.html to bym ch臋tnie sobie zakupi艂a :) pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
aaaaaaaa zapomnia艂am dopisa膰 偶e zanim co艣 zakupisz zw艂aszcza drogiego mo偶na um贸wi膰 si臋 ze sprzedaj膮cym o ewentualnym zwrocie w razie gdyby by艂o co艣 nie tak przewa偶nie gdy sprzedawca jest solidny i dba o kienta nie ma takiego problemu:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 powiedz mi...
syrenucha... wielkie dzi臋ki i pozdrawiam serdecznie. zaryzykuje:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
powiedz mi...馃尲 dla ciebie ,偶ycz臋 udanych zakup贸w

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
matuszella wys艂a艂am Ci diet臋 :) a je艣li chodzi o komuni臋 to nie przejmuj si臋 uwagami. nikt nie jest doskona艂y, bratowa m臋偶a te偶 nie. najlepsz膮 broni膮 jest ignorancja lub obracanie jej uwagi w 偶art. ewentualnie jak ju偶 Ci臋 wkurzy to mo偶esz jej si臋 odp艂aci膰 tym samym :P poza tym gwarantuj臋 Ci, 偶e je艣li b臋dziesz dobrze wygl膮da艂a w tym, w co si臋 ubierzesz to wszystkim b臋dzie zwisa艂o to, czy masz nadwag臋 czy nie. wiem to po swojej rodzinie, kt贸ra do najszczuplejszych nie nale偶y :P jak w zesz艂ym roku bardzo korpulentna ciotka ubra艂a si臋 艣licznie na wesele i ta艅cowa艂a na stole to ka偶dy m贸wi艂 tylko \"no, ciotka Jad藕ka si臋 艂adnie odstroi艂a, ma kobieta gust i jak popiej to te偶 fajna babka\". a jak troch臋 chudsza ciotka ubra艂a si臋 jak si臋 ubra艂a to od razu wszyscy zauwa偶yli oponk臋 na brzuchu, grube 艂ydki itd. wi臋c kochana nie przejmuj si臋 tylko b膮d藕 mi艂a, weso艂a ubierz si臋 艂adnie i do przodu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
Witam :)) Syrenucha 馃憚 馃憚 馃憚 dla Ciebie Mufra 馃憚 馃憚 馃憚 dla Ciebie Dla Wszystkich 馃憚 馃憚 馃憚 Syrenuszka dziewczyno napracowa艂as si臋, wiele rzeczy podoba mi sie :-P bardzo ... w poniedzia艂ek zorientuj臋 si臋 w cenach materia艂贸w my艣l臋 ,偶e zdecyduje si臋 na szycie, mo偶e marnareczka z kr贸tkim r臋kawkiem i sp贸dnica - bo juz nie mam 偶adnej :( podpatrzy艂am pare modeli.. 艂a艂 :) A co do biustu to tez mam co nosi膰 ;) i nie bardzo widze si臋 np. w bluzkach kopertowych,ale w literk臋 v lubi臋 nie nosz臋 karo bo to poszeza ,albo tak mi si臋 wydaje .na Allegro podgl膮dam ,ale nie mam odwagi licytowa膰 bo wydaje mi si臋 ,偶e mog艂am cos 藕le wymierzy膰 na sobie ...kupuj臋 jedynie buty ..bo noge to mam 偶e ho, ho, a u mnie nie ma sklep贸w z du偶ym obuwiem :)) Mufra nie zaglada艂am na poczte , ale zaraz to zrobi臋 nie by艂o kiedy w dzi臋艅 mia艂am huk roboty .Nie wiem czy zdo艂am ,podo艂am i wytrwam na komunii... ale po chorobie..nikt mnie z dalszej rodzinki nie widzia艂 : ( najwa偶niejsze jest --->偶eby by膰 dobrym cz艂owiekiem ,a to jest w brew pozorom bardzo trudne .Koczuj臋 przed kompem bo c贸ra posz艂a na 18 i ja na nia czekam ... jako艣 tak mam :) Jeju nie wiedzia艂am 偶e tyle nabazgra艂am !!!!! Do jutra

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
jeszcze zapomnia艂am FAJNIE ,呕E JESTE艢CIE !!!dzi臋ki......!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
