Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ---ala

twoje ulubione kosmrtyki ziaji wpisujcie swoje i uzasadnijcie

Polecane posty

Gość sopot
juz kilka lat stosuje i zaden inny samoopalacz sie nie moze rownac z nim. Zawsze mnie chwala za piekna opalenizne, chociaz mam jasna karnacje, wiec wszystko dzieki sopotowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrr
krem do rak - kozie mleko jest ok, tyklo szybko sie zuzywa... mialam sopot - tez byl w zasadzie wporzo innych kosmetykow ziaji nie cierpie po prostu :) to by bylo na tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam
nie uczulaja mojej wrażlwej skóry:-- -krem i balsam masło kakaowe -mleczko do demakijarzu calma -peeling w żelu sopot :) więcej nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja polecam
Aha i ładnie pachna i pielegnują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- płyny do higieny intymnej, używam od kilku lat, nie podrażniają, kiedyś namiętnie używałam migdałowego na zmianę z brzoskwiniowym, teraz przerzuciłam się na szałwię i macierzankę - tonik ogórkowy- rewelacja do tłustej skóry - tonik rumiankowy- to moje niedawne odkrycie, bardzo delikatny, odświeża - krem z białą herbatą do cery tłustej- dobrze nawilża, nie uczula, a kosztuje ok. 5 zł :D - wazelina kosmetyczna- zawsze w mojej torebce zamiast pomadek ochronnych (1,60 za pudełko, a starcza na dłuuuuugo) - na studiach używałam serii biobalans- bardzo byłam zadowolona, bo kosmetyki były dobre i na studencką kieszeń :) - balsam oliwkowy- na zimę idealny, wolno sie chłania, ale zastąpił na mojej półce granatowe mleczko nivei Nie zachwyciły mnie natomiast nigdy szampony ani mleczka kosmetyczne. Poza tym uważam, że Ziaja robi dobre kosmetyki w przystępnej cenie, może nie wszystkie zwalają z nóg, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie :) Pozdrawiam ziajowiczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, jeszcze płyn do demakijażu oczu- delikatny dla oka, mój tusz zmywał bezbłędnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkty
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo polecam
kremik calma - wspaniale nawilża, nie zostawia tłustego filmu na twarzy, cera po nim jest miękka i zdrowo wygląda. Do tej pory kupowałam drogie kremy i prawie nigdy nie byłam zadowolona. Ten krem kupiłam mężowi bo miał podrażnioną skórę a mojego kremy nie mógł zdzierżyć (zresztą jak każdego innego), a ten tez mu podpasował. Ja sama stosuję go od dwóch miesięcy, pod makijaż też jest okey, znów go kupię. Mam też mleczko do demakijażu calma- nie podrażnia i jest również godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
witam:) ja polecam mleczko po opalaniu z wapniem, dla mnie super sprawa cena ok 7 zł:) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo, też używałam a zapomniałam :) też polecam, a nawet mój mężczyzna się pod tym podpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria kosmetyków Sopot. I samoopalacz rónież Sopot. Świetnie nawilżają skórę, nadają jej delikatną opaleniznę i cena jest bardzo niska. Nie wywołują żadnych reakcji alergicznych a i zapach też nie jest zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majlenkaaa
krem do rak Kozie mleko i plyny do higieny intymnej.Krem-rewelacja!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsamik brązujący
cała seria Sopot - brązująca. Balsamy są super, używam po uprzednim nalożeniu samoopalacza z Ambre Solei Garniera i efekt jest powalający - piękna, brązowiutka opalenizna jak z Plaż Południowych. Tylko troszkę śmierdzi potem skóra po tym balsamie ale po prysznicu można to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ten zapach który zostaje na skórze po 2-3h .... ale to po każdym samoopalaczu, kremie brązującym i solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziółko...
Polecam płyn do demakijażu oczu dla osób noszących szkła kontaktowe..B.dobrze zmywa tusz i nie podrażnia oczu a jego cena jest śmiesznie niska ok 3,50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdo
Witam:) Z ziaji najbardziej lubie: 1.naturalny krem oliwkowy 2. krem kozie mleko 2 - super:)) 3.krem z aloesem, nawilzajacy 4. plyny do higieny intymniej - szczegolnie ten z borowka 5. krem do rak aretina Q10 6. krem do stop i rak - w pomaranczowym sloiczku 6. masla do ciala - kokosowe 7. mydla w plynie - jak dla mnie najlepsze- maslo kakaowe 8. wlos w plynie - olej rycynowy 9. krem przeciwzmarszczkowy do opalania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treye
plyn do higieny intymnej stosuje od lat. chcialabym sprawdzic serie kokosowa ale nie moge jej znajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy peeling enzymatyczny do cery tradzikowej ziaja nuno i z tej samej serii maseczka z zielona glinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie wszystko
bo mnie nie uczula (rzadkość u mnie) i w dodatku tanio. Najczęściej używam: krem, mleczko, tonik - nagietkowe, inne kremy (te po ok.3 zł), do cellulitu - pachnące pomarańczą - jedyne, po czym widać efekty, balsam brązujący sopot (na twarz też).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie wszystko
Zapomniałam - krem do stóp, też taki pomarańczowy.Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zasadzie wszystko
Jeszcze! :-) Płyn do higieny intymnej melon. To moje ulubione, ale jak w nicku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlut
masełko bursztynowe,krem anno doro odcień naturalny,serum rozjaśniajaceanno doro-jedyne,po którym schodza mi przebarwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowość -z serii SPA płyn micelarny do twarzy. Baaardzo łagodny, super zamiast toniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×