Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nero5

jaką restauracje polecacie - warszawa

Polecane posty

Gość gość
ja korzystam z dowozów z roomservice to trochę tego jedzenia się już nazamawiało z lepszych restauracji to mogę polecić krowarzywa, jeffs a jak ktoś sushi lubi to izumi sushi niech odwiedzi. z nich najcześciej zamawim żarełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić pizzerię Złota 65 - najlepsza pizza według mnie w całej Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako, że jadam głównie pizzę w restauracjach, to mogę śmiało polecić pizzerię Złota 65 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom SUSHI .. najlepsza restauracja z kuchnią japońską. Potrawy skomponowane na najwyższym poziomie, smaki połączone idealnie, wybór sushi najlepszy.. Nic więcej dodawać nie trzeba :D :D tylko przyjść i samemu wypróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej restauracje Klimczok, swietne jedzenie w bardzo przystelnej cenie jak na jakosc produktow, chetnie chodxilabym tam przynajmniej raz w tygodniu, maja tez luche dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WieluńMaster
Zależy co kto lubi tak na dobrą sprawę, ale jesli lubicie jedzenie w miarę delikatne jednocześnie łączące różne kuchnie to ja z czystym sumieniem mogę polecić Bistro Wiejska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hagiel Bistro - świetna kuchnia i ceny nie są z kosmosu. Jadam tam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

W Sushi Wesoła mają najlepsze sushi w stolicy więc jeśli ktoś lubi sushi to gorąco polecam! Rewelacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Instalacje Art Bistro, bardzo dobre jedzenie a restauracja znajduje się w zamku Ujazdowskim 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Sushi Saska Kępa. Smaczne japońskie jedzonko plus super atmosfera w lokalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja67

Ode mnie także Hagiel Bistro, bardzo fajnie urządzony lokal, do tego pyszne i nie drogie jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0kruch

Serdecznie polecam restaurację na Ursusie, która nota bene nazywa się Ursus. W tygodniu to fajna lunchownia, a w weekendy sala na wesela i inne imprezy. Specjalizują się w polskiej kuchni, takiej tradycyjnej, bez wydziwiania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina99

Polecam Sakanę na Moliera. Mąż zabrał mnie tam kilka dni temu na romantyczną kolację. Muszę przyznać, że było super. Jedzenie siódme niebo normalnie, wszystko świeże, elegancko podane. Do tego przepyszne wino. Byłam też pod wrażeniem tego, że można obejrzeć, jak na żywo takie sushi jest przygotowywane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja jestem wielką fanką restauracji Instalacje Art Bistro 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matyldziakowa

Ładnie i przede wszystkim smacznie jest w tej restauracji na Elektoralnej Ogród Smaku. Miła obsługa, polska kuchnia - osobiście polecam . Czeto tam na obiad jeździmy czy jakieś spotkania rodzinne organizujemy https://ogrod-smaku.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pizzę jadłem ostatnio w .ckoberza.pl/ i zdziwił mnie skład ogólnie. Biała kiełbasa, burak, kaszanka. W smaku świetna i mam nadzieję, że pokombinują z nowymi smakami. Jak szukasz oryginalnej pizzy, dobrze zrobionej to polecam. Osobiście się nie zawiodłem, a trafiłem do tej restauracji po lokalnych rankingach. Też mam podobne wrażenia do twoich i wolę jeść pizzę w klasycznej restauracji, a nie pizzerii bezpośrednio. Mam wrażenie, że restauracja bardziej się stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mark

a ja czegoś szukałem na wyjątkową randkę;) Chciałem zaskoczyć czymś dziewczynę, która mało zna Warszawę, strzałem w dziesiątkę okazał się Elixir Dom Wódki! Fantastyczna atmosfera no i jedzenie bardzo ciekawe, mamy takie polskie tradycyjne smaki ale w wersji godnej naszych czasów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Jeśli jeszcze nie byłeś to polecam Restaurację Akademia na ul. Różanej. Ja jestem tam co tydzień i za każdym razem zostaje miło zaskoczony wyjątkowym smakiem dań i deserów. Moja żona również uważa, że to najlepsza restauracja w Warszawie a ma naprawdę charakterystyczny gust smakowy. Więc jak widać o czymś to świadczy. Akademia - dla nas numer 1. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoria

Z czystym sumieniem polecam Bubbles w centrum Warszawy. Tagliolini z owocami morza to mój absolutny faworyt zaraz obok kopytek z sosem truflowym. Trzeba to po prostu spróbować samemu. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cindy

Hej.

no zalezy czego szukasz, ja np. najlepiej wspominam i nigdy mi się nie nudzi - Folk Gospoda, masz doskonałe Polskie jedzenie ale takie podane nowoczśnie, wspaniały wystrój, folkowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oksana

jak przyjeżdżają znajomi to wpadamy zawsze do Oberży pod Czerownym Wieprzem i zawsze próbuje czegoś nowego, no miesca takie, że chyba nie trzeba reklamować 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoskiGąsior

W oberży pod czerwonym Wieprzem sa teraz zrazy z dzika! Byłam i nie mogłam się oderwać od talerza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz

Ja od jakiegoś czasu chodzę do Zachodniego Brzegu. Danie duże, bardzo smaczne, nie narzekam na ceny i na klimat, więc śmiało mogę powiedzieć, że na chwilę obecną jest to jedna z lepszych restauracji na warszawskiej mapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka4445

Ja bardzo lubię jeść niedaleko domu, na Wilanowie jest fajna restauracja Milanovo, często tam jemy albo zamawiamy do domu z dowozem. Pycha jest pizza, bardzo dobre sałatki, mój mąż z kolei jest fanem makaronów. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian

DElikatny hummus, dobra pita i falafel to tylko w Zachodnim Brzegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Buena Vista Social Food. jak nigdy nie byłaś w warszawie z łatwością trafisz i do tego takich smaków nie znajdzieesz nigdzie indziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Mi smakuje vegańska kuchani, wiec jeśli ktoś jest jeszcze fanem, to mogę polecić, żeby zazjrzał do Mango Vegan 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Polecam Udon Noodle Bar na Marszałkowskiej, ostatnio zabrała mnie tam znajoma i byłam zachwycona, podają tam dania kuchni azjatyckiej, menu mają niewielkie, ograniczają się do klasyki, robią makaron i udon przy gościach, wszystko jest świeżutkie i pyszne 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Ja zdecydowanie polecam Instalacje Art Bisto. Bardzo fajne miejsce z ciekawym klimatem. Restauracja znajduje się w Zamku Ujazdowskim co dodaje dużo klimatu. Jedzenie jest bardzo dobre, a ceny nie są z kosmosu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×