Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość rereve 24
mexx 90, zbadaj poziom kortyzolu, jeśli pojawiły się rozstępy i utyłaś tylko na brzuchu możesz mieć problem z nadnerczami co się zdarza po tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moxa
Ja tez ich nie polecam. Wzielam 2 tabletki i odstawiam. Wczoraj mialam caly wieczór okropne mdłości, i wogole juz poczulam ze nie mam libido. Kiedys bralam Yasmin i novynette i bylo dokładnie to samo. Zero popędu. Juz wole gumeczki. A jeszcze propo Microgynom , to moja mama bierze ok 15 lat je. I ma jakies tam torbiele w piersiach. I lekarz jej powiedzial ze nie moze juz odstawic ich bo jak odstawi to sie moga powiekszyc. A narazie są bez zmian. Wogole świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgana28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgana28
ja biore te pigulki juz ponad 7lat.. nie odczuwam zbytnich dolegliwości ubocznych, poza małymi migrenami w tym czasie kiedy robi sie przerwe... wiecej jest plusow! sa pewne, krwawienia słabsze, krotsze i mniej bolesne... jednak coraz czesciej mysle o ich odstawieniu. nie zebym nie byla z nich zadowolona, po prostu mysle o dziecku.... czy ktoras z was ma podobne dylematy? tak dlugo je biore, czy wszystko bedzie ok? wiem,ze sa pewne stereotypy o braniu igulek, ale mimo to mam stracha........... napiszcie co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcita1802
ja myślę że jak mam mieć dziecko to będe miała nawet po odstawieniu...tylko nie mam zamiaru brac ich aż siedem lat ;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edytka100
Miesiąc temu musiałam zmienić ginekologa i kiedy poprosiłam go o Microginon 21 powiedział, że nie powinnam brać takich "staroci". Przepisał, ale przestrzegł mnie przed całą masą skutków ubocznych i utratą libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgana28
roznie sie zycie toczy... nie zawsze jest tak jak bysmy tego chcialy... a czas leci baaaaaaaaaaardzo szybko... nie osadzaj, nie wiesz co los szykuje Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgana28
moze myslisz ze 7lat to przesada,ale to byl raczej "mus" niz antykoncepcja... mialam takie bolesne miesiaczki,ze mdlam z bolu. te skurcze, tempy bol, mdlosci, dreszcze, lezalam w lozku z termoforem na brzuchu i lykalam tabletki przeciw bolowe... tylko pierwszy dzien, ale to bylo nie do zniesienia... boje sie odstawic, bo pamietam jak bylo.......zle mnie zrozumialas...... pytalam swojego lekarza czy trzeba zmieniac tabletki, jesli stosuje sie jedne przez tak dlugi czas-powiedzial ze nie. jesli sa dobrze tolerowane to nie ma takiej potrzeby a plodnosc powraca zaraz po odstawieniu. horony sa wydalene ne biezaco, organizm ich nie kumuluje, nie zapasuje...nalezy jednak odczekac pare cykli bo istnieje ryzyko mnogiej ciazy...... pozdrawiam wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A******
mam pytanko dziewczyny: ma może któraś odsprzedać jedno opakowanie microgynonu? nie zdążyłam pójść po recepte... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A******
jakby któraś była tak dobra i miała do odsprzedania Microgynon, bardzo prosze o kontakt, może być na maila : gosia270487@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcita1802
tak wiem,macie rację.Róznie zycie sie toczy...;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta536
Witam! Mam takie pytanko: Otóż rok temu odstawiłam micro,ale myśle czy by znów nie zacząć go brać, ehh jednak to duża wygoda. Powinnam więc zacząć pierwszą tabletkę w pierwszym dniu cyklu?? Zastanawiam się czy w ogóle zaczynać, 3miesiące temu robiłam sobie próby wątrobowe i wyszły 2razy wyższe od normy. Jak myślicie, czy tabletki mają na to wpływ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyta536
Witam! Mam takie pytanko: Otóż rok temu odstawiłam micro,ale myśle czy by znów nie zacząć go brać, ehh jednak to duża wygoda. Powinnam więc zacząć pierwszą tabletkę w pierwszym dniu cyklu?? Zastanawiam się czy w ogóle zaczynać, 3miesiące temu robiłam sobie próby wątrobowe i wyszły 2razy wyższe od normy. Jak myślicie, czy tabletki mają na to wpływ?? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rereve 24
Te tabletki maja okropnie duzo skutków ubocznych, najlepiej zapytac lekarza lub przeczytać poprostu ulotke i skutki uboczne JA ICH NIE POLECAM!!! tE TABLETKI ZNISZCZYŁY MI ŻYCIE :( Wszystkie hormony mam podwyższone, nie wspominajac o samopoczuciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niki02
tak naprawdę to nie tabsy są problemem ale każdy organizm jest inny nie można podchodzić do tego w taki sposób ponieważ na jedną może działac dobrze a drugiej kobiecie organizm może tych tabletek nie tolerować,jakby było to takie proste to kazdy gin wypisywałby i dobierałby każdej a nie indywidualnie, jeśli po 1 opakowaniu cos sie nie tak dzieje z organizmem należy je odstawic i przy najblizszej wizycie poinformowac lekarza,a nie opowiadać że to sa zle tabletki,bo o jakich by sie tu nie pisało opinie beda i tak bardzo rózne, u mnie np organizm ogrzuca wszystkie tabsy anty, natomiast wiem ze niektórym kobietom M21 przepisywany jest jak mają torbiele w piersi lub na jajnikach albo mięsniaki macicy, ale wiadomo kazdy organizm inaczej reaguje..Ktoś tu pytał czy można stosować tabsy i opalać sie