Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nero5

jaką restauracje polecacie - warszawa

Polecane posty

Gość JandkaM
@Magda - bywam tam często, zarówno na śniadaniach jak i lunchach. Istotnie, smak może przypaść do gustu. Mnie poza smakiem urzekł wystrój wnętrza. Można tam miło spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, gdzie dobrze zjeść w Warszawie? Mam parę takich miejsc, ale moim ostatnim odkryciem jest Warszawski Sznyt przy Placu zamkowym,, aż dziwne, że dopiero parę dni temu do nich trafiłem, bo pracuję niedaleko – najwidoczniej rzeczywiście najciemniej pod latarnią. Oni ogólnie specjalizują się w stekach na parterze a na górze kuchnia polska bardziej. Brałem stek co się nazywa New York, do tego sos, pieczarki z grilla, frytki i włala! Mają mnie, będę tu wracał często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię stołować się w Restauracji http://lasuch.waw.pl/. Podają tam domowe obiady, czasami jak nie chce mi się wychodzić z domu to zamawiam jedzenie z dostawą do domu. Jedzenie jest naprawdę bardzo dobrej jakości i smakuje prawie jak u mojej mamy. Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre jedzenie, tradycyjne polskie, w trochę nowocześniejszej formie można zjeść w Restauracji Klimczok na Woli. Zupa zbójnicka - jak dla mnie totalny hit! Obsługa tam też zasługuje na pochwałę, bo jest bardzo taktowna i nienarzucająca się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstasiaMasia
Polecam Ci Bistro Wiejska - masz możliwość zjedzenia tam tradycyjnych włoskich makaronów, ŚWIEŻYCH, z dobrymi produktami. Polecam szczególnie ten z krewetkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie naprawde fajnej i klimatycznej restauracji w warszawie tp koniecznie wybierzcie sie do funky fish. Nie dość ze mają pyszne rybki to jeszcze jest naprawde super atmosfera. My bardzo lubimy tam wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieńka1975
Ja polecam bistro wiejska, smacznie i w dobrych cenach a do tego ładnie tam mają i blisko do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka989
ja też chcę coś polecić! Pańska 85. Jak tam zjecie to zrocumiecie dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o polską kuchnię to zdecydowanie polecam Restaurację http://lasuch.waw.pl/! Mają naprawdę pyszne jedzenie, a przy tym bardzo przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Genialne ryby i krewetki mają w smażalni okoń na wilanowskiej. Nazwa może być myląca, ale to nowoczesna i gustowna restauracja. Mamy tam zarezerwowany stolik na walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madeuszm
idz do laiberica na burakowskiej. ja bylem tam z dziewczyna ostatnio to kuchnia hiszpanska. mega smacznie. fajny lokal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkotola
Ostatnio dużo przetestowałam bo latam wszędzie z kartą Biznes Benefit dzięki której mam zniżki aż do 50% :P Jeżeli lubisz orient to Fenicja będzie strzałem w 10! Dostałam u nich 20% zniżki a jedzenie było wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia298
Mam już sprawdzoną restaurację, na której nigdy się nie zawiodłam i z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu. Myślę, że jest idealna zarówno na obiady w większym rodzinnym gronie, jak również romantyczne kolacje we dwoje. Do tego ten sznycel cielęcy z jajkiem sadzonym, laratami i pomidorami... Gorąco polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra Restauracja w Warszawie
Jeśli szukasz miejsca wyjątkowego, gdzie zjesz wyśmienity tradycyjny obiad, poznasz polskie smaki i spędzisz niezapomniany czas w gronie bliskich – Akademia jest tym, czego szukasz. Codziennie cała nasza ekipa dokłada starań, aby każdy Gość wychodził z naszej restauracji zadowolony i usatysfakcjonowany. Zależy nam na tym, aby wizyta w Akademii była czymś więcej niż tylko posiłkiem, aby stała się doświadczeniem pamiętanym przez długi czas. Wiemy, że każdy element ma znaczenie, od eleganckiego wystroju po nienaganną obsługę oraz oczywiście pyszne jedzenie. Zapraszamy do Akademii! https://restauracjaakademia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek Białach
