Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

LOl to temu panu łajdakowi już podziękujemy ... ! Hmmm... mam pytanko jak długo może spóźniać się okres(maxymalnie) i czy choroba (przeziębieie etc.) może mieć na to wpływ... Odpowiedzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilnie kupie jedno lub dwa opakowania Microgynon !!! Proszę bardzo o pomoc w tej sprawie. Kontakt : monix90@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pilne
Chętnie odkupie tabletki microgynon 21 jeśli ktoś ma 3 opakowania piszcie proszę na email lililila@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkanysa
pilnie kupię microgynon 21 (najlepiej więcej niż jedni opakowanie) lub receptę na microgynon. jeżeli ma ktoś sprzedać to proszę pisac na email fergie1991@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XxPHANTASMAGORIAxX
Czy micro może zawieźć? chodzi o to że ostatnio kochałam się z ukochanym a zapomniałam o tabletce zażyłam ją dopiero 4 godziny po czasie stałego przyjmowania. Boję się wpadki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Hej. Nie musisz się nic martwić masz 12 godzin na wzięcie tej tabletki, a 4 godziny to żadna różnica :) A do reszty wszyscy już posprzedawali swoje opakowania, nic tu nie kupicie. Jeżeli chcecie pilnie te tabletki to idźcie do lekarza rodzinnego on może wam przepisać jedno opakowanie, ja tak ostatnio musiałam zrobić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biorę pierwszyraz
Hej pierwszy raz biorę te tabletki. Łykam już je 2 tyg i chciałam wiedzieć taką rzecz czy jak zażywam tabsy zawsze o równej 21 to nie ma szans na ciążę? Bo zastanawiam się kiedy możemy się kochać bez gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Sądząc po Twoim wpisie nie masz za dużo lat. Nie wiem o co chodzi w Twojej wypowiedzi. Nie umiem Ci odpowiedzieć na Twoje pytanie. Jedyne co mogę stwierdzić to jeśli je bierzesz nie zajdziesz w ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna0107
Witam dziewczyny :) Jestem tutaj pierwszy raz na tym forum i mam do was pytanie. Brałam tabletki M21 4 lata temu przez ok1,5 roku i byłam zadowolona z nich :) Teraz lekarz także mi je przepisał. Kazał zażyć pierwszą tabletke w pierwszym dniu miesiaczki. Zażyłam wiec pierwszą tableke ale na drugi dzien miesiaczka znikneła i miałam malutkie plamienie w drugim dniu :( biore je przez 5 dni a miesiaczki ani śladu :( czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulax
Czesc dziewczyny. Trafilam na forum przypadkiem, poczytalam troche ... Szukalam leku na przytycie, jestem CHUDA brzydko mowiac. 170 cm i 47 kg ;] fajnie co ?;/;/ Najgorszy jest brak piersi... tylko poduszki w stanikach mnie ratuja.. a ot ym jak czuje sie moj chlopak nie chce nawet myslec... Biore anty Mercilon, ale nie pomaga, mozna powiedziec ze nawet nie mam apetytu na jedzenie... bralam jasmin to wogole porazka bo wymiotowalam non stop po nim, wrocilam do mercilonu ale tandetnie sie czuje bo mam wrazenie ze jeszcze chudne... Czy MICROGYNON moge wziac tak jak pisalyscie w 5 dzien miesiaczki? nie musze robic przerwy? Chcialabym sprawdzic czy pomoze na 'chudosc' i piersi... Nie mam problemem z kupnem Micygynonu 21 bo jestem za granica a tu takie leki sa bez recepty (tak jak kazde inne) Ja WSZYSTKIE anty poge kupic bez recepty jak kogos to zainteresuje... Prosze o odp na moje pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Hej Paulax! Tak jeśli ciągle bierzesz tabletki to możesz ją wziąć w piąty dzień okresu. Czy przytyjesz tego Ci nie gwarantujemy, każdy reaguje na te tabletki inaczej, ja np nie przytyłam cały czas trzymam wagę, ale nie raz już tu czytałam, ze ktoś po nich tył. A co do takiego łatwego dostępu do tabletek, to jak to wygląda cenowo czy tam za granicą jest taniej'? Trzymam kciuki, żebyś osiągnęła wymarzoną wagę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małaczarna0107
