Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wozkowa mama

pytanie dot połogu

Polecane posty

Gość wozkowa mama

dziewczyny zawsze miałam bardzo obfite okresy i teraz boje sie ze po porodzie w szpitalu bede bardzo krwawic co mozna kupic jako podkład pod pupe zeby nie zaplamic szpitalnego łozka? sa jakies ceratki?folie etc? przeciez jakbym miała cesarke i nie bede sie mogła ruszyc to materac tam przemocze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jednorazowe podkłady. O ile się nie myle to firmy Senni, która produkuje tez pieluszki dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz poprawiam
mysle ze wiele kobiet przemoczyło łozko i na tym oddziale jest to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dość obficie krwawiłam , stosowałam pieluszki jednorazowe Belli - dość dobrze zabezpieczają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wozkowa mama
anulka_krak w pieluszki sie zaopatrzyłam ale obawiam sie ze to nie wystarczy chciałabym miec komfort psychiczny ze nie zapapram łozka stad to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplamiłam
nie maz co sie przejmować, moze jest to niezręczna sytuacja, ale wiele kobiet plami łóżka ja chodziłam po czysta pościel i podkład pielegniarki zawsze mówiły, ze najwazniejsze, zeby w czasie obchodów były czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam podklady Bella, u mnie na 2 dni przydalo sie 6 paczek :( wiec dosyc mocno krwawilam, a i o higiene trzeba dbac i czesto zmieniac, wietrzyc u nas w szputalu po porodzie podkladaja pod tylek taka dzina posciel, ktora mozesz zachlapac i one ja wynienia, bynajmniej tak mowily :) ja dodatkowo lezalam sobie na granatowym reczniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w szpitalu dawali takie podkłady na łóżko, oprócz tego ogromne podpachy, ale ja bardzo mocno krwawiłam i i tak pościel salowe musiały zmieniać kilka razy dziennie (też byłam po cesarce) i nikt nie robił z tego żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnnnooossimy
mysle ze pieluszki belle tzw podkłady poporodowe i recznik pod pupe-wystarczy-wpo normalnym porodzie mozesz w sumie chodzicnawet co poł godziny do ubikacji-gorzej w przypadku cc gdzie trzeba lezec przynajmniej 12 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się strasznie tego bałam bo głupia byłam i słuchałam różnych opowiadań mądrych koleżanek.Ja kupiłam sobie zwykłe podkłady poporodowe,grube i super sprawa.A co do łóżka nie przejmój się tak :) u nas akurat każda z kobietek jak potrzebowała ceratki to były dostępne na korytarzu bez problemu.Naprawde jak będziesz w szpitalu to takie rzeczy się tam dzieją że nie będizesz się przejmowac plamą na łózku a już napewno żadna połóżna itd krzywno nie spojrzą na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie łózkiem. Szpital jest na to przygotowany i łózka często juz są wyscielane folią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddnnnooossimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×