Akademia jest moim zdaniem idealnym miejscem na spotkania rodzinne, romantyczne kolacje, a nawet widziałam, że coraz więcej osób przychodzi na spotkania biznesowe i chwalą sobie te miejsce za spokój i oryginalność. Naprawdę warto... Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Weronika
Na liście sprawdzonych restauracji i barów zostawiam tylko te, w których spotkałam się z naprawdę dobrym i świeżym jedzenie. Wczoraj byłam na kolacji z przyjaciółką w Bubbles i to zdecydowanie jest miejsce, które zostanie moim ulubionym! Jedzenie świeże i to czuć... Tatar z pomidora obłędny, a przyjaciółka zachwalała krewetki smażone na maśle. Na weekend wybieramy się spróbować szampana. Gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą zupę z krewetek jadłam, jak do tej pory w Tokyo Sushi, a kuchnię japońską naprawdę dobrze znam, więc zostawiam namiary. W Galerii Mokotów, dość niewielki lokal, więc lepiej sobie zamów. Jak coś dowóz bezpłatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak na jedzonko to tylko do setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja druga połówka to najbardziej lubi tradycyjną polską kuchnie. I każde moje namowy na kuchnię indyjską, tajską, włoską czy grecką kończą się tym, że raz pójdziemy, a później już tylko na na karkówkę lub pieczeń z szynki do restauracji http://www.lasuch.waw.pl/. Tam mu wszystko najbardziej smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aferna
Akademia na Różanej zrobiła na mnie naprawdę rewelacyjne wrażenie. Przede wszystkim świetna kuchnia, dawno tak smacznie nie jadłam na mieście. Fajny i klimatyczny lokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno pisałam na Trip Advisor opinię o Tokyo Sushi i tutaj też dodam. Byłam w Warszawie u koleżanki, zabrała mnie tam i jestem do tej pory pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaMokna
Jeśli ktoś lubi spróbować czasem coś nowego bądź lubi kuchnię azjatycką, to warto odwiedzić restaurację przy Pańskiej 85. Jedna z ciekawszych warszawskich restauracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Tokyo Sushi się opłaca zjeść, jest smacznie. Dość oblegany lokal w Galerii Mokotów, więc raczej doradzam zamówienie, bo i tak bezpłatne. Miłośnicy sushi na FB polecali knajpę, więc poszedłem i już zostałem do tej pory. Kiedyś sam robiłem sushi i widzę, jaka jest różnica w smaku, kiedy zrobi profesjonalista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdziwiło to, że w Tokyo Sushi podają zestawy bardzo szybko, a jednocześnie wszystko jest poskręcane dokładnie i widać napracowane mocno. Nie ma przeładowania w sushi. Wchodzi lekko, a i dodatków nigdy nie brakuje. Ryba w sushi przeważa, nie ryż! Warto na to zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita E
W Śródmieściu polecam wybrać się do Restauracji Akademia na obłędne desery. Smakują mi wszystkie z karty ale faworytem jest selekcja serów zagrodowych. Nie jadłam dotychczas tak przepysznego deseru. Polecam bardzo bardzo gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na przykład bardzo sobie chwalę restauracje instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Jest tam fajna i rodzinna atmosfera, można wpadać całą rodzinką i naprawdę dobrze zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W warszawie zdecydowanie rządzi restauracja Klimczok.To mój zdecydowany faworyt i mówię to ja, jako wieloletni mieszkaniec stolicy. Często stołuję się w tym miejscu bo jest w nim tanio, smacznie, a obsługa to bardzo przemili ludzie. Moją ulubioną opcji w restauracji są codziennie lunche, które kosztują tylko 21 zł. Fajne jest też to, że bazują oni na naturalnych składnikach, nie ma mowy o polepszaczach smaku (wegety). Absolutnym hitem są lemoniady np bzianka z kwiatów czarnego bzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo lubię jadać w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Zawsze mają dobre i świeże jedzenie, fajnie doprawione i po prostu smaczne. Dodatkowo mają fajny klimat i dostęp do ogródka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×