Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nero5

jaką restauracje polecacie - warszawa

Polecane posty

Gość gość
Ciekawą miejscówką jest Ganesh. Jestem tam kilka razy w miesiącu na obiedzie. Zawsze świeżo, zawsze smacznie. Ogólnie to pasuje mi indyjska kuchnia, zwłaszcza te potrawy w wersji wege. Za te pieniądze to w innych lokalach nawet bym się w połowie nie najadła, a tutaj zawsze wychodzę pełna optymalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smakował mi ostatnio lunch w Ganesh. Trafiłam tam z polecenia koleżanki i na pewno jeszcze tu wrócę. Wszystko świeże, pachnące, kolorowe, a kosztował taki zestaw raptem 20 zł. Lokal jest przy ul. al. KEN, w Galerii Metro. Nie ma co się sugerować wyglądem galerii, który na pierwszy rzut oka na pewno trochę odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o indyjskie restauracje to ja mam największe przekonanie do lokalu Ganesh ( ganesh.pl) na Ursynowie. Są już tu od lat, stołuję się regularnie u nich. Najlepiej to wpaść w poniedziałek po 17, wtedy można za 40 zł jeść do woli, ile tylko się potrafi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
To ja zdecydowanie polecę Wam restaurację http://www.trattoriarucola.pl/menu/3 Mają tam jedne z lepszych pizz w całym mieście, więc powinniście się tam udać i spróbować ich specjałów. Myślę, że wam zasmakują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się wybrać w większym gronie na dobre jedzenie do indyjskiego Ganesh w galerii Metro przy ul. al.KEN. Z tego co wiem to najstarsza restauracja tego typu na Ursynowie i jedna ze starszych w całym mieście. Klimat w środku panuje dość specyficzny, ale mi się ta cała indyjska stylizacja wnętrz podoba. Obsługa sprawna, pomocna, otwarta na klienta. Można się wygodnie rozsiąść w loży nawet w kilka osób. Więcej o restauracji jest na ganesh.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z czystym sumieniem mogę polecić restaurację Waniliowa . Nie jadłem nigdzie lepszej kaczki niż tam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taranana
Jeśli chodzi o romantyczne wieczory z ukochanym, to na pewno Akademia na Różanej się sprawdzi w stu procentach. Byłam tam z narzeczonym i jadłam smaczne spaghetti z owocami morza. Niebo w gębie. Było romantycznie, klimatycznie. Czułam się jak na pierwszej randce. Wspaniałe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna restauracja na Bielanach z przewagą mięsnego menu to www.waniliowa.pl Restauracja jest fajnie podzielona, więc można sobie nawet zarezerwować miejsce w małej sali. Na jakieś większe i prywatne spotkania idealne miejsce. Restauracja moim zdaniem wyróżnia się domowym charakterem, a jednocześnie ekskluzywnym traktowaniem klienta. Miłe zaskoczenie. Jeżeli uda się trafić rabat (często się zdarza) to już w ogóle. Sporo fajnych deserów, rozwinięta karta alkoholi, cenowo lekko poniżej średniej branżowej dla stolicy. Z grupą wychodzi jeszcze taniej. W karcie jest miejsce na wiele autorskich pomysłów z kuchni międzynarodowej. Klient ma do dyspozycji standardowe, autorskie i nowe dania firmowe od czasu do czasu. Według mnie fajne rozwiązanie, szczególnie dla stałych bywalców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą pizzę w Warszawie dla mnie mają w Maxipizza- www.maxipizza.pl/warszawa ,produkty. Jakościowo to wcale nie odbiega od tych gdzie ceny są dwa razy większe. Tutaj za dużą pizzę, którą się najem spokojnie we dwie osoby to zapłacę niecałe 3 dyszki, a są pizzerie na mieście, że trzeba zapłacić prawie dwa razy tyle za tę samą jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasula
Moim ulubionym lokalem w Warszawie jest Pianka na Zgody 12. Olbrzymim atutem jest to, że mają otwarte przez całą dobę, więc najczęściej siedzimy tam ze znajomymi do późnej nocy. Smaczne piwo, fajny klimacik. Dobre miejsce na spotkania ze znajomymi i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aladana
Na mnie duże wrażenie zrobiła Akademia, świetny wystrój, od progu byłam na TAK. Smaczne jedzenie, duży wybór ciekawych dań. Bardzo pozytywnie się zaskoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkich restauracji w których byłam w warszawie, to zdecydowanie najbardziej smakowało mi jedzonko w Salto na wilczej. Dodatkowo bardzo miła atmosfera, także jak najbardziej się wybierzcie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My chętnie chodzimy do Karczmy Soplicowo, mają bardzo smaczne jedzenie, a poza tym mieszkamy blisko :) Gdyby jednak dobrze nie karmili, to byśmy na pewno się tam nie wybierali tak często :) Zerknijcie zresztą na ich kartę dań http://www.karczmasoplicowo.pl/menu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlexandraAM
