Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nero5

jaką restauracje polecacie - warszawa

Polecane posty

Gość Carryna13

Pankejk. super miejscówka. Polecam ich naleśniki pod różną postacią i dodatkowo placki ziemniaczane. Fajne miejce zarówno na wyjście z dziećmi, jak również wyjście we dwoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo sobie chwalę Restaurację Akademia maja tam naprawdę przeprzyszne jedzenie, miła obsługę i fajny nietpowy klimat czyli tak naprawde wszytsko co potrzeba, jak ktoś bedzie w pobliżu polecam sprawdzić 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warszawskie bąbelki - a więc Bubbles Warszawa - nie da się tego miejsca porównać do żadnego innego - bąbelki do każdego dania, nawet do tego, do którego najmniej byś się spodziewał! Piękne okoliczności przyrody i wspaniała architektura obok, doskonała lokalizacja i umiarkowane ceny - naprawdę warte każdej złotówki 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie się wybrać na dobrą włoską pizze to ja jeszcze tutaj śmiało mogę polecić pizzerie San Giovanni która akurat w nasze gusta skutecznie trafiła z mężem. Jak jest ładna pogoda to lubimy się wybrać do lokalu, a jak nie chce nam się gotować to zamawiamy do domu. Bardzo dobre składniki, pyszny sos i leciutkie ciasto z puszystymi brzegami. Polecam zdecydowanie sprawdzić i się przekonać, która najlepiej trafia w Wasze gusta smakowe 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mój mąż zabrał mnie na rocznicową kolację do Dworku Biała Dama w Nieborowie. Bardzo mi się podobała ta restauracja. Jest klimatyczna i elegancka. Serwują pyszne jedzonko. Nigdy w życiu nie jadłam tak dobrej kaczki. Na pewno polecam tą restaurację i na pewno do niej jeszcze zawitam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna jest ta restauracja na Elektoralnej Ogród Smaku, wyjątkowe miejsce, idealne na spotkania czy imprezy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×