Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość dziwna87
kup teraz oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
do zapal światło..to przyjeżdżaj tutaj otwieraj sklep a ja bede Twoja stała klientką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgo--rzatka
Dziewczyny , szukam ostatnio pasa do pończoch, ma byc sexi, lecz mam problem z zakupem, mam 116cm w biodrach! Co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwna87
jesteś kochana, dziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamaz
Cześć czy ktoś wie czy ciuchy firmy Zizzi można kupić w jakimś sklepie nie tylko w necie np w Poznaniu lub okolicy??? AM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
Małgo--rzatka mam nadzieje że znajdziesz coś super dla siebie i będziesz zadowolona z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
amelka xxlka mam nadzieje że jeszcze tu zajrzysz.. możesz mi napisać gdzie Ty w wawce chodzisz na solareczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
lub któraś z Was dziewczynki może wiecie gdzie jest solarium stojące.. a juz najlepiej w okolicach pragi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
lub może któraś z Was dziewczynki wie gdzie jest solarium stojące w Warszawie..najlepiej w okolicach pragi :) bo jak juz kiedyś pisałam nie wiem czy z moim rozmiarkiem wpuszczają na łóżeczko do opalania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxlka
Jestem jestem :) No niestety nie praga a żoliborz...Solarium stojące jest w ośrodku sportu i rekreacji na ulicy potockiej: o tu http://www.osir-zoliborz.waw.pl/ 1 minuta = 1zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrt89
powiem wam dziewczyny szczerze, ze w Polsce rzadko można trafić na większe rozmiary, w takich sklepach jak reserved itp...Natomiast w mniejszych sklepikach np. osiedlowych czasem sa wieksze rozmiary i do tego modne. Ja też mam problem ze znalezieniem ciuszków i to do tego w rozsądnych cenach... W Anglii zauważyłam ze nie ma takiego problemu tam jest taka gama rozmiarów!! a do tego wszystko markowe i nie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
dzieki :) ciągle zastanawiam się jak to jest z tymi łóżkami na solarce, ale głupio mi ryzykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama muminka 50
Dziewczyny Czy w lumpeksach bywają duże rozmiary? na przykład 50? Nigdy nie byłam, ale słyszałam wiele entuzjastycznyc opinii o lumpeksach. Któraś z was tam kupuje? Można tam dostać ubrania dobrej jakości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiekznieoklapnietymuszkiem
dziwna87 : nie musisz się bać. Ja chodzę reguralnie do solarium (miałam też mega obawy), ale się skusiłam. Nie ma się co bać. Skoro mnie wytrzymało to musi być dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys bylam tu stalym gosciem
hej dziewczyny :) normalnie mam sentyment do tego topiku :) swoje tu odsiedzialam i ciuchow tez sie naszukalam ;) szczesliwie moje juz nie tak wielkie jak przed tem 4 litery (ale nadal o kilka kilogramow za duze) moga sie juz ubierac raktycznie w kazdym sklepie :) a najlepsze jest to, ze jak zaczelam chudnac to sie wyporowadzilam za granice i duzych ciuchow pod nosem mam na peczki :P wiec z nowych odkryc chcialam Wam polecic firmy New Look, Next, Roger&Rogers (tu maja duuuuze rozmiary) i zycze szczescia i powodzenia :) trzymajcie sie, jeszcze do Was kiedys zajrze i mam nadzieje, ze wtedy juz w Polsce w koncu skonczy sie ta idiotyczna dyskryminacja wszystkich kobiet powyzej rozmiaru 40!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubasy
zabierzcie sie za odchudzanie!!! To problemu nie będzie, ocydne pasztety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co że gruba
najpierw naucz się pisać, a później idź popatrz w lustro bazyliszku, współczuję ci samotny człowieku, ale tyle jadu w sobie nawet żmija nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to was podziwiam za ta determinacje w szukaniu ciuchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
Misiekznieoklapnietymuszkiem poszlam dzis pierwszy raz ale jednak na stojące :) ale skoro mówisz ze można i na leżace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia na wesele
dziewczyny podajcie linka do aukcji Zanety bo gdzies zapodzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiekznieoklapnietymuszkiem
dziwna87: Hehe ja z kolei boję się iść na stojące... A tak w ogóle to mogłabyś opisać jak to mniejwięcej wygląda? (chodzi mi czy na dole jest pleksa pod którą też są lampy?) Ja mam jakieś opory do tych stojących, a poza tym wynalazłam to leżące na uboczu i nie muszę się stresować Paniami które przesiadują i obserwują kogo znowu dopaść do obgadania ;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna87
Misiekznieoklapnietymuszkiem to stojące ma pod spodem..normalną podłoge.. to coś napewno nie opala..:P no a przynajmniej tak mi sie wydaje.. wchodzisz sobie stajesz i sie opalasz.. i uff niczego nie trzeba sie bać:) jutro kolejne opalanko :) ja si.e boje tego leżącego że szkło jest zbyt delikatne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalala
Dziewczyny agdzie szukac takich fajnych pasków jak np nakłada na ubrania żaneta? Patrzyłam ale wszysktkie maja max 90 cm w pasie. Wiec sie nie zmieszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×