Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość malutka_grubiutka
hejka w kwietniu ide na wesele jestem za bardzo puszysta aby znaleść sobie jakąs sukienke:( bylabym bardzo wdzięczna o podpowiedz gdzie moglabym kupić sukienke w rozmiarze 44 46 lub wieksze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flavia_90
Cześć dziewczyny, nie czytałam całego forum nie wiem czy któraś wspominała ale w Piotrkowie Trybunalskim w Focusie ma swój sklep bon prix mają duże rozmiary i modne ciuszki nieco taniej niż w sklepie internetowym warto sprawdzić, szczególnie ciekawa jest bielizna taka na specjalne okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieuzywane
wystawilam kilka swoich rzeczy na allegro; praktycznie wszystkie nieuzywane; reszte wystawie w sobote; nie podaje linkow, tylko nick: joan27:) jesli ktoras z Pan chce zajrzec, znajdzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki. Mam ten sam problem co Wy, czyli tusza. Nigdy nie byłam chuda ale będąc w ciąży przytyłam ponad 30 kg i po urodzeniu dziecka jestem na wych. i jeszcze dotyłam. Jakoś brak mi silnej woli ( żeby schudnąć. Mam 25 lat i przeważnie ubieram sie w lumpexach. Można tam znaleść fajne, dobre gatunkowo i tanie ciuszki, i co najważniejsze w swoim rozmiarze ). W czerwcu idę na wesele i szukam jakiejś kreacji ale nie jest łatwo. Może macie w swojej szafie coś co już nie nosicie tzn. najlepiej jakby to był gorset plus spódnica badż spodnie. Oczywiście w przystępnej cenie ;o). Te wszystkie kreacje w rozmiarach 50-54 są przeważnie dla starszych kobietek. A ja potrzebuję czegoś odpowiedniego do mojego wieku ;o). Pozdrawiam Was cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecik1976
Kochane,miałam ten sam problem co Wy ,ale odkiedy zaopatruję się w lumpikach i na allegro problem znikł:) ja również sprzedaję rzeczy po sobie (z których "wyrosłam" lub które mi się znudziły ,mój nick na allegro to anecik2006 - poolecam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecik1976
Witam, ja również swego czasu miałam problem z ciuszkami (noszę rozmiar 46/48 /50 -zależniue od firmy ) . Od kiedy jednak kupuję na allegro i w lumpikach problem zniknął. Ja również teraz sprzedaję na allegro ciuszki z których albo "wyrosłam albo mi się znudziły ,a są naprawdę śliczne :) zapraszam na moje aukcje i pozdrawia ,mój nick "anecik2006"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecik1976
Do uziak - napisz jaki rozmiar nosisz -może coś się znajdzie fajnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soyelle
Rajstopy (też we wzorki i kolorki) i legginsy specjalnie na większe rozmiary są w sklepie internetowym www.soyelle.pl w dziale rajstopy i legginsy XXL . Można sobie coś modnego dobrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większe rozmiary i większe kobiety też są atrakcyjne, polecam poradnik: http://www.butyk.pl/blog/porady-i-wskazowki/queen-latifah-radzi-jak-podkreslac-seksowne-kraglosci Ja kupuję przez internet w sklepach internetowych, mam czas do rozważenia, zmierzenia i porównania i nic i nikt mnie nie krępuje. Już od roku kupuję głównie w necie i tylko trzy razy zwracałam ubranie, bo jednak źle się w nim czułam. I żaden sklep nie robił mi problemów. A, nie kupujcie tylko w Santos.com.pl, mało że informacje biedne, to jeszcze fatalna obsługa i wielki problem z odzyskaniem kasy. Nie mieli produktu i dopiero po dwóch miesiącach zwrócili mi pieniędze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszek_XXXL
Witam, zapraszam wszystkie Panie do internetowego sklepu z modnymi ciuszkami sprowadzonymi z Niemiec, w rozmiarach od 44 do 60, w młodziezowych fasonach i wesołych kolorach oraz w bardzo przystępnych cenach. http://www.allegro.pl/sklep/9115345_nowa_odz iez_w_rozmiarze_xxl_queen_size Pozdrawiam ciepło. QUEEN*SIZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanja
Cześć dziewczyny ja kupuje ciuszki głównie na allegro a ponieważ lubię mieć ich dużo a noszę rozmiar 48-50 więc nowe są stanowczo za drogie na wielką garderobę kupuje na aukcjach lub rzeczy używane, zawsze dobrej jakości i od sprawdzonych sprzedających, radze szukać także w ciucholandach tam często są markowe ciuszki za bezcen. Na ważne okazje polecam ubrania z neckermanna bon-prixa i Ulla Popken. Ceny może spore ale na ważne okazje się sprawdzają. Zapraszam Was też na nowe forum które założyłam na dziewczyn xxl pozytywnie nastawionych forum dopiero zaczyna, ale może uda Nam sie jakoś je rozkręcić, wystarczy wysłać zgłoszenie :) http://forum.gazeta.pl/forum/f,96663,Duze_dziewczyny_wesole_xxl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanja
Ehhh nadal nie działa , skopiujcie tamten do paska adresu albo poszukajcie Dużych dziewczyn na http://forum.gazeta.pl/forum/0,80312,4086260.html?x=1929735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora 30
Hej dziewczyny kilka razy przeczytałam tu o takim sklepie jak odziez-damska.otwarte24.pl czy bigworld.pl to praktycznie to samo ten sam sprzedawca czy mogła by któraś powiedzieć coś więcej???? spodobało mi się tam kilka rzeczy a przy moim 54/56 rozmiarze trudno znaleźć fajne ciuchy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×