Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość mufra
aha, a co do pomysłu o zdjęciach - świetny. zawsze miło wiedzieć jak wygląda ktoś, z kim się "rozmawia" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Ślicznie wyglądasz, baaaaardzo kobieco ! Ja jak tylko zrobię sobie fotkę to też tu wkleję. Buziaki i brawo dla pierwszej odważnej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za miły komplement - choć Broń Boże nie oczekuję takowych :). A to, ze jestem podobnie ubrana na tych 2 zdjęciach to przypadek - raczej czesciej chodze w jeansach :);.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co tak zamilkłyście dziewczyny?? Mogę polecić kolejną Allegrowiczkę: pania o nicku maja32th . Kupilam od niej spodniczke i sweterek dla mamy (rozmiar 52/54) i byly naprawde przesliczne i w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
cześc dziewczyny no faktycznie cisza ale zaczęły się ferie więc może jakieś wyjazdy Belleteyn_nie wiem gdzie mieszkasz ale teren przepiękny ,uwielbiam takie przestrzenie ja natomiast ze swojej strony mogę polecić panią o nicku euafor,zakupiłam u niej bluzę jeans i długą marynarkę ,super sprawa oraz panią o nicku patrycja ca ,kupuję u niej spodenie i jak na razie nie mam zastrzeżeń nacięłam się natomiast na babe o nicku KOKI77,niestety zdjęcia ma super,ciuszki wyglądają rewelacyjnie ,wszystko jest w bdb stanie a po otrzymaniu paczki mało nie padłam z wrażeń estetycznych i zapachowych...wszystko do zwrotu nawet do chodzenia po domu się nie nadawało!!! tak więc pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są okolice Lublina, tam mieszka mój narzeczony ;)U pai o nicku Euafor też coś kupowałam i pamiętam, że byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
no faktycznie cisza aż muchy slychać :) ja się uczę do sesji więc jestem usprawiedliwiona Belleteyn widzę, że dorobiłaś się suwaczka ślubnego :) a tak w ogóle to skąd ten psudonim - "Belleteyn"? chciałam Wam się pochwalić moim niedawnym odkryciem. otóż jak większość XXXLek borykam się z problemem rozstępów. i ostatnimi czasy wyczytałam gdzieś, że żele do nóg są dobre na rozstępy. i tak od 5 dni smaruję sobie wewnętrzną część ramion (tam mam takie fioletowawe) żelem Lioton1000 i muszę Wam powiedzieć, że jestem zszokowana efektami! naprawdę serdecznie polecam wszystkim, którzy mają rozstępy, mi bardzo pomógł już w przeciągu tcyh 5 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxl-ka
o to ciekawe z tym liotonem :) pomaga czyli rozstepy jasnieja czy znikają? (czy to wogole mozliwe?...) Podobno masc cebulowa pomaga - ale smierdzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
jak na razie to są na etapie jaśnienia a kawałek jednego już praktycznie zanikł :) amelka xxl-ka Ty jesteś z w-wy, prawda? to taka praktyczna informacja: 7 lutego otwierają Zlote Tarasy (to centrum przy Centralnym) i podobno jest bardzo przyzwoity sklep z dużymi ciuszkami (informacja od kolegi, który z Złotych Tarasach się zatrudnił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxl-ka
jutro biegne po lioton!!! ja na ramionach mam 'stare' czyli bialo perłowe - w sumie wygladaja leiej niz wtedy kiedy sie pojawily (czerwona siatka :( ) ale marze o tym zeby zniknely a ja zebym nie musiala chowac rak latem... moze do wakacji znikna!! co do tarasow - juz zbieam $ :) boje sie troche o ceny - ja jestem prawie na '0', ale moze sie zainspiruje :D sciskam was mocno i dziekuje za newsy :) ps. powoli sie zbieram w sobie zeby pokazac swoje zdjecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
te "białe" rozstępy wcale nie są stare tylko są głębokie. dużo lepiej by było gdyby były czerwone albo fioletowe bo to znaczy, że są płytkie i łatwiej znikają. ja na te białe jeszcze nie stosowałam tego żelu bo białe są w niewidocznych miejscach (oprócz 2 na kolanie). a co do fotek to stwierdzam, że jestem niekompatybilna z imageshock. niech mi ktoś da instrukcję obsługi, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Z ciekawosci ile kosztuje ten lioton??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxl-ka
