Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EFSka

Czy ktoś słyszał o firmie Euro Finanz Service

Polecane posty

Gość kotek 23
AHA TO BYŁO W WARSZAWIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOKUMENT Z PODPISEM
Kup sobie saperkę , a razie problemu odkopiesz się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek 23
Czyli naciągacze ciągle zmieniają siedzibę, to już wiem co mam robić dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Ty kotek mowisz o Euro Finanz!!! Ludzie czy wy jesteście naprawdę tacy tepi że 2 róznych firm nie odrozniacie po 15 stonach debaty na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokument z POdPISem
Ej Ty EFSOWIEC ty też naprawdę jesteś tępy i na dodatek masz wszy , ze po 15 stronach debaty nie wiesz , że tw dwie różne firmy to taki sam CH_U_J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokument z POdPISem
Mientki na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Taa faktycznie to samo, Euro Finanz żyje z kosztów szkoleń Euro FInanz Service z wypłacanych prowizji Pozdro&Poćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokument z POdPISem
Ale jesteś wyrywny , a głupi do tego , A EFS nie ma płatnych szkoleń ? A EF nie ma w sprzedaży prod. finansowych ?? Nie wyrywaj się tylko najpierw pomyśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Ma płatne szkolenie fachowe, ale żyje z prodkucji, a nie z jeleni szukających jeleni jak ktoś wyżej już napisał A no i przede wszystkim zwiększ mase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź dla nawiedzonego
Czyli zesrała się bida i płacze. Nasze szkolenia są dobre , innych złe. Chłopczyku zastanów się , nim znów zrobisz z siebie błazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Idź w PISdu Tam cie zechcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź dla nawiedzonego
No i wyszło twoje buractwo. Kto nie z nami ten Ch_u_j Niestety nie zrobisz kariery w EFS, Dyrektor Gen. P. Andrzej R. jest człowiekiem szlachetnym, z którym miałem okazję współpracować przez trzy lata w poprzedniej jego firmie zawsze nauczał szacunku dla konkurencji !!! Tak , trzeba szanować , kochać absolutnie nie wolno, ale szanować TAK. A ty widać jesteś burak i ........ napaliłeś się , ale ............ zobaczysz za rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Gdzie napisalem ze kto nie w efs to .. ? Porównujesz do Euro finanz więc jesli nie widzisz różnicy pomiędzy tymi firmami to nie mamy o czym rozmawiać. Rok minął, minie kolejny to tu wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Zresztą z tego co mówisz to jesteś z epoki pompowania sztucznej produkcji więc nie masz w tym momencie za dużo do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC PRAWDZIWE KONTO
MUSISZ BYC NIEZŁYM DESPERATEM JAK PODSZYWASZ SIĘ PODE MNIE. KONIEC ROZMOWY I WRACAJ DO GIMNAZJUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Idę do klasy , bo koniec przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFESOWIEC
Facet od_pier_dol się i nie podszywaj się wiencyj idź sie pobaw3 jajkami , konia se zwal , albo ponaciogaj torbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC
Widzisz Chu_ju osrany łysy nawet jak się podszywasz to z błendami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC PRAWDZIWE KONTO
tak działa tylko konkurencja , co jej nie w smak , że My EFS jesteśmy najlepszą polską firmą od akwizycji ubezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC PRAWDZIWE KONTO
Wciąż trwający kryzys finansowy i gospodarczy wzbudza liczne kontrowersje. Ekonomiści spierają się co do jego zasadniczych przyczyn oraz dróg wyjścia z pułapki, a także tego czy najgorsze już za nami, czy może dopiera czeka nas twarde lądowanie? W sprawie genezy kryzysu głos zabrał Charles Hugh Smith, który dosłownie i w przenośni efektownie wypunktował władze i sektor bankowy podając własną wersję instrukcji jak dokonać oszustwa dziesięciolecia: 1. Zamień biliony dolarów niewiele wartych kredytów hipotecznych w papiery wartościowe (MBS- Mortgage Backed Securities) o podwyższonym ryzyku. 2. Sprzedaj MBSy jako bezpieczne papiery inwestorom z całego świata (nawet norweskim miasteczkom) określając je jako prawdziwy hit. 3. Po cichu obstaw, że MBSy gwałtownie potanieją, kiedy zaczną się licytacje komornicze nieruchomości i masowe bankructwa. 4. Skorzystaj z dźwigni finansowej 1:100. 5. Ukryj swoje zakłady w specjalnie utworzonych spółkach tak, żeby nie było ich widać w bilansie. 