Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiCrO LaDy

Microgynon 21 - jakie wrażenia ?

Polecane posty

Gość Kasiunia
Cieszcie się, ze wam w ogóle rosną, ja juz prawie biorę dwa lata i niestety nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak tak szybko rosną to aż boli, i od nie dawna mnie jest nie dobrze, mam nadzieję, że to nie ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wam powiem, bardzo fajne te forum, podoba mi sięże tak wspólnie można sobie pomagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Microgynon biorę od od 1,5 roku a ciągu dwóch lat przytyłam 3 kg. Martwię się ze to może być skutek uboczny tabletek. Jak myślicie? Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie bardzo... Z tego co wiem to jeśli tycie jest skutkiem ubocznym to przez ten okres przybrałabyś dużo więcej. Ja np chwalę sobie te tabsy bo powiem szczerze że jak zaczęłam brać ważyłam 48 kg i stanęłam na tej wadze. Ani nie przytyłam ani nie schudłam. I dobrze się z tym czuję ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULLA21
mam male pytanko :) czy zaczyna sie brac tabletki po okresie czy po pieciu dniach miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to pierwsze opakowanie to bierzesz pierwszą tabletkę pierwszego dnia okresu, jeżeli kolejne opakowanie to ma być pełne 7 dni przerwy między jednym a drugim opakowaniem, takie zalecenia mam od swojej ginekolog. Mam nadzieję, że Ci pomogłam jak chcesz coś więcej to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULLA21
mi powiedziala ze zaczac mam brac po okresie po 21 dniach odstawic i znowu po okresie brac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz, ale wedłóg mnie jesteś źle poinformowana, zacznij brać po 7-mio dniowej przerwie. Ale rób co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULLA21
to wytlumacz mi kiedy zaczac brac bo wczesniej nie bralam nidy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszła w cholere
A ja mam taki kłopot. Przy ostatnim opakowaniu zrobiłam 7 dniową przerwę trochę wcześniej tzn pominęłam 5 ostatnich tabletek. Podczas tej przerwy kochałam się z chłopakiem bez żadnego innego zabezpieczenia. Teraz jestem w połowie następnego opakowania i boję się że mogłam zajść w ciąże :( ale to chyba mało prawdopodobne? dodam że biorę tabsy już od przeszło roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina1111
witam mam pytanko po jakim czasie po odstawieniu microgynon 21 mozna zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę te tabletki okolo roku... Na poczatku bylo wszystko dobrze jednak zaczynam sie obawiac, ze zaczynaja sie skutki uboczne;/ Libido -100% :( a kiedy prawie jak nimfomania Mam wrazenia ze mam zawroty glowy, ale to nie dokonca zawroty takie dziwne uczucie jakby mi cos bylo w mozgu... Czasami wrazenia ze ciezko mi sie oddycha Ogolne samopoczucie co jakis czas beznadziejne, stany poddepresyjne, zmiana humorkow, a kiedys wszystko bylo idealnie Boje sie, ze dopadla mnie jakas choroba z wymienionych skutkow ubocznych, ale to tylko "wrazenia" moze za bardzo panikuje chyba powinnam isc z tym do lekarza? Ale przeciez nie wymyslilam sobie ze zle sie czuje albo ze nie mam ochoty na seks lub ciagle nie mam dobrego humoru;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dodam ze ostatnio naczytalam sie na forum ze antykoncepcja w postaci tabletek to straszny syf i strasznie niszczy organizm i ja sie tak czuje okropnie;/ nie wiem czy isc do lekarza (obym sie nie osmieszyla) ale musze miec jakas antykoncepcje bo jak nie to oszaleje z nerwow tak jak to bylo wczesniej(prezerwatywy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia666
hej ja biore tabletki migrodyna od 9 miesięcy... do tąd było ok ale w ostatnim czasie strasznie zaczełam tyć, wcale nie mam ochoty na seks... piersi ładnie mi rosły ale własnie w ostatnim czasie przestały wręcz zmalały! czy powinnam zmienic tabletki jesli tak to na jakie??? pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka89
