Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gurppppppppp

Doradzcie czy ta spodnica nie jest na krotka...czy za grubo nie wygladam?

Polecane posty

Gość ztarzzzz
nie masz jakiejs kweicistej, lekkiej sukienki/spodnicy? naloz do tego kurtke dzisnowa i japonki, ale nie ubieraj sie w ten sposob!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
sorry, przede wszystkim miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
no i niestety wiekszosc dziewczyn tak mysli jak ty i co wygladaja jak strachy na wroble-my nie mowimy o slepym podazaniu za moda ale o ciuchach z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
co?? kwiecista sukienka i dzinsowa kurtke?? masakra jakas....a nie mam kwaiecitych rzeczy no nie lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
ale na obcisle cicuhy moze sobie pozwolic bardzo niewiele kobiet, te o idelanej figurze. wiekszosc z nas takiej nie ma i wyglada w obcislych ciuchach nieestetycznie. biala koronka jest fajna jako bielizna, ale z dzinsami wyglada tandetnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
mialam na mysli dluga, luzna spodnice z lekkiego materialu w jakiejs etniczne motywy, ewentualnie kwiaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
poza tym masz zbyt masywne ramiona do bluzki na ramiaczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
tak moje te spodnie....do brazowej bluzki i butow na obcasie wygladaja fajnie...ale fakt na tyj fotce wyszly okropnie...( z tylu maja sztruks)..... kolor skory to solarka...niestety...i beta karoten....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
normalnie zalamka...:(( stylu niestety nie zmienie bo tak lubie sie ubierac....ale i tak sie zalamalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
bluzka na ramiaczakch odpada.....spodnia obcisla tez......to co ja mam wg was nosisc ? WORKA NA ZIEMNIAKI NIE UBIORE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ..
Hej ja mam plan. A masz taki ciuchy o totalnie prostym kroju min ozdobnikow. sprobuj cos z tego wkombinowac.Polaczyc stonowane kolory. Prostota jest zawsze na czasie i ladnie wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
wyrzuc te skorzane spodnie!!!!!nawet sie nie przyznawaj ze cos takiego masz w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
a dlugie spodnice to bede nosc jak bede miec 40 lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
ja wlasnie nie lubie takich prostych ciuchow...gdzies zawsze musi mi se cos " blyszczec" ......nie za duuzo ale troche.......bo za duzo to tez mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
mam inny pomysl poukladaj kilka najlepszych twoim zdaniem ciuchow jakie masz w szafie i zrob zdjecie a my ci cos wybierzemy a ty zdecydujesz czy chcesz to zalozyc czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
sama nie wiem....co mam myslec bo zawsze jak sie ubiore to czesto slysze ze to mam fajnie , to fajne...i jakos ludziom podoba sie jak sie ubieram...ja za to nie lubie szarosci na ulicach....i nie nawidze jak komus cos kolorystycznie nie pasuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyglądasz bardzo dobrze w tej ciemnej bluzce i ta biała spódnica też nie razi. Jesteś proporcjonalna i to najważniejsze, dlatego nie musisz niczego ukrywać i zakładać specjalnie luźnych ubrań. Naprawdę :) Gdybym uważała, że coś jest nie tak, napisałabym to. Dziewczyny, które przypieprzają się do spódnicy, bo wg nich jest niemodna, są ... :O Tylko osoby bez własnego zdania i stylu kierują się tak bardzo modą. gurppppppppp>>> jeśli nie podobają Ci się tuniki to ich nie noś i nigdy nie kieruj się jakimiś sugestiami pseudoekspertów w dziedzinie mody, tylko noś to, w czym czujesz się najlepiej, bo nie chodzi o to żeby się przebrać. pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
tylko osoby ktore z moda i fajnym wygladem nie maja nic wspolnego potrafia takie bzdury pisac-do marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
sorry marznna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
super! wyglądzasz świetnie a spódniczka jest bardzo OK, ma fajne kieszenie i modny krój, taki nieco sportowy i prosty tylko do takiego stroju trzeba wiedzieć jak się poruszać, żeby nie przelewać się z boku na bok, bo wtedy wygląda się ciężko i już nie musisz się odchudzać, wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
gruppppp widze ze ty i tak nie zmienisz nic w swoim wygladzie a na forum szukasz tylko aprobaty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
kazdy ma swój gust i styl. I szczerze mówiąc dyskusja na ten temat jest bez sensu. O gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
wiem ze ja stylu nie zmienie ja tylko chce poczytac opinie i nawet te zle...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
przepraszam ale na tym ostatnim wygladasz jak flaga.A miałam juz nic nie pisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
jak co, to wyżej pisałam o pierwszych dwóch zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ..
🖐️ chyba nie dam rady ci pomoc pierwszy zestaw jaki tu pokazalas ten ze spodniczka biala byl najlepszy. Jestes bardzo ladna dziewczyna i moze z czasem nauczysz sie w bardziej dyskretny sposob eksponowac swoje wdzieki. Kazdy ma za soba jakies okresy nieciekawego ubierania :) nie przejmuj . Nos sie tak jak lubisz. Trzymaj sie cieplutko. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
no wiem wlasnie wiec napewno teraz kiedy jest mundial sie tak nie ubiore bo wstyd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gurppppppppp >>> ja napisałam szczerze i to nieprawda, że się nie znam. Lepiej mnie posłuchaj niż jakichś zakompleksionych dziewczyn, które podejrzewam mają sto razy gorszą figurę od Ciebie. Chefta, nawet nie będę pisać o mojej sylwetce czy stylu ubierania, bo szkoda mi czasu na rozmowę z osobą, która za grosz nie ma pojęcia o tym, o czym pisze... :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×