hmm to ciekawe - bo ja mam tak ze z rozowego robi sie bialy - a nie zauwazylam zeby były głębsze...przynajmniej biale sie mniej rzucaja w oczy... a lioton100 jesli sie nie myle to pewnie kolo 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick się wziął z książki Andrzeja Sapkowskiego - uwielbiam fantasy :). A jeśli chodzi o imageshack, to jest polska strona o tych samcyh zasadach www.fotosik.pl ->tam na pewno znajdziesz jakas pomoc po polsku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belleteyn (rozkwit) - w Sadze o wiedźminie, autorstwa Andrzeja Sapkowskiego najkrótsza noc w roku, zaczynająca lato. W większości miast i wiosek organizowane są wtedy huczne festyny. W czasie tej nocy powietrze jest wręcz przepełnione magią. Święto Belleteyn ma miejsce pierwszego dnia maja, wtedy też płoną ogniska z jodłowych pni, m.in. na Wzgórzu Sodden. wg wikipedii ;). Jak widać suwakomania opanowała i mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
lioton kosztuje ok 10 zł (nie wiem ile dokładnie bo kupowałam coś jeszcze i razem zapłaciłam mniej niż 20 zł). wzystko jedno z jakiego robi się białe. białe są głębsze i bardzo trudno się ich pozbyć (jeśli w ogóle się da). fakt, są mniej widoczne ale niestety są głęboko w skórze. i możesz mi wierzyć bo tego uczą na AM, a tam raczej się nie mylą ;) to w takim razie Belletetyn bardzo ładny w znaczeniu masz nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
jak byście znały kogoś na terenie Ochoty, Śródmieścia, Włoch lub Ożarowa Mazowieckiego kto potrzebuje opiekunki do dziecka starszego niż 4 lata to dajcie znać :) od nowego semestru mam tylko 3 przedmioty i 2 dni zajęć więc koniec lenienia się w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki... Może i ja spróbuje z tym liotonem... Mam parę takich czerwonych na piersiach, rękach i brzuszku (skutek gwałtownego zrzutu a poźniej nabrania wagi.. :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Taka paskudna pogoda , że poprostu nic się niechce robić :( Polećcie jakąś fajną książkę do poczytania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponieważ
Cześć dziewczyny ! Już od dłuższego czasu czytam was topik i w końcu dobrnęłam do końca :D Muszę Wam serdecznie podziękować za polecenie na allegro Pani o nicku zanetta3 . Dzięki wam zakupiłam kilka ciuszków (noszę rozmiar 46) i wszystkie są rewelacyjne. Jesteście kochane. Napewno jeszcze nie raz będę tam kupować. Dzięki dzięki i serdecznie was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka xxl-ka
to ja za lioton100 zel przeplacilam bo zaplacilam 20zl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Ja lubię książki o współczesnych czasach , realnych , może troszkę romansach , ale wiarygodnych , a nie ble..ble..ble..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smazone zielone pomidory - Fannie Flagg 5 ćwiartek pomarańczy J. Harris Jeżynowe wino tej samej autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
O dzięki bardzo .. Mam nadzieję , że takowe znajdę ...Pogoda działa na mnie koszmarnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
Belleteyn na początku nie załapałam i po suwaczku stwierdziłam, że jesteś w ciąży :P ja ostatnimi czasy (zanim dopadła mnie przedsesyjna gorączka nauki) czytałam "Imprimatur" i "Rodzinę Borgiów". obie z wątkiem historycznym ale w skali 1-10 "Rodzine" oceniam na 8.5 :) a "Imprimatura" nie oceniam bo nie skonczylam jeszcze czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Dzięki , jutro idę do biblioteki , albo do księgarni , bo inaczej wariacji dostanę ...kurczę ..nie wkurza was taka pogoda ..wszyscy wokół kichają ..prychają ....wiatr głowy odwraca w drugą stronę ...normalnie koszmar ...oj dawno nie byłam taka przybita ..nawet choinki nie chce mi się rozebrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×