matuszella nie mo偶na stresowac dzieci czekaniem na nich :P moja Mama zawsze jak gdzie艣 wychodz臋 i mam wr贸ci膰 to ma czujny sen. ja wchodz臋 na g贸r臋 a Mama od razu \"Kasia? Jeste艣? Kt贸ra godzina?\" :) po odpowiedzi \"Jestem. Godzina ta i ta. 艢pij.\" Mama momentalnie zasypia :) i tak膮 refleksj臋 mam po wczorajszym wieczorze, a w艂a艣ciwie pytanie. dlaczego wi臋kszo艣膰 grubszych os贸b my艣li, 偶e jak maj膮 nadwag臋 to ju偶 nie musz膮 dba膰 o siebie i sw贸j wygl膮d? :O no bo np. taka moja kole偶anka z grupy. du偶o grubsza ode mnie ale ni偶sza wi臋c pewnie rozmiar podobny. a tym czasem ile ju偶 os贸b powiedzia艂o mi, 偶e ja w por贸wnaniu do niej to nie ma por贸wnania. ona - prawie zawsze przetluszczone, nieuczesane w艂osy, biust na brzuchu, opinaj膮ce spodnie, poszerzaj膮ce bluzki z wielkim karo co podkre艣la biust na brzuchu. i w艂a艣nie wczoraj zauwa偶y艂am, 偶e wi臋kszo艣膰 XXL-ek my艣li i ubeira si臋 podobnie jak ona. matko :O ja nie wiem, mo偶e jestem zapatrzona w siebie albo nie偶yciowa, ale chyba jakie艣 minimalne zasady o samokrytyce i dobieraniu stroju obowi膮zuj膮?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nuthouse_______
Go艣膰 matuszella
:)) Nie , Nie jestem matk膮 tyranem.. mam 4 dzieci 11 lat i 17,4 jako cz艂owiek mam wiele wyrozumia艂o艣ci i zaufania do mojej c贸ry prawie18 l do ch艂opak贸w nie mam zaufania WOG脫LE !!!.ale m膮z tak sie piekli ;s膮 pytania ;dzwoni艂a , wraca ju偶 ,gotowy po nia pojech膮膰 -typowa reakcja ojca tak mi si臋 wydaje ;)A ja mam tak twardy sen.. 偶e czo艂gi mog膮 je偶dzi膰 i sie nie obudz臋 ,za to m膮偶 zawsze czuwa艂 w nocy przy dzieciach i do tej pory mu zosta艂o ... ze 艣pi jak zaj膮c...!:)) A co do dbania i estetyki swojej osoby troch臋 jest w tym prawdy ,偶e jak mam mniej czasu ,albo handr臋 nie mam ochoty dbac o siebie ... a w domu nosz臋 dresy i lu藕ne bluzki jednak zawsze chodz臋 do fryzjera, lubi臋 si臋 malowa膰 i jak tak si臋 odpacykuj臋 ...! to lubi臋 :))dostrzec b艂ysk w oku mojego m臋偶a jak na mnie patrzy i napewno nie jeste艣 nie偶yciowa i za bardzo zapatrzona w siebie tego si臋 nie obawiaj :)) .B膮dz taka na zawsze i nigdy si臋 nie zmieniaj :) my艣l臋 ,偶e jeste艣 tak膮 dobr膮 dusz膮 tu na topiku i w realu.., a kolerzance z grupy mo偶e trzeba da膰 dyskretn膮 rad臋 :-P czasami to pomaga . M贸j Bo偶e dlaczego ja si臋 tak rozpisuj臋 ...przepraszam Was jutro oddaje kompa do odwirusowywania... to nie b臋d臋 mog艂a z Wami pisa膰 馃槶zajrz臋 nock膮 .Jeste艣cie dla mnie parasolem ... bo do tej pory sta艂am na deszczu...i mok艂am ,dzi臋ki za Was!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
