Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość El Polako

Czy są jeszcze na tym świecie dziewczyny, które nie patrzą na ...

Polecane posty

Gość to nie jest moj staly nick
>>brzydki kurdupel ile masz wzrostu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest moj staly nick
o mnie też można powiedzieć kurdupel:P tyle, że jestem dziewczyną:D ale nie ma co się łamać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenare al dżizajed
Są ale one są zakonnicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorta
jestecie beznadziejni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiste ze poczatkowym kryterium zainteresowania druga osoba jest wyglad i ten kto mowi ze jest inaczej nie ma racji....przeciez na poczatku widzimy tylko nasz potencjalny obiekt westchnien a nie jego charakter nikt nie ma na czole wypisanych cech charakteru....potem w trakcie rozmowy mozna wyczuc czy ten ktos kto nam sie spodobal ma troche oleju w glowie bo wyglad to jednak nie wszystko...oczywiscie najlepiej by bylo aby chlopak byl zarowno przystojny jak i inteligentny itd co niestety nie zawsze jest mozliwe, ale nie tylko u facetow to samo tyczy sie dziewczyn...,jak to sie mowi kazda potwora znajdzie swego amatora;),mimo wszystko uwazam ze wyglad w pierwszym sekundach jest podstawowym wyznacznikiem zainteresowania,ale sa gusta i gusciki to co jednemu jest ladne drugiemu niekoniecznie,ale to db bo w ten sposob kazdy ma szanse na milosc,czego wam wszystkim zycze papa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam tam tam
nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dobrego kolege,niższy trochę ode mnie (166cm) i przyznam szczerze,że jak go po raz pierwszy zobaczyłam to pomyślalam \"ale on jest brzydki,odrazający,niski,wogóle niemęski\",ale moje zdanie na jego temat zaczeło sie zmieniac,po bliższym poznaniu.Zauwazyłam wtedy jaki jest jest inteligentny,pomocny,kolezenski,zabawny.I choc nie poraza urodą to ma cos w sobie,co powoduje ze teraz nie mysle o nim jako o \"tym brzydkim Tomku\" tylko jako \'miłym Tomku,o niespecjalnej urodzie\".Napewno pierwsze wrazenie sie liczy,ale pożniej naprawde to nie ma wiekszego znaczenia.I tak to męzczyzni bardziej patrza na wygląd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak...
jestem wysoka i zawsze zwracałam uwage na facetów wyższych ode mnie. Od kilku lat jestem z kimś kto ujał mnie całym sobą. Jest nizszy i to sporo ale co to ma za znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten co ma wzięcie
Buahahaha. Co za pytanie. Jasne że nie ma. A jeśli są to cholernie nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×