Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
A tak wogóle ..to zapomniałam powitać wszystkie nowe dziewczyny na topiku ....więc WITAJCIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
mnie taka pogoda kompletnie rozstraja. jak tylko zacznie wiać i padać momentalnie zaczyna mi się chcieć spać a tu tyle nauki :O na dodatek dzięki tej wspaniałej pogodzie rano nie miałam prądu i poszłam na zajęcia z lekko mokrymi włosami. wniosek? coś mnie bierze... :O tak sobie myślę: a gdyby tak zapaść w sen zimowy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ja jestem w ciązy, tylko będę szczęśliwą ciocią ;). Co do pogody to i mnie rozbraja -zamiast siedzieć i się uczyć najchętniej zafundowałabym sobie tygodniową sjestę gdzieś w cieplych krajach (zeby mnie jeszcze byulo na to stac.. :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) U mnie dzisiaj inny nastrój ...bo świeci słońce..i mimo , że jest jeszcze wiatr , to zrobiło się jakoś ładniej :) Aż chce się żyć !!!!! Czy korzystacie z wyprzedaży ?! Bo ja chętnie sobie coś wtedy funduję ...ale jakoś nie specjalnie zimowe rzeczy są wyprzedawane..czyżby miała nadejść zima ??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze dłuuuugo nie będę miała dobrego nastroju -bo muszę siedzieć i zakuwać. Zdałam już 4 egzminy i mam dośc, a jeszcze 2 przede mną :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koffana kasiulqa
hmm...tak na poczatku to witam wszystkie panie borykajace sie ze swoimi problemami,wiekszymi badz mniejszymi:)chcialabym podzielic sie moja dotychczasowa wiedza na temat sklepow...aha,chcialabym jeszcze podziekowac za wczesniejsze porady zamieszczone powyzej:)a wiec,ja najczesciej i najchetniej kupuje w moich ulubionych sklepach-H&M-ie oraz CUBUS-ie,czesto wchodze rowniez do C&A...denerwuje mnie pare rzeczy...1.ze pomimo mojego mlodego wieku nie moge sie ubrac w takich sklepach jak cropp czy tally weil:(.2.pewnie wiele z was zauwazylo ze w sklepach prawie nie mozna dostac spodni ktore by siegaly do pasa i nie spadaly z tylka:/wszedzie same biodrowki!!!we wtorek jade po buty zimowe...chcialabym jakies ladne,wysokie...moze oficerki...jade do panoramy w poznaniu wiec czy ktoras z was zna jakis dobry sklep w tamtym centrum gdzie znajde duze rozmiary??prosze pomozcie...wiem ze moze duzo sie rozpisalam ale jesli sa jakies chetne,ktore podzielaja moja opinie zapraszam do rozmowy lub samej odpowiedzi...pozdrawiam wszystkie kochane panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowoprzybyła. Z tego co pamiętam, któraś z dziewczyn jest z Poznania, może ci doradzi.. :) Wcześniej w temacie było też coś o sklepach w Poznaniu, przebrnęłaś przez cały temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko777
Czesc kochana kasiulqa ,jesli chodzi o duzy rozmiar to ja polecam daichmana w Auchanie ja przewaznie tam butki kupuje bo tylko tam maja duze rozmiary no i czasem w CCC (chyba w panoramie tez jest ) ale rzadko cos moge trafic na siebie tam.Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
ja w tym roku skorzystam jedynie z wyprzedaży w Plusie i sprawie sobie nowy abonament i nowy telefon :) bo niestety, znając życie, wyprzedaże skończą się przed zakończeniem się mojej sesji :( a swoją drogą. w piątek o 17.30 trzymajcie za mnie kciuki - idę na spotkanie o pracę :) witam nowe dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
aha, ostatnio było o strojach na wesela i narzekałam, że dawno na żadnym nie byłam. to będę :) w pierwszych dniach maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO mufra to trzymamy, trzymamy.! Apropos dziewczyny, pochwalcie się jakie stroje sobie zakupiłyście na wesela? Moja mama też się odchudza, bo marzy jej się taka suknia z tafty - gorset i spodnica :), no mama panny włodej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Z tafty mierzyłam komplety , ale to nie jest przyjazny materiał dla puszystej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech no to szkoda, ale takie suknie szyją też z innych materiałów. W każdym razie mamie się marzy piękna suknia z gorsetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ja wybieram się w klasycznej czarnej sukience , oraz z żakietem .Sukienkę wyciągnęłam z szafy i doszyłam do niej aplikację w kolorz e starego złota , a żakiet kupiłam w sklepie w podobnym kolorze jak aplikacja .Szukam jeszcze butów , podobają mi się na allegro w stylu orientalnym , ale czekam na dosąłnie numeracji , mam tęgą nogę - wiec musze uważać na to. A propo butów , przeglądałam QUELLE , strasznie drogie są tam buty i mało ciekawe - czy ktoś wie , jak są gatunkowo ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
moja koleżanka kupiła kiedyś buty z Quelle. szybciej je odesłała niż dostała. ja miałam wrażenie, że te buty już po założeniu na noge się rozpadną. ale to jest jedyny przypadek więc może być wyjątkiem :) i jeszcze się pochwalę: mam już drugą propozycję pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
GRATULACJ E!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
faktycznie, fajne te z haftem :) a w ogóle to mam już na podwórku śniegu za kostki i jutro trzeba będzie założyć czapkę. a w czapce wyglądam jak półtora nieszczęścia. a właśnie. w co wy ubieracie głowę w zimę? ja myślałam o jakimś niby-kapelusiku ale za dużą mam głowę na te, które mi się podobają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) No od kilku lat nie miałam żadnej czapki ( raz w tamtym roku prze 2 godziny - jak byłam na nartach )..nienawidzę żadnych czapek ..wiem ..wiem znam wszystkie porady , że zatoki będą chore itd . Ale to jest jedyne na co mam "uczulenie". czasami jak sypie noszę kaptur i to wszystko ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
też z chęcią bym tylko kaptur nosiła ale moja kurtka go nie posiada :O a w czapce "naciąganej" mam twarz jak okrągła kluska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
i ja w czapce wyglądam fatalnie :( dzisiaj więc miałam kaptur na głowie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
mi jest dobrze właśnie w takich kaszkietach albo kapelutkach z małym rondem. ale minus jest taki, że w nich uszy są odkryte. i mi się właśnie ucknił taki niby-kaszkiecik co uszy zakrywał ale był za mały a nigdzie indziej już go nie widziałam. coż, jutro zakładam czapkę z grubym wywinięciem. może ludzie nie będe uciekać na mój widok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko oglądam
Gość syrenucha
hej hej :):) jak tam ferie bo u mnie dobiegają do końca w sobotę odbieram córcię .......strasznie się stęskniłam a jak u was:) co w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
u mnie ferie zaczynają się dopiero 5.02 po 9.30 :P i w ambitnych planach mam naukę do kolokwium na zerówkę :P ehh, na studiach to już nawet śnieg nie cieszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×