matuszella je nie m贸wi臋, 偶e jeste艣 amtk膮 tyranem. ale co艣 takiego stresuje. bo np. mama mojej przyjaci贸艂ki zawsze na nas czeka jak wracamy z imprezy i jak mam spa膰 u Karoliny. no i jak dochodzi godzina 24-1.00 to my ju偶 si臋 stresujemy, 偶e ona nie 艣pi, czeka na nas, trzeba wraca膰. wi臋c to ju偶 zupe艂nie co innego. innymi s艂owy: czekaj po cichu metod膮 bunkrow膮 :) a na topiku o 20stolatkach napisa艂am taki oto pi臋kny tekst i Wam tez postanowi艂am go wklei膰 :) i mam dla Was opis \"krajobrazu\" za moim oknem kuchennym ot贸偶 s膮siedzi ca艂y sw贸j niepotrzebny syf domowy zrzucili na koniec swojej dzia艂ki gdzie ja mam akurat okno od kuchni. i dzi艣 tak kontemplowa艂am co tam jest. z ciekawszych rzeczy to najpierw rzuci艂 mi si臋 w oczy wyp艂owia艂y, 偶贸艂ty ci膮gnik (tak, ci膮gnik na osiedlu domk贸w jednorodzinnych). potem s膮 dwa samochody - ciemnor贸偶owe czink艂aczento i blado偶贸艂ty wartburg. i tym sposobem m贸j wzrok trfia na drugi koniec dzia艂ki gdzie stoi odwr贸cony do g贸ry nogami pi臋kny, ciemnoceglaty sedes obok sedesu jest buda dla psa, bojler, chyba 艂opata i jakie艣 inne 艣mietki typu gruz. id膮c dalej na ko艅cu ich dzia艂ki s膮 drzewka i wybieg dla psa z pi臋knym, blaszanym dachem, kolejne drzewko, sznurki na belizn臋. i w tym miejscu zaczyna si臋 moje kuchenne okno pod kt贸rym jest: kupa gruzu, jaka艣 biala szmata, zlew kuchenny aluminiowy jednokomorowy, znowu kupa gruzu, grabki. uwie艅czeniem ca艂ego dzie艂a s膮 du偶e, drewniane SANKI bez oparcia czy偶 偶ycie nie jest pi臋kne? - zapyta艂a si臋 Kasia a kole偶ance z grupy nie dam dobrej rady bo po pierwsze jest o prawie 5 lat starsza a po drugie to to troch臋 bezczelne by by艂o a to nie lezy w mojej naturze. i kto tu si臋 rozpisuje? :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
mufra........wesz艂am tu z ranka i tw贸j tekst ,,krajobrazu,,bardzo mnie ubawi艂.....dla pocieszenia musz臋 Ci napisa膰,偶e ja mieszkam w przys艂owiowym blokowisku i od lat walcz臋 z s膮siadami.M贸j niezmienny krajobraz od rana to zapetowane parapety po nocy i raz na jaki艣 czas zarzygane okna po nocnej libacji.Pychota.Mieszkam na 3 pi臋trze i wydawa艂oby si臋 偶e mam tylko jednych s膮siad贸w nad sob膮,a mo偶e a偶 !!! Z przyczyn biologicznych i zupe艂nie ode mnie niezale偶nych mam tylko jedn膮 14 letni膮 c贸rci臋...w艂a艣nie wchodzi du偶ymi krokami w wiek dojrzewania i czasami sobie my艣l臋 偶e mam dwie c贸rki w domu...t膮 jeszcze malutk膮 ,kt贸ra idzie z dzie膰mi pobawi膰 si臋 na podw贸rko,a po chwili przylatuje ze skaleczonym palcem i t膮 drug膮 ,kt贸ra leci podmalowana na dyskotek臋 do szko艂y.......wszystko jeszcze przede mn膮..... Co do dbania o siebie to w domu r贸wnie偶 chodz臋 w lu偶nych przewa偶nie sportowych ciuchach jednak gdy wychodz臋 to o makija偶u nie zapominam.Ostatni rok by艂 dla mnie trudny i ze zmartwie艅 i stresu pop臋ka艂y mi naczy艅ka na twarzy.Wi臋c pudru u偶ywam jak kremu,nak艂adam go od rana.My艣l臋 mufra 偶e masz racj臋 ,to og贸lny widok zaniedbanych kobiet na co dzie艅,chocia偶 przyczyny takiego wygl膮du mog膮 by膰 r贸偶ne.Jednak nic nie usprawiedliwia puszystej kobiety ubranej w obcis艂e getry i wisz膮cymi cycami do pasa bo w艂a艣nie zapomnia艂a ubra膰 stanika !!!??? Ja r贸wnie偶 ciesz臋 si臋 ,偶e tu jeste艣cie,mo偶na sobie pogada膰 chocia偶 dziewczyny powoli nam si臋 wykruszaj膮.......szkoda.......

