Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii25

odstawiłyscie tabletki i po ilu miesiącach PODJEŁYŚCIE STARANIA

Polecane posty

brzusio77 powiedz mi ile mies lub lat brałas tabl anty przed zajsciem w ciążę.... i gratuluje maluszka ze ci sie poszczesciło i szybko zostałaś mamą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 79joanna
ja brałam tabletki przez 5 lat czasami robiłam 2 miesięczne przerwy,tabletki odstawiłam w sierpniu zeszłego roku a w ciaże zaszłam już w następnym miesiącu.Termin porodu miałam na 19 czerwca ale minęło już 5 dni a ja jeszcze nie urodziłam, moja dzidzia chyba sie nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukla
79joanna czyli nie robiłas przerwy...naewt nie miałas normalnego okresu...tylko odrwazu probowałas zajsc w ciążę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) ja tez bralam tab okolo 6 lat z przerwami :) i po odstawieniu zaszlam w ciaze w pierwszym cyklu :) a szczescie podwojne, bo od razu blizniaki :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozala no to jednak cos w tym jest jakies ziarno prawdy ze po odstawieniu jest duze prawdopodobnstwo blizniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a
ja zaszłam w cyklu od razu po odstawieniu i jestem w 6 miesiącu - na początku były bliźniaki ale jedno 'poleciało' - najprawdopodobniej, Ale to była wpadka. generalnie od razu po długim stosowaniu pigułek nie polecam, bo organizm ma wahania hormonalne. Ja na szczęcie nie miałąm i udało się jak na razie ciąże utrzymać. ale pierwsze 4 miesiące to był strach - bo lekarze mi powiedzieli że 4 miesiące się organizm oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×