Czy ktoś mi odpisze co z moja miesiaczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Myślę, że nie masz się czym martwić,. W końcu tabletki mają spowodować to, żeby okres był mniejszy i trwał krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulax
No wiec dziekuje Kasiunia za odpowiedz... Jesli zaczne brac opoakowanie mycygynonu napewno napisze jakie ma skutki w moim przypadku, pierwszo musze sie zorientiowac czy taki TU u mnie za granica jest, ale jezeli mercilon , jasmin oraz inne leki polskie sa to i ten pewnie dostane... A wiec jak pisalam dziewczyny mozemy dogadac sie na to ze moge kupowac wam i wysylac takie leki... Cenowo nie sa drogie , 5 - 10 euro za opakowanie, na ten czas co bralam mercilon, wiec nie wiem jak jest z mycygynon 21 , ale dowiem sie napewno... Jezeli ktos potrzebuje jakichkolwiek lekow ktore bierze na recepte w polsce to ja tu takie leki mam bez recepty (nie tylko tabletki antykoncepcyjne)... Prosze pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Jak się dowiesz to daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junia922
nie mam okresu od 2 miechow :( a to bylo tak od czerwca bralam tabl anty. i w lipcu kochalam sie z chlopakiem , poznniej normalnie w sierpniu dostalam miesiaczke i we wrzesniu a teraz nie ma jej i nie ma;( kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonana
witam was dziewczyny!!!Chciałabym podzielić sie z wami moim problemem i dobrze wam poradzic ..nie bierzcie tabletek antykoncepcyjnych!!!To was wykonczy!!Urodziłam synka 5 lat temu,od 3 lat biore microgynon,wszystko było dobrze do czasu..gdy nie złapała mnie nerwica-depresja.Niewiedziałam od czego..okazało sie ze od microgynonu,to było straszne przezycie,trwa to juz 3 tydzien i nadal cięzko mi wyjść z dołka..sama na dwor nie moge wyjsć,nigdzie kompletnie nie ruszam sie sama z domu.mam okropne lęki.Po odstawieniu microgynonu jestem inna dziewczyną,wszystko wróciło do normy.Mam 24 lata i dopiero teraz mnie to przekonała ze te prochy to świństwo,naprawde dziewczyny przestancie je brac póki nie jest za pózno.sa przeciez tez inne dobre a przede wszystkim zdrowe metody antykoncepcji.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekonana
witam was dziewczyny!!!Chciałabym podzielić sie z wami moim problemem i dobrze wam poradzic ..nie bierzcie tabletek antykoncepcyjnych!!!To was wykonczy!!Urodziłam synka 5 lat temu,od 3 lat biore microgynon,wszystko było dobrze do czasu..gdy nie złapała mnie nerwica-depresja.Niewiedziałam od czego..okazało sie ze od microgynonu,to było straszne przezycie,trwa to juz 3 tydzien i nadal cięzko mi wyjść z dołka..sama na dwor nie moge wyjsć,nigdzie kompletnie nie ruszam sie sama z domu.mam okropne lęki.Po odstawieniu microgynonu jestem inna dziewczyną,wszystko wróciło do normy.Mam 24 lata i dopiero teraz mnie to przekonała ze te prochy to świństwo,naprawde dziewczyny przestancie je brac póki nie jest za pózno.sa przeciez tez inne dobre a przede wszystkim zdrowe metody antykoncepcji.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z koleżanką powyżej ale prawda jest taka, ze tab anty są nadal najwygodniejsza forma a ntykon. chociażby dlatego, ze dzięki nim w dużym stopniu poprawia się nasz stan cery, bolę miesiączkowe robią się do zniesienia- właściwie to był powód dlaczego jak zaczęłam zażywać tabl no później już zostały bo wiadomo dlaczego hehe :) Czyli tak czy owak musimy się pogodzić ze skutkami ubocznymi z nadzieja, ze się nie pojawia. Ale tez z doświadczenia wiem, ze faktycznie można dostac kota do głowy przez niektóre tabl - właśnie microgynon wiec należny wtedy szybko te tabl zmienić bo to tylko taki jest powód, ze są one źle dobrane. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micro21