No witam wszystkie kobietki!!!:) zażywałam microgynon przez 3 lata i nie mam żadnych zastrzerzeń co do tych tabletek. Nie przytyłam, nie mam trądziku, miesiączka (kiedyś trwała 7 dni) teraz do 4:) no i bóle brzucha równięż znikneły:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisalam sie do innego lekarza ciekawe co mi doradzi...musze cos szybko zrobic poniewaz zaczynaja sie klopoty w zwiazku ;/ wieksze piersi, wiekszy brzuch, bolace piersi, dusznosci, totalny spadek libido, wrazenia oby tylko wrazenia problemow z mozgiem oczami, stany depresyjne, burza hormonow, zmiany nastroju nawet kilka razy dziennie, wyniszczony ogranizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka89
No to rzeczywiście nie ciekawie, najlepiej jak najszybciej iść do lekarza, nie ma co zwlekać! albo zakaze brania tabletek albo przepisze inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziundzia
Witam ja bralam M21 przez osiem lat o pierwszym dziecku odstawilam i zaszlam w ciaze juz w drugim cyklu dzidzia zdrowa sliczna ciaza bez problemow i samopoczucie w trakcie brania ich mialam oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anelram44
Trochę z innej beczki.Mam do sprzedania 5 opakowań tabletek microgynon21.Proszę się kontaktować marlen1327@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _moro_
Jeśli o mnie chodzi, to nie mam żadnych zarzutów;) używałam ich 2 lata, bez przerwy. Żadnych niepokojących objawów, nie przytyłam ani gram, nogi nie puchły, może jedynie mniejsza ochota na przytulanki, ale tak poza tym na mnie działał bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BP3
Kupie Rigevidon. bacha2187@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fionka311
Witam.Z przyjemnoscia kupie Microgynon 21. Prosze o kontakt na meila patote@interia.pl i na gg 7608878. Pozdrawiam Fionka311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) M21 biore od 4 miesięcy. Miesiąc wczesniej stosowałam plastry. Niestety czułam sie po nich fataknie wiec przeszlam na tabletki. Poza tym plastry strasznie sie brudziły i odklejały. Teraz jestem zadowolona zero skutków ubocznych czasami tylko boli mnie głowa ale mysle ze to nie od tabletek gdyz zawsze miałam bole głowy przy zmienie temperatury...Jedynie czego sie obawiam to to, ze po odstawieniu tabletek moge miec problem z zazajsciem w ciaze. Moja kolezanka po odstawieniu juz pół roku stara sie o dziecko i niestety nie moze:( a ja zamierzam jeszcze troche je pobrac, ogólnie jestem z nich zadowolona nawet ceraz poprawiła mi sie wczesniej mialam bardzo duzy tradzik teraz w zasadzie nie mam nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolała głowa ale tylko przez pierwszy miesiąc, co do reszty ci nie powiem, bo ja dzieci już mam więc o to się nie martwię, a trądziku nigdy nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia1802
bralam przez 6 miesięcy głowa bolała persi urosły o jakies dwa rozmiary-niestety bo i tak miałam duże i przytyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka190088
Witam. Mam 22 lata i dziś właśnie lekarz przepisał mi Microgynon21. Niestety nie wytłumaczył mi jak je zażywać...czy możecie mi to wytłumaczyć?? Dodam że jestem 5 miesięcy po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza tabletke musisz wziąć w pierwszym dniu okresu najlepiej wieczorem ja biore zawsze o 19...bierzesz je 21 dni czyli całe opakowanie, gdy wezmiesz ost tabletke robisz 7 dni przerwy...w tym czasie powinna wystepić miesiączka. Kolejne opakowanie zaczynasz brac po tej 7 dniowej przerwie czyli jesli swój cykl zaczełas np w czwartek to kolejne opakowanie rówziez zaczynasz brac w czwartek nawet jeśli jeszcze nie skończyła Ci sie miesiączka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniulka190088
Dziękuję Ci bardzo...bardzo mi pomogłaś pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×