Ja polecam Restaurację Akademia w Warszawie. W tej restauracji mieliśmy przyjemność gościć :) Wszystko było idealne, obsługa sprawna, taktowna, jedzenie pyszne :) Wszystkie nasze życzenia uwzględnione były przez obsługę. Polecamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata1
Restauracja Pianka - miejsce mocno klimatyczne. Kelnerzy na 6, na luzie ale pełna profeska. Kuchnia urozmaicona, wykonanie i podanie na najwyższym poziomie. A smak, no cóż musice sprawdzić sami ;) Ktoś już nawet wyżej polecał to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to warto odwiedzić zapiekanki u Pandy na bielanach https://www.facebook.com/ZapiekankiuPandy/ . Mają duży wybór składników i sosów. Znajdują się praktycznie przy metrze, więc nawet z moimi znajomymi spod Warszawy tam chodzimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaMiguss
Dom Kresowy!Co prawda lokal jest poza Warszawą w okolicach Piaseczna ale na prawdę warto do nich jechać!Mega klimatyczne miejsce w którym serwują smaczne dania w dobrych cenach!!Ja i mój narzeczony jesteśmy ich stałymi klientami od jakiegoś czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaFil
Jeśli lubicie japońską kuchnię to polecam wybrać się do Sushi Wesoła!Ja i mój mąż dosyć często do nich chodzimy!Fajne klimatyczne miejsce z pysznym japońskim jedzonkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeden z takich nowszych przybytków: Maryensztadt Craft Beer & Food - naprawdę spoko miejsce, takie na luzie, bez spiny i nadęcia. Bardzo dobre jedzenie i menu fajnie zbudowane pod tym względem, że dania są po prostu przeróżne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątki po pracy wpadam do Tokyo Sushi. Dobra lokalizacja, bo w Blue City. Lokal fajny, nowoczesny, długie godziny otwarcia, no i przede wszystkim oryginalne menu. Byłem w kilku knajpach sushi w Warszawie, ale tutaj wybór jest zdecydowanie na plus, nawet dla osób, które niekoniecznie przepadają za rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia Mik
Ostatnio byłam na Pańskiej 85. Pierwszy raz w życiu jadłam udziec z dzika - niesamowity smak. Dodam jeszcze, że to kuchnia orientalna (chińska), także smak był jeszcze bardziej podbity. Polecam odwiedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mafias
Moim zdaniem restauracja Akademia jest całkiem przyjemna, choć dawno nie byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Duży jest wybór, można znaleźć w mieście jedzenie dla siebie. Jedni wolą pizzę inni kebaba, jeszcze inni pierogi. Ja jestem fanem pizzy i najczęściej mnie można znaleźć na Gocławiu w Maxipizza ( www.maxipizza.pl/warszawa,produkty ). Wysoka jakość, dobry smak ciasta, szybka obsługa. Szczególnie polecam jak ktoś jest mega głodny i potrzebuje od razu coś zjeść, bez długiego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Mos
Dzięki Krysia za polecenie, byłam tam wczoraj i restauracja jest warta swojej opinii. Atmosfera bardzo miła, pomieszczenie jest na swój sposób wyjątkowe, a samo jedzenie jest z pewnością jednym z najlepszych aktualnie w Warszawie. Polecam kaczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Loka
A byłyście w Bistro Wiejska? Miesiąc temu odkryta przypadkiem, bardzo przypadła mi do gustu (szczególne pod podniebienie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić restaurację papu z kuchnia staropolska . Polecam żeberka i cielęcinę. Rozpływają się w ustach :) Link do strony restauracji https://restauracjapapu.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Karczmę Soplicowo, w której często bywam służbowo. Bardzo smaczne jedzonko, fajny klimat, miła obsługa :) Oczywiście główny atut to dobra kuchnia, menu można zobaczyć na http://www.karczmasoplicowo.pl/menu, ale o smakach najlepiej się przekonać samemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dłuższego już czasu głównie stolik rezerwuję na Senatorskiej w Warszawskim Sznycie, najczęściej idę z żoną więc biorę stolik na górze na sali. Można tutaj trafić na muzykę graną przez pana na fortepianie, także jest atmosfera jak najbardziej – sprzyjająca. A co do menu, przystawki zwracają na pewno uwagę już na początku, ja polecam ostrygi...moja żona też, dobrze na nas działają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×