Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gurppppppppp

Doradzcie czy ta spodnica nie jest na krotka...czy za grubo nie wygladam?

Polecane posty

Gość poooooomaranczka
Jak dla mnie ładnie w niej wyglądasz. Jestes zgrabna i wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patri
zgrabna jestes super:) wszystko git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
dzieki za odp.....kurcze myslama ze na wstepie mnie ludzie zjada......bo non stop sie odchudzam i mam na tym punkcie kompleks..ale dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K A ra
Wszystko pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
jestes zgrabna,jednak ta spodnica wyglada tandetnie i jest juz troche nie modna,ale jesli chodzi o figure to super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś zgrabna i bardzo ładnie wyglądasz w tym stroju:-) Więc niewiem w czym problem,nie martw się,wyglądasz ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
dzieki....ale ja jakos nigdy nie patrzylam co jest modne...a poz atym wydaje mi sie ze biala spodniczka zawsze jest modna....klasyczna biala..nie podbaja mi sie takie spodnice jak sa w tym sezonie DLUGIE z FALBANAMI!! rozkloszowane...nie moj styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
ale mnie na dluchu podnioslycie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie masz
grube lydki, plus ta spodnica powieksza Ci tylek dwa razy, chyba zrezygnuj z bialych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
no nie wiem gdzie ona ma grube lydki... Wygladasz fajnie a nie jak chodząca anoreksja która w porownaniu z Toba łydek nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie masz
przykro mi, ze Cie zawiode, ale anorektyczka nie jestem i daleko mi do niej. Po prostu uwazam, ze jej nogi do zgrabnych nie naleza i koniec. A jej tylek w bialym kolorze zle sie prezentuje... Juz nie mozna wyrazic swojego zdania ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
mozna ja wlasnie chce szczere odp.....wiem ze za zgrabna nie jestem wiec dlatego sie pytam waz czy tak moge na ulice wyjsc czy nie bardzo....zebym ludzi nie straszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
pewnie, ze mozna. Nie obrazaj sie. Ile osob tyle zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
i co rozowa bluzka czy brazowa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
gurppppppppp , ważne w czym Ty sie dobrze czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
skoro pytasz w ktorej bluzce lepiej czy w brazowej czy rozowej ,no to wybacz ale chyba nie masz klasy chcesz nalezec do grona rozowych kic,dziewczyno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
dziewczyno, te bluuki sa fatalne, wbijaja sie pod pachami i wychodzi ci cialo miedzy piersia i pacha. poza tym na twoim miejscu zrezygnowalabym z tak obcislych rzeczy, to chyba nie sa ubrania w twoim rozmiarze, tylko mniejsze? zbyt mocno sie opinaja. wloz cos lekko luzniejszego, bedziesz wygladac i czuc sie lepiej. a tyl zupelnie mi sie nie podoba, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
w tym i w tym ale nie da sie dwoch na raz ubrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooooomaranczka
moim zdaniem brazowa. Różu juz jest za duzu na ulicach.Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie masz
oczywiscie ze nie straszysz :) i idz tak jak Ci wygodnie a nie szukaj odpowiedzi czy wygladasz tak czy inaczej. Skoro lubisz bialy to w nim chodz... koniec kropka. Nie rozumiem po co ubierasz sie dla ludzi a nie dla siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam siez \"wg mnie\" Bialy kolor pogrubia Ci tylek, wygladasz w tej spodnicy pulpetkowato :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
te bluzki sa nawet za duze na mnie NIGDZIE sie nie wbijaja...one sa marszczone .......nie lubie ciuchow WORKOW nic na to nie poradze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztarzzzz
styl nie tyl :) mysle, ze wygladalabus super w jakiejs luzniejszej bluzce tunice i do tego fajne dzinsowe lub ploceinne szorty. Widze, ze masz ciemne dlugie wlosy, wiec styl etno bardzo by do ciebie pasowal :) ja bym zrezygnowala z tych ciucow, sa niemodne i bez smaku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie masz
i zdecydowanie brazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gurppppppppp
tylko ze ja wlasnie tunik nie lubie ......dzinsow takich ja bym chciala nie mam.......a bluzka z cekinakmi jest modna akurat w tym roku i mi sie podoba a spodnica zawsze modna wg mnie bo prosty zwyly kroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
ztarzzzz zgadzam sie dla mnie tez te ciuchy sa okropne gurpppppppp z taka figura mozesz poszalec w sklepach i naprawde fajnie sie ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i TTylee
przestance...tunice? pewnie same zakompleksione jestescie i musicie chodzic w luznych rzeczach! wygladasz naprawde super:) i dla mnie lepiej brazowa bluzeczka,dla wiekszego kontrastu do bialej spodniczki:) a spodniczka tez super...klasyczna,biala,zawsze modna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×