na solarium raczej to jest nie wskazane,ale to samo jest ze słoncem, ale to tez zalezy od organizmu...także lepiej udać sie po porade do lekarza niż dociekać, nie odrazu Rzym jak mawiaja zbudowano wiec i dobranie tabsów nie oznacza odrazu strzału w dziesiatke...ale fakt faktem nie ważne jakie pigułki bierzecie raz na kwartał lub pół roku nalezy robić badania wątrobowe bo każda piguła ją niszczy..ale też jesli nie uprawiacie sexu codziennie lub nie czesto to moim zdaniem wystarczy gumeczka choc wiadomo i te nie dawaja pewnosci ze nie pękną, lub metoda taka by poprostu w dni płodne się nie kochać, a i na koniec to że kobiety zazywaja pigułki nie oznacza 100% skutecznosc mam kolezanke ktora zazywała regularnie jak w zegarku i teraz ma dzidziusia z pigulki jak ona to nazywa wiec nalezy przedewszystkim nauczyc sie samokontroli swojego ciala i organizmu jak sie tego nauczycie bedziecie pewne co do wszystkiego...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia321
Witam Własnie zaczelam brac trzecie opakowanie tabletek Microgynon 21. Przyjmuje je mniej wiecej o godz 21. Od niedwna budzac sie w nocy czulam kilka razy bol żoładka. Raz nawet zwymiotowalam a innymi razami po prostu poszlam dalej spac. Ccialabym sie Wam zapytać czy Wy również macie takie skutki uboczne? Pytam poniewaz nie wiem czy to przez te tabletki czy rozwiązania mojej dolegliwosci szukać gdzieś indziej? Prosze o Wasze odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Najprawdopodobniej nie są to odpowiednie tabletki dla Ciebie, jak masz się męczyć to lepiej idź do ginekologa i poproś o zmianę bo nie ma sensu się katować. Dla mnie są one idealne nie mam po nich żadnych skutków ubocznych ani nic ale mam tez trochę inny problem... zależy mi żebym nie dostała teraz okresu i zastanawiam się czy nic się nie stanie szczególnego jeśli nie zrobię 7-dniowej przerwy? Robiłyście już tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam już 2 opakowania m21. Po pierwszym okres wystąpił 2 dnia 7 dniowej przerwy, a teraz jest 3 dzień i nadal nic. Czy tak może być? Czy stres wpływa na przesunięcie krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malija26
czasami tak jest niemasz się trzym martwić!! ja biore te tabletki piaty rok i okres przesunoł mi sie z czwartego dnia na piaty. a na poczatku przyjmowania miałam zawsze trzeciego dnia. Nawet niewiecie jak się stresowałam jak nie dostałam go trzeciego tylko czwartego dnia ale potem znowu przesunoł mi się na piaty. I powiem tak że stres wpływa na przesunięcie okresu więc bedzię oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia
Stres na pewno w dużej mierze wpływa na okres. Ja tez ostatnio miałam dzień pełen strachu bo zawsze dostawałam w 4 dniu po skończeniu tabletek a ostatnio dostałam w połowie piątego dnia. Ale ogólnie cały miesiąc dużo się denerwowałam, i wydaje mi sie, że Tylko stres był tego przyczyną. Zobaczymy jak będzie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malija26
ja teraz tesz czekam na @ ale to dopiero pierwszydzien sama jestem ciekawa kiedy dostane bo zemna to różnie jest. Ostatnio dostałam czwartego dnia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfd23d
witam wszytskich. dzis współżyłam z moim chłopakiem i pękła nam prezerwatywa;/ nie mam kasy na prywatną wizytę u ginekologa a na tą u państwowego to wszyscy wiedzą ile się czeka;/ stąd moje pytanie: czy jest ktoś w posiadaniu następujących leków: *Gravistat 250 *Gravistat 125 * Microgynon * Minisiston * Rigevidon * Stediril 30 ? mój @ ayse7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_8888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia_
Proszę zagłosujcie na moją walentynkę: www.ilovemilka.pl/vD8AD7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_888888
Kupie microgynon gg.5599457

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey. mam pytanie. Otoz od stycznia zaczelam uzywac tabletek antykoncepcyjnych Microgynon 21. Wczoraj skonczyla mi sie ostatnia tabletka a w poniedzialek mam wizyte u ginekologa. Moge uzyc kolejna zeby opoznic okres? Czy jezeli wezme 1 to pozniej bede mogla po 20 zrobic przerwe ? Czy przerwa zawsze musi trwac 7 dni ? Moglabym ja np. skrocic do 5? Z gory dziekuje za powazne odpowiedz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka1988
Cześć, pilnie potrzebuję listek microgynonu. Jak któraś z Was ma na sprzedaż to piszcie moje gg 9082097 PILNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę od ponad miesiąca M 21, w czym mam problem, w przerwie 7- dniowej miałam 3-dniowe plamienie a tak poza tym nie dostałam okresu, tak jak zawsze mam 11 a tu nic, dziś 15 i nadal nie mam, czy te plamienie w czasie przerwy 7-dniowej to jest okres przy braniu tych tabletel. A wcześniej jak miesiączka mi się zaczeła wziełam pigółkę i zaraz mi się skończyła, w sumie trawał 1,5 dnia co bardzo mnie zdziwiło, zazwyczaj mam 3-4 dni. Proszę odpiszcie jak u Was przebiega okres po braniu M 21, bo 5 dni spóźnienia to za dużo.Jestem już przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Microwa
Rosną piersi, ale potem maleją podwójnie ! To jest ten ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie gadaj, fakt mi dość ładnie się powiększyły, choć biorę dopiero drugie opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×