Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nero5

jaką restauracje polecacie - warszawa

Polecane posty

Gość marpanka
Ja również mogę polecić Besuto : http://www.besuto.pl/ Bardzo dobry bar sushi ze smacznym jedzonkiem - często bywamy tam ze znajomymi ;) Zazwyczaj w soboty. Mają bardzo ciekawe menu - znajdują się tam potrawy których nie spróbuje się nigdzie indziej w Polsce - bardzo oryginalne i nieszablonowe jak na przykład moja ulubiona sałatka z .... lotosem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracje w Wa-wie polecam sprawdzić na www.bestlunch.pl. ja zwykle korzystam z tej strony szukając inspiracji na wieczór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nigdy nie przepadałem za takimi prestiżowymi restuaracjami i zawsze wolałem takie luźne miejsca jak zapiecek itp. Można w spokoju zjeść, pogadać i miło spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaK23
Też wole takie mniej formalne miejsca. Ostatnio byłam w włoskiem restauracji Doppio na Gałczyńskiego, ale często też bywam w barach sushi w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiazWawy
Hej, ostatnio w autobusie słyszałam rozmowę (przez przypadek oczywiście) o tej restauracji na ul. francuskiej hmmm Gallo d'oro jakoś tak, był tam może ktoś? Koleś mówił o niej z zapałem, że fajny wystrój w środku, miła obsługa, ale chya coś mu chyna kelnerzy nie podpasowali- cytuję "a nie dałem dziadom napiwku" . Lubię włoską kuchnię, a nie za bardzo przebywam w tamtych rejonach Piotek napisz coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam z calego serca http://www.salon-kulinarny.pl/ na stronce maja aktualne menu na dany dzien; a jedzonko pyszne, jadlam nie raz juz  oczywiście kuchnia polska 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie polecam restaurację Rozdroże. Pyszne tradycyjne jedzenie, klimat PRLu i wyjątkowo dobra "wuzetka" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niebawem premierę będzie miała innowacyjna aplikacja, która m.in. ułatwia wyszukiwanie restauracji oraz prezentuje tylko obiektywne oceny restauracji, ponieważ dania mogą oceniać wyłącznie osoby, które je wcześniej zamówiły. Mamy nadzieję, że wszystkim zainteresowanym ułatwi ona wybór spośród setek tysięcy restauracji. Co więcej - dzięki aplikacji SmartMenuCard będzie można oglądnąć szczegółowe menu oraz poznać ceny dań jeszcze zanim wejdziemy do restauracji :) Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia naszego profilu SmartMenuCard na Facebooku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ktos z was był może w www.salon-kulinarny.pl ? moi znajomi polecali mi ten salon, ale wlasnie nie wiem, jak myslicie? Był ktos? Poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal23l
Siedzialem ostatnio na ogrodku Antich Caffe. Swietna sprawa. Mozna posiedziec, porozmawiac i smacznie zjesc. Pyszne krewetki i wino. Przytulne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kolacji nigdy nie bylam, ale zawsze chodze na lunch. Maja swietna kawe. Jak ktos jest w okolicach Kabatach to nie mozna tego miejsca nie odwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam saltorestauracja.pl/ To najlepsza restauracje w stolicy ;) Szefem kuchni jest tam Martin Gimenez Castro. Chodze tam od dłuższego czasu i zawsze wychodze zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze najlepiej poszukac restauracji przez jakis portal który umozliwia użytkownikom szukanie wg lokalizacji i pokazuje opinie innych typu www.pkt.pl ja zwykle tak robie i mogę sam przejrzec oferty i wybrac to, co najbardziej mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie salto na wilczej, pyszna kuchnia, eleganckie wnetrza, mysle ze w sam raz na romantyczna kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przy ulicy Zwycięzców 4 www.sushiwesola.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez w Salto ostatnio byłam, mają genialne steki, wcześniej tak dobrych nie jadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ostatnie odkrycie - Milanovo na Milanowie, http://milanovo.pl :) Pyszna pizza i naprawdę fajny klimat. Ostatnio skoczyliśmy tam z chłopakiem i było bardzo romantycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można się wybrać w większym gronie na dobre jedzenie do indyjskiego Ganesh w galerii Metro przy ul. al.KEN. Z tego co wiem to najstarsza restauracja tego typu na Ursynowie i jedna ze starszych w całym mieście. Klimat w środku panuje dość specyficzny, ale mi się ta cała indyjska stylizacja wnętrz podoba. Obsługa sprawna, pomocna, otwarta na klienta. Można się wygodnie rozsiąść w loży nawet w kilka osób. Więcej o restauracji jest na www.ganesh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w http://www.kanpai.com.pl/ w warszawie jest przepuyszne sushi. wspaniale na kolacje i obiad, jest tez na dowoz. Naprawde warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Sushiberry! <3 Maniacy rolek na pewno to miejsce docenią, ale myślę, że tak dobre sushi przekonałoby nawet sceptyków. Mega smaczne, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Salto jest super! też bardzo polecam. Chodzimy z żoną co jakiś czas na romantyczną kolację i zawsze wychodzimy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milanovo bardzo fajne :) Pyszna pizza, ja akurat pizzę uwielbiam i w wielu miejscach już próbowałam, tam mają naprawdę top of the top :) Na ich stronie znalazłam info, że mają też drugi lokal typu bread & vine przy Puławskiej, muszę sprawdzić, bo menu wygląda zachęcająco http://milanovo.pl/index.php/milanovo-bread-wine-cafe/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie koniecznie rialto zarówno sam hotel jak i restauracja są wyjątkowe i uważam że drugiego miejsca o tak wysokim poziomie w Warszawie absolutnie nie ma, ich szef kuchni jest zwycięzcą top chef i faktycznie to co potrafi wyczarować robi ogromne wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli lubisz azjatyckie klimaty to Meet&Eat w Galerii Mokotów obowiązkowo. Jak dla mnie 1:1 do tego co jadłem w Azji. Właściciele i kucharz tamtejsi, co by wiele wyjaśniało :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozdroże przy alejach Ujazdowskich jest otwarte do późnych godzin, a do tego jest tam naprawdę smacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erybe przy jana pawła 18 jest naprawde super :) Nie wiem o jaka restauracje pytasz, ale oni serwuja fish&chips - mozna posiedziec w fajnej atmosferze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre indyjskie jedzenie podają w Ganesh na Ursynowie. Znam ten lokal, od lat, nie chciałbym skłamać, ale oni to już chyba z dobre 10 lat działają i cały czas mają klientów, także to też dobrze świadczy o jakości jedzenia. Na stronie można trochę zdjęć wnętrz zobaczyć. Miejsce ma klimat, podobają mi się te indyjskie stylizacje, fajny lokal żeby wyjść z rodzinką na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smaczna jest sushiwesola.pl, gdzie można zjeść zupy i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×