Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość okrągła jak balon

XXXL -ki ???? Gdzie kupujecie ciuchy ?...

Polecane posty

Gość okrągła jak balon
Hejka :) Fajnie jak tak dużo śniegu , ale nie dla dla kierowców :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś o tym wiem. Odwozilam dzis mojego narzeczonego do pracy - nieraz samochod mi zatanczyl, mimo opon zimowych. Jak zwykle zima w styczniu zaskoczyla drogowcow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ja też mam dosyć , nigdzie nie można zaparkować , wszędzie zaspy na parkingu , więc automatycznie miejsc mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaak,a wczoraj jak chciałam zaparkować pod skelpem wleciałam w jakąs dziurę napełnioną śniegiem i o mało co się nie zakopalam. Grrr No ale w niedziele ide na sanki :), wiec są jakies powody, zeby lubić snieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
ja też chcę na sanki! o, albo na narty :) w ogóle to mam zamiar nauczyć się jeździć na snowboardzie :) tylko nie wiem kiedy to wszystko zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety już nigdy nie będę mogła jeździć na nartach, sankach, łyżwach czy rolkach - ze względu na poważną kontuzję :(. Ale na sanki twardo w niedzielę się wybieram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) A my właśnie w weekend niespodziewanie wyjechaliśmy na narty na Słowację ..czadowo było ...ale i tu nie mało śniegu ...oj nie mało ...drogi fatalne... A propo zimy - to chodzicie w kożuszkach czy kurtkach ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
okrągła nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę :) po prostu żal mi d*** ściska jak ktoś mi mówi o wyjazdach w czasie kiedy mam sesję. na kożuszek jeszcze za ciepło. niedawno zaczęłam chodzić w kurtce zimowej ale dziś wyszłam w jesiennym płaszczyku i też było mi bardzo ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mufra- nie martw się ie ty jedna ją masz. A z sanek ic nie wyszło bo strasznie sypało a ja sie zakatarzyłam :(. Ja w czwartek finiszuję - ostatni z 6 egzaminów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nakryć to ja nie znoszę kożuchów. Mam taki płaszcz pikowany czarny z H&M do kolan i caaaały czas w nim chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Ja uwielbiam lekkie kożuszki , nie takie ciężkie kożuchy babcine. Mam 3 - różnej długości ,i właśnie taką porą dobieram , czy krótki - bo cieplej na dworku , czy długi , bo zimno po dup.. A co do wyjazdu to było bosko - lubię podejmować decyzje z godziny na godzinę ..i całą rodzinkę wybyć za miasto :) A Słowację uwielbiam , zwłaszcza termalne wody po zjazdach na nartach....tak ...tak ..mimo iż mam dużą nawagę ...to na nartach ŚMIGAM ...ŚMIGAM...aż do upadłego...( nie dosłownie oczywiście :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) U mnie plucha..plucha , kozaków szkoda na to coś , co jest na dwporku :( Belleteyn_ trzymam kciuki za egazamin !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
No trudno ...kciuki mnie bolą ....ale jutro też będę trzymała :) Powodzenie na sesjach wszystkim PUSZYSTYM STUDENTKOM !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufra
mnie widmo sesji dręczy jeszcze do poniedziałku do ok 10.30. a potem... potem to już będzie widmo błogiego lenistwa :) swoją drogą to egzaminy nakłaniają mnie do złego. po środowym egzaminie poszłyśmy na WIEEEELKIE ciacha (a dupa rośnie :P ) a po poniedziałkowym z okazji zakończenia sesji znowu idziemy na nasze wielkie ciacha i na przerażająco wielką mrożoną kawę z podwójnymi lodami. to taka "mała" nagroda za naukowy wysiłek :) a właśnie. czy Wy sobie też czasami robicie jakieś nagrody za wysiłek albo osiągnięcia? ja kiedyś za każde - 4 kg kupowałam sobie kubek z Kłapouszkiem i dlatego mam ich już 4. niestety, kilogramy wróciły, ale przynajmniej kubki zostały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_ale_duża
Moje allegrowe typy : http://www.allegro.pl/item163008749_modna_i_kobieca_bluzeczka_dla_xxl_ki_hit_.html http://www.allegro.pl/item163003522__new_look_ponetna_i_zmyslowa_tunika_.html http://www.allegro.pl/item163006162__george_modna_kobieca_bluzeczka_dla_xl_ki_.html http://www.allegro.pl/item163007094__marks_spencer_modna_bluzeczka_dla_xxl_ki_.html Narazie tylko obserwuje - jesli znajde jeszcze cos naprawde odjechanego to napisze :) Nie ubierajcie sie kobietki w niemodne worki :) Dla nas tez jest moda - niestety nie w Polskich sklepach - pochodzcie troche po lumpeksach - tam mozna nieraz za niewielkie pieniazki kupic zajebiste ciuszki swietbych zachodnich firm :) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) A jak pozbyć się tego cuchnącego zapachu ciuchów z lumpexu ??? Dostałam od kumpeli bluzkę , którą kupiła , bo za mała , a mnie odraża jej zapach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrenucha
