Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gurppppppppp

Doradzcie czy ta spodnica nie jest na krotka...czy za grubo nie wygladam?

Polecane posty

Gość chefta
ja nie widze w niej nic klasycznego i jest NIE modna!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
Ogladam czasem program "Musisz to miec" na tvn Style? tam stylista Marcin tyszka doradza dziewczyn ubrania do ich sylwetki itd. I wszystkim lasko, niezaleznie od tego czy sa szczuple czy bardziej przy kosci, mowi, ze ciuchy nie moga opinac jak lycra!! ze lepsze sa ciuchy ciut luzniejsze od takich rajstopkowych! bo te luzniejsze (ale we wlanym rozmairze) ladnie sie ukladaja sie na sylwetce, a nie deformuja jej!! widze, ze masz ladny biust i dekolt, zgrabne nogi. Twoim slabyszym punktem jest brzuch i pupa. Na twoim miejscu nalzoylam bluzke tunike z przewiewnego materialu lub koszule w stylu safari, z krotki lub 3/4 rekawem, ktora pokaze dekolt, a zakryje brzuch. Do tego tak jak pisalam szorty (ale nie getry, na maxa opiete!!) tylko plocienne lub dzins albo prosta spodnice 3/4 z rozporkami z boku. Ja bym na twoim miejscu przekonala sie do falban, bo ladnie by ci bylo. ale skoro nie lubisz, to nic na sile. mam nadzieje, ze pomoglam i nie poczulas sie obrazona. Pozdraiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
kurde to ja juz sama nie dlugich spodnic nie lubie....spodnie jakos nie moga fajnych znalesc...:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
obrazona nie jestem dzieki za rade...czeaj cos wyszukam w szafie zaraz moze fdam inna fotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i TTylee
wszystkie specjalistki no... ciakawa jestem jak wy wygladacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
szybko napisalam i mase literowek- doriadza dziewczynom, laskom itd. do osoby, ktora pisze, ze jestesmy grube i musimy w luznych ciuchach chodzic- jestem wysoka i zgrabna, a takie rzeczy sa teraz na topie. W zeszlym roku miesiac wakacji spedzilam na d Morzem Srodziemnym i tam wekszosc kobiet nosila tuniki jako krotkie sukienki np na kostium kapielwoy lub do plociennych spodni. Te szczuple przede wszystkim :) a ubranko autorki mozna by opatzryc komentarzem "wies tanczy i spiewa". sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
ewentualnie jesli jestes wysoka mozesz zalozyc(kupic) spodnie tuz za kolano-sa bardzo modna co do spudnicy jesli nie lubisz dluzszych mozesz np zalozyc krotka ale klora ma kilka warstw albo z dzinsu i nie biala tylko cos ciemniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba bylo wyjsc jak stoisz, nie robic zdjec i nie pytac i nie byloby calej dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
proste, lzune spodnie z plotna lub lnu wiazane nad biodrami ladnie wyszczupla ci tylek. do tego jakas fajna nieobcisla blzueczka, duze etniczne kolczyki lyb ladny naszyjnik, swiezy lsnaicy makijaz (teraz w modzie sa polyskujace kosmetyki) i bedzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
dobre na spotkanie z dresami na lawce przed blokiem ja tez jestem szczupla (168 cm,52kg) takie tuniki o ktorych pisze ztarzzzz mozna ubrac do spodni (np na impreze)lub sama jako sukienke-to bardzo praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
chefta, pozdrowka:) moze uda nam sie przekonac autorke, zeby sie nie oszpecala i nie zakladala tych ciuszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
mam taka nadzieje,bo jak widze ta tandete chodzaca po ulicach to mnie skreca ja tez ogladam wszystkie te programy na TVN style,Club itd-to bardzo przydatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ..
dziewczyny nie rozsmieszajcie mnie. Naprawde nie wszyscy preferuja styl z TVN style a poza tym nie wszystkich na to stac. Ja uwazam ze nie wyglada rewelacyjnie ale nie wyglada tez bardzo zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ..
NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
Kurczę, no jakby nie było lepiej. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ..
wycofuje sie. Dziewczyny doradzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
Dżizys. wiesz co...tak lepiej. Naprawde barzdo bardzo ladnie. Macie racje, tvn style jest dla snobistycznych mieszczuchow, cala Polska nich sobie chodzi w rozowej koronce. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
normlanie nie wiem co mam powiedziec....ogolnie TUNIKI nigdy nie zaloeze bo mi sie TUNIKA nie podoba....juz sama nie wiem co mam ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
Jak bedziesz sie sugerowała tym co tu piszemy to nigdy w zyciu z domu nie wyjdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
ja i tak i tak wyjde jak bede chciaala ale tak ciekawa bylam co znajomi z kafeteii mi napisza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
ale to nie ma nic wspolnego z pieniedzmi mozna sie ubrac swietnie za niewiele-np teraz zaczynaja sie wyprzedaze-wspaniala okazja,wiec jesli kogos nie stac na drozsze rzeczy moze poszalec w lipcu i sierpniu I niestety tak nie jest lepiej-bo pepek na wierzchu nie wyglada estetycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ..
bluzka zdecydowanie za mala, ramiaczka zbyt blisko siebie. pasek z jakas "dziwna klamra" nie ta moda juz minela. Spodnie moga byc ale nie do tej bluzki ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
a nie masz koszuli, ktora zakryje lekko BRZUCH? i spodni ktore nie opinaja UD? i najlepiej, zeby to nie bylo w kolorze bialym/rozwym/blekitnym/zoltym? jak nie masz, to nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
mnie by do glowy nie wpadlo zeby pytac sie ludzi czy jest mi dobrze w tym czy w tym. Co najwyzej męza.Ja sie ubieram w to w czym sie dobrze czuję a nie w to co jest modne a co nie. I przedewszystkim ubieram sie sama dla siebie.Pomyśl nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie masz
moze zaloz jakas sukienka na te dzinsy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a ..
masz ladny kolor ciala to slonce czy solarium ... zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
nie mam ciuchow NIE obcislych BO NIE LUBIE WORKOW!! a co az taka zla mam figure ze nie moge miec obcislych ciuchow?? :(( a kolory ja lubie takie i takie mam w szafie: biale, brazowe, czerwone, roznowe, nie mam nic niebieskiego ani zielonego zlotego bo nie lubeie tych kolorow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×