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
ach zapomnia艂am matuszella 艣mia膰 mi si臋 chce bo chyba jeste艣my imienniczkami :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Czesc! Mam pytanie do Was kobitki- czy ktoras moze wie czy w sklepie H&mM w Czeladzi jest stoisko BB? Popadlam w skrajna rozpacz kiedy zlikwidowali to w Katowicach a w Sosnowcu totalna dyskryminacja i nawet nie pofatygowali sie aby takowe zorganizowac. Bardzo prosze o odpowiedz kogos z moich rejonow! Pozdrawiam!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Soniula
Lumpeksy, jak dobrze poszukasz, znajdziesz wiele modnych, od H&M, Zary i in.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Lumpeksy to stary sprawdzony sposob, tylko niestety ostatnio nie mam szczescia zeby wypatrzyc cos w moim rozmiarze- jak nie na obcisk to znow zwis. Niestety przy mojej figurze zadne takie nie wchodza w gre

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
Syrenucha obchodzisz imieninki 26.04 :-P ? ja zawsze chcia艂am mie膰 jedno dziecko, a mam czworo, i podobnie jak u Ciebie ja ju偶 nie b臋d臋 mia艂a nigdy --chocia偶 mia艂am dwa porody hi,hi ... Mufra ja mam te偶 s膮siad贸w , kt贸rzy pasuj膮 do twojego opisu tylko u mnie to m艂odzi ludzie i to mnie martwi ,bo tacy niehlujni s膮 偶e hej!!co prawda ci膮gnika nie ma, ale pampersy psy szarpi膮, wsz臋dzie butelki plastikowe ,drzewa po艂amne ,kibel drewniany czynny 3 metry od mojej siatki horror, ja mam sw贸j dom .Mieszkamy od 1,5 roku i nie do ko艅ca zd膮rzyli艣my si臋 zagospodarowa膰 ...Ale tych sanek to Ci zazdroszcze ...wiesz:)) A propo~ stanika to ja prawie wog贸le nie zdejmuj臋 :)g艂upio si臋 czuje jak bym chcia艂a podbiec to mog艂abym zrobi膰 sobie krzywd臋 ;) mam naturalne ,, moje ci, one moje" ;-P A je偶eli o stanikach mowa to ,czy Wy zak艂adacie stroje k膮pielowe?? sezon tu偶 tu偶 ...bo my lubimy si臋 k膮pa膰 i dzieci te偶~~~~ robimy wypady nad jezioro...:)) sok malinowy nie jestem z twoich rejon贸w ja bardziej w Lubelskim ,ale mam cioci臋 w Wadowicach 艣l. , a do szmateks贸w lubi臋 chodzi膰 jak mam wen臋 ...to czasami znajd臋 extra ciuszek .. pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
sok malinowy - ja nie z tych rejon贸w. matuszella ja zak艂adam kostium, a owszem. niech si臋 wstydzi ten, kto widzi :P a kostium mam idealny do mojej figury (w sensie g贸ra i d贸艂 bo brzuch i tak wida膰 :P). a poza tym to moje wakacje, moje morze/jeziorko i niech spadaj膮 :P i mam dla Was kolejn膮 fascynuj膮c膮 histori臋, kt贸膮 moja Kasia po wysluchaniu pocz膮tku skomentowa艂a \"na膰pa艂a艣 si臋? czy znowu barek rozpracowywa艂a艣?