he he zapaszek super ja piorę a potem namaczam tak z pół godzinki w płynie Lenor ostatnio zakupiłam czerwony, zapach mi bardzo odpowiada i mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Wróciłam właśnie z wyprzedaży. Efektem moich działań jest spódnica 35 zł z Carry, dzinsowa, trochę za kolano, tunika taka do pół uda z Kappahl, nie z wyprzedaży, ale z kuponu (60 zł), który co pewien czas otrzymuję dzięki karcie stałego klienta. Dziewczyny, w Kappahl są ładne te tuniki są też duże rozmiary, na prawdę duże, ładnie to wygląda, nie workowato, ładne. Oprócz tego sweter i spódnica z Peek and Cloppenburg....łącznie stówka. No zadowolona jestem, fajne ciuszki, mogą być. A w Peek and Cloppenburg są fajne wyprzedaże, dużo dużych rozmiarów, i dodatkowo z kartą klienta dalsze 20 % od ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
a co to za sklep Peek and Cloppenburg?nigdy o takim nie słyszałam...chociaz w sumie możliwe:D aha- i sorka jaki masz rozmiar?bo ja w Carry w spódnice za chiny ludowe wejść nie moge;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Aniulko!Jeszcze parę miesięcy temu omijałam Carry szerokim łukiem, tak jak i wiele innych sklepów... Dziś spokojnie wchodzę, bo w XL a nawet L w Carry się mieszczę spoko. A w tym słynnym Starym Browarze nie macie Peeka? Pewnie jest....No więc tam są sprzedawane ciuchy różnych firm. Tom Tailor, Mexx, itp. W każdym razie tak zwyczajnie to jest drogo jak cholera, ale na wyprzedaży się opłaca, no mówię Ci, wczoraj kupiłam spódnicę Marco Pecci i sweterek S.Oliver łącznie stówka za dwie rzeczy.A rozmiary mam różne, różne... Już kiedyś tu pisałam, że jeszcze niedawno miałam 46-48, a teraz włażę spoko nawet w 40, ale też zdarzają się jeszcze ciuchy 44, np. ten sweter 40 a spódnica 44, bo po prostu różne rozmiarówki .... ale były i większe, spoko. No i w tym sklepie warto się upomnieć o kartę klienta. bo się opłaca. No to jak już tu jestem, to powiem Wam kochane kobiety, że od kilku dni piję sobie ziółka Herbapolu, System Slim Figura. O efektach napiszę,jak będziecie chciały.Pa, mam nadzieję, że obecne tu studentki zdały sesję i wszystko do przodu:) Trzymajcie się kochane kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka- Poznań
oj no Ty szczupła jesteś, to mozesz w Carry sobie kupować:) na mnie niestety nic tam nie ma;/ no moze oprócz jakiś bluzeczek...buuu!!!smutno:( ale za to ostatnio w Camaieu kupiłam sobie śliczną bluzeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykatka1973
Aniulko, schudłam, to fakt, choć więcej by się chciało.... ale jak byłam pulchniejsza to dużo w Kapp ahlu i C& A kupowałam..... No ale najważniejsze, żeby kochać siebie i innych, choć fakt, zawzięłam się i zjechałam i czuję się lepiej, także w relacjach z innymi ludźmi. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyleta31
Jeżeli któraś z Pań jest zainteresowana dużym rozmiarem ciuszków,to mam na zbyciu 2 sweterki (czerwony i jasnoniebieski)2bluzeczki letnie używane+nowa bluzka na krótki rękaw.Szczegóły i foto zainteresowanym na meila podam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegross
Hej dziewczyny ! Jak tam egzaminy ? Okrągła zazdroszczę Ci tej Słowacji jak nie wiem, ja co prawda na nartach jeździłam jakieś 20 lat temu (w podstawówce :) ) ale zawsze taki wyjazd jest super ! Surykatko to fajnie ,że mimo iż jesteś scuplinka to jesteś z nami :D bo dla mnie rozmiar 40 to szczyt marzeń, ba chyba nawet moje marzenia takdaleko nie zchodzą. a tak wogóle dziewczyny myślicie już trochę o ciuchach na wiosne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła jak balon
Hejka :) Taaaaak , trudno myśleć o ciuchach wiosennych ,jak za oknem biało..bialutko... Ale może warto rozejrzeć się za kataną lub wdziankiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość winda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshka
wlazłam z ciekawości i hurra! chyba pomysł mojej koleżanki chwyci. Moje drogie - od poczatku kwietnia rusza nowa marka MADAME - ciuchy dla kobiet w roz. od 48-60!!! Reczę za nie głową, bo je projektuję :) mam nadzieję,ze znajdziecie tam cos dla siebie - ceny będą ludzkie, sweterki , t-shirty, kobiece bluzki z dzianiny, ale nie ciotkowate:), jeansy, bojówki, elganckie garnitury, jak do biura , ale i lniane , bluzki koszulowe , spodnice itp. Trzymajcie za nas kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×