Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ------+--------

Co sądzicie o ubraniach w Carry?