6. Kiedy pozycje długie (na wzrosty) przyniosą stratę, przetransferuj setki miliardów dolarów z kasy Fedu czy programów pomocowych bezpośrednio na rachunek ryzykantów, albo pośrednio (na przykład przez AIG). 7. Umieść środki na rachunkach płacących gwarantowane 3-4% rocznie. Zarabiaj miliardy na pieniądzach ofiarowanych przez władze, zdeponowanych na ich bezpiecznych papierach rachunkach. 8. Kiedy zyski zaczną rosnąć, skupuj krótkoterminowe papiery skarbowe. Teraz podatnicy, którzy mimowolnie zafundowali wsparcie, płacą odsetki prywatnym instytucjom, które dostały od nich pieniądze. 9. Powoli akumuluj miliardy dolarów w obligacjach nie będzie to trudne skoro amerykański rząd pożycza rocznie 1,5 bln USD. 10. Przerwij kupowanie obligacji i zalej nimi rynek wymuszając podwyżkę ich oprocentowania z powodu podaży znacznie przewyższającej popyt. Powtarzaj aż do skutku, dopóki oprocentowanie obligacji nie wzrośnie dwu-, trzykrotnie. 11. Kupuj wysokooprocentowane długoterminowe obligacje za setki miliardów dolarów. Ciężar odsetek przygniecie USA, zmuszając rząd do drastycznych cięć wydatków budżetowych i oszczędności. 12. Ciesz się miliardami z odsetek płaconych przez podatników od obligacji, które wcześniej zafundowali oni prywatnym inwestorom (głównie wielkim bankom). W ten sposób, zdaniem Smitha, już dokonało się wielkie oszustwo na miarę krajów kolonialnych/ Trzeciego Świata. Prywatne banki i korporacje otrzymują teraz strumień przychodów płynących do nich ze strony rządu i podatników. Propagandowe uratowanie systemu finansowego przed upadkiem stało się pretekstem do wykonania gigantycznego „numeru nigeryjskiego. Wizja Smitha wywołała żywą reakcję za Atlantykiem i lawinę komentarzy na blogu Zero Hedge. Część osób uważa, że jest ona zbyt jednostronna, inni biją brawo, ale faktem jest, że po kilkudziesięciu miesiącach kryzysu łatwo znaleźć instytucje, które zarabiają jak nigdy dotąd, a ich pracownicy otrzymują rekordowe bonusy i czy nie ironią losu jest fakt, że chodzi o branżę finansową, która spowodowała całe zamieszanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssssssssssssssss
Sprytnie zaspamowane ostatnie strony zeby pozytywnych opini od pracowników nie czytać. Pozdrawiamy OF, EXpaned, OVB, Finamo, Novision, Capitol, PDM, PDF, Efekt itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OPENFIANANCE
OPENFIANANCE Ha Ha Ha Ha Ha Wierz mi chłopczyku - Że dla takich firm jak Open Finance czy Expander to żadną konkurencją nie jesteście. W jakich miastach macie oddziały? Ale nie mówie o biurach do robienia wody z mózgu tylko o oddzialach w centrum miast, gdzie możesz załatwić wszystko od ręki. Wiec Twoja firma, a raczej ta która reprezentujesz ma z OF tyle wspólnego, co paprykarz szczeciński z wigilijnym karpiem. sorki za lierówke wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedź dla nawiedzonego
Ja to bym się spuścił w spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC PRAWDZIWE KONTO
Witajcie. Ja wstąpiłem w szeregi OVB bo miałem problemy sexualne. Konkretnie nie stawał mi i myślałem , że przy tych lampucerach napudrowanych z cyckami wielkimi wyłażącymi z bluzek zacznie mi wreszczcie furczeć i se w końcu bzyknę. Bo jestem jeszcze prawiczkiem. No ale zaczęło sie dziać inaczej. Staje mi przy kumplach w firmie. Czy ja jestem normalny czy całkiem jeb-nię-ty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO EFSOWIEC PRAWDZIWE KONTO
Zakładki ci sie pomylily, spamuesz nie na tym Forum, OVB masz w zakładce obok. Dzieci Neo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka88
Witam ponownie; Czy jest jakiś obecny pracownik który powie jak to wygląda wszystko? Bo 90% komentarzy do dzieci neostrady którzy poza komputerem świata nie widzą. Może być też na priv wtedy podam swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EFSOWIEC PRAWDZIWE KONTO
tak właśnie teraz jest ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Serdecznie Państwa
Jestem specjalistą ds. doradztwa finansowego. Chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania na forum Z poważaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena1982
Witam serdecznie Czy to prawda że jeśli ktoś przestanie opłacać program inwestycyjny to doradca finansowy musi oddać prowizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam Serdecznie Państwa
Oczywiście , że musi , bo skoro proponuje się program inwestycyjny gołod_upcowi lub jakiejś totalnej niemocie intelektualnej , to trzeba ponieść tego konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×