Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość gość
biorę je drugi miesiąc i całkowicie spadło mi libido i chyba trochę przytylam :( plusem jest poprawienie się cery,od 3 tyg nic nie wyskoczylo a wczesniej codziennie miałam coa nowego na twarzy.Zobacze jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a no i samopoczucie mam gorsze,takie depresyjne,nie mam na nic siły .Chyba wybiore do końca to opakowanie i pójdę jednak po jakieś nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie ginekolog przepisal mi na wizycie prywatbej Microgynon oraz Tardyferon. Nie wiem co myslec. Probowalam brac Microgynon ale mnie bardzo mdlilo. Bierze ktos jeszcze druga generacje. Dziewczyny prosze o wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz czesciej przepisuja na prywatnych Microgynon. Ja już kilka razy po rutynowym badaniu i usg poprosilam o tabletki i za każdym razem w miescie półmilionowym oraz mniejszym Microgynon. Mnie tez mdli i chyba mi ten lek nie słuzy. Tardyferon Fol to było kiedyś refundowane. Ja z żelaza biore z reguły chelafer olimp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olac wykupywanie recept. Ja doszlam do microgynon 30. Nie wiem czy apteki nie skupily gownianych generacji, ktore sa wybrakowanymi seriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to normalne ze koncze 2 blister i ciągle mam plemienia? Są cały czas,ani jednego dnia przerwy i brzuch mnie pobolewa jak w czasie okresu :( przy innych tabletkach miałam plamienie ale trwało max 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Ja nie mialam krwawien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam 9 dni temu i to nawet nie są plamienia. Krwawię dosyć obficie, jestem senna i mam humorki. Jak się okazało, koleżanka z pracy również je miała i tez jej nie służył. We wtorek idę do lekarza po coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola1998

Hej dziewczyny biorę już drugi miesiąc te tabletki i mam dziwne humorki napady agresji i zaniki pamięci nie wiem co się dzieje wokol mnie  co robic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice123@

Biorę już jakoś około 3 lat. Cena fajna. Na początku raczej nic mi po nich nie było ale im dłużej je biorę to wydaje mi się że tyje i wpadam w jakąś depreche chyba 😂 nic mi się nie chce, jestem jakaś przygnębiona i coraz więcej jem 😂 nie wiem do końca czy to wina tabletek ale wydaje mi się, że tak. Zastanawiam się powoli nad przerwą. Jakbym miała je ocenić to takie 6 może 7/10 😊  Pozdrawiam 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 11111

Brałam pół roku, tragedia 😞 przebarwienia na twarzy i plus 6kg. Najgorsze jakie brałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×