\" NIC Z TYCH RZECZY najpierw ma艂y szkic terenu m贸j pok贸j jest na g贸rze, na kt贸r膮 to wchodzi si臋 po 5ciu schodkach. przy schodkach s膮 dwa 艂uczki - jeden na korytarz na g贸rze, drugi do drugiego przedpokoju i salonu. jak wychodzi si臋 z dolnego 艂uczku to zaraz stoi kanapa, kt贸ra jest na przeciwko tych schodk贸w. a teraz historia w艂a艣ciwa: ot贸偶 siedze dzi艣 sobie na kanapie i ucz臋 si臋 prawa rzymskiego. nagle s艂ysz臋, 偶e Mama na zewn膮trz z jakim艣 dzieckiem rozmawia. pomy艣la艂am, 偶e m贸wi co艣 do krasnala s膮siada i da艂am sobie spok贸j. ale po chwili, kiedy to ju偶 dalej zag艂臋bi艂am si臋 w rzymskie prawo spadkowe, s艂ysz臋 za 艂uczkiem jaki艣 ruch. i w tym momencie zza 艂uczku wy艂oni艂 si臋 ch艂opiec lat 9 i cichaczem, nie zauwa偶aj膮c mnie, ruszy艂 po schodach w kierunku mojego pokoju. szcz臋ka mi opad艂a, wyba艂uszy艂am oczy, nie wiem co si臋 dzieje. i kiedy tak by艂am w tym szoku zza tego samego 艂uczku wy艂oni艂a si臋 dziewczynka lat 5 i tak偶e cichaczem pod膮偶y艂a za ch艂opcem. dech mi w piersiach zapar艂o, nagle mia艂am tysi膮c my艣li w g艂owie, 艂膮cznie z tym, 偶e mam jakie艣 zwidy. chwil臋 trwa艂o zanim si臋 ogarn臋艂am i rzuci艂am w stron臋 dzieci, z kt贸rych ch艂opiec ju偶 by艂 w moim pokoju a dziewczynka w艂a艣nie znikala za zakr臋tem, inteligentny tekst, kt贸ry przekszta艂ci艂 si臋 w nast臋puj膮ca konwersacj臋: ja: a co wy tu robicie? ch艂opiec: przyszli艣my ci臋 pozna膰 ja: aha (i zgon na twarzy) ch艂opiec: bo my jak jeste艣my w nowym miejscu to robimy takie rozpoznanie ja: aha chwila milczenia ja: poczekajcie chwil臋 i pobieg艂am do mamy na schody wej艣ciowe zapyta膰 si臋 co si臋 dzieje, czy ja nie oszala艂am. szcz臋艣liwie okaza艂o si臋, 偶e nie oszala艂am a dzieci byly dzie膰mi siostry mojego Wujka i okaza艂y si臋 by膰 bardzo sympatyczne amen

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
Mufra jak wywnioskowa艂am do Prawa rzymskiego-- ju偶 nie powr贸ci艂a艣 ,hi hi ...:) niez艂y pocz膮tek tygodnia.. Ubawi艂 mnie tekst :zgon na twarzy: jeszcze si臋 艣miej臋 nie zna艂am takiego okre艣lenia ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
matuszella .......tak ...26.04 ju偶 nied艂ugo :):) sok malinowy ja r贸wnie偶 nie ten rejon

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tubi艣 Po
Witajcie wiosn膮 kochane dziewczyny.Wracam na forum.Przez poprzednie 3 tygodnie ja i moja c贸rcia dr臋czy艂y艣my te艣ciow膮 (odwiedziny u babci).Wreszcie zrobi艂am jej przyjemno艣膰 i wr贸ci艂am do domu. Skorzysta艂am z waszych rad i zakupi艂am na allegro par臋 fajnych rzeczy i nie rozczarowa艂am si臋 do tej formy zakup贸w.By艂y rzeczy nowe i u偶ywane.Ciuszki poprawi艂y m贸j wygl膮d i nastr贸j.Dzi臋ki wam wchodz臋 w wiosn臋 z podniesion膮 g艂ow膮 i wypi臋tym biustem.Ca艂usyyyyyy!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 matuszella
Syrenucha---hi ,hi ,hi lubisz swoje imi臋 ???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 syrenucha
matuszella ...nienawidz臋 od kiedy pami臋tam,jest g艂upie g艂upie,nawet jak m膮偶 do mnie powie po imieniu, co rzadko si臋 zdarza, to jakby nie do mnie jakby gdzie艣 obok.......mam je w nosie i ju偶!!! hi..hi Tubi艣 Po ....witamy z powrotem

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Matuszella - Lubelszczyzna? Ja studiuje w Lublinie :). Ja mam ostatnio zapieprz za przeproszeniem niesamowity - potwornie ci臋偶ka sesja. Ale oczywi艣cie nie zaprzestaj臋 wizyt w zgrzebcach, co ostatnio zaowocowa艂o bluzk膮 Dorothy Perkins, w modne pasy, kopertow膮 i bluzk膮 w czarn膮 w bia艂e groszki. W sumie 14 zl :).

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×