Witam, Mam pytanie i prosze was o szybką odpowiedz. Czy to możliwe, żebym byla w ciąży jeśli skrócilam przerwe miedzy opakowaniami do 5 dni i po zarzuciu 3 tabletki z opakowania kochałam sie z narzeczonym do konca... mam jakieś złe przeczucia nie wiem moze popadam w jakaś paranoje ale skonczyłam to opakowanie 2 dni temu a okresu nie mam :/ a do ołtarza z brzuchem nie chciałabym iść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę Micro 4 dzień i jest fatalnie :o Zawroty głowy, nudności, ciężko mi oddychać i kłuje mnie w klatce piersiowej :o Odstawiam i w poniedziałek idę do gina, ale pewnie stwierdzi, że trzeba przeczekać. Nie miałam takich objawów po Cileście, Marvelonie i Mercilonie. Do zażywania pigułek wróciłam po dwóch latach, może organizm już się skutecznie odzwyczaił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka0713
podczas 1 dnia okresu zaczelam brac 1 listek Micro21 moj okres trwał 8 dni -.- co wczesniej sie nigdy nie zdażało (tak długo) a do teraz (15 tabletka z listka) mam brązowe nieustajace plamienia, też tak miałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja bior5e te tabletki i nic mi sie nie dzieje. tylko sie zastanawim jka to bedzie bo miałam okres teraz 13 dni i wzielam 1 pigułke w 1 dniu okresu. po 21 dnaich robi sie oprzerwe 7 dniowa i powinien wystapic okres to jak to u mnie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elauraaa
Hej :) Biore M21 już drugi tydzień ( to moje pierwsze tabletki). Na ulotce jest wyraźnie napisane, że chronią przed ciąża od 1szego dnia przyjmowania jeśli wzięło się 1szą tabletkę 1szego dnia cyklu. Skąd więc przekonanie u niektórych, że trzeba poczekac miesiąc? ;) Nie straszcie, bo nie używam już gumek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elauraaa
Hej dziewczyny! Mam pytanie, skąd to przekonanie, że aby Microgynon zaczął działać, potrzebny jest miesiac? Wziełam 1sza tabletke zgodnie z zaleceniem lekarza i ulotki, w pierwszym dniu okresu ( no i ulotka twierdzi że jestem zabezpieczona). Nie straszcie mnie tu! :P Dodam może jeszcze, że to moje pierwsze tabletki, poki co nie mam żadnych objawów ubocznych, no może dlatego że używam ich dopiero 2gi tydzień ... Jak się pojawią (tfu tfu!) to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulax
No wiec nie straszymy cie kochana, ale ja wiem z wlasnego rodzinnego doswiadczenia (oraz wsrod otoczenia) ze duzo dziewczyn bralo regularnie tabletki czy te czy inne w nktorych pisalo ze dzialaja od pierwszych dni... i wtopa niestety... potem dzidzius sie rodzil. Aleeee.... jezeli kochasz sie bez gumki i nie zdarzylo ci sie by chlopak skonczyl w tobie to sadze ze nic ci nie grozi. Wiele ludzi kocha sie bez prezerwatywy nie uzywajac nawet innych zabezpieczen(np.tabletek) i nie zachodza w ciaze kobiety, bo mezczyzna wie kiedy skonczyc. Takze sadze ze nie masz sie co obawiac, ale wez do serca to ze to co pisze na ulotce i niktorzy lekarze mowia nie zawssze sie sprawdzi. Uwazam ze lepiej jest brac regularnie pierwszy miesiac a potem mozna robic jak sie uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka1307
Paulax jest coś takiego jak preejakulat poczytaj o tym.. a ja dostałam krwawienia 5 tabletek pod koniec mojego 1 listka o co chodzi? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia321
Ja biorę M 21 już od tyg i jak narazie nie mam żadnych skutków ubocznych i oby tak dalej... najbardziej boję sie przytycia bo tak niektore z Was piszecie ze przytyłyście nawet po kilkanaście kg to mnie aż ciary po plecach przechodzą... A piersi rosną po wszystich tabletkach antykoncepcyjnych? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia321
Po tyg brania tych tabletek miesiączke mialam tylko 2 dni ( zawsze trwała 5,6 dni). W pierwszy dzień tej miesiączki wzięłam 1 tabletke ta jak zalecił mi ginekolog. czyżby to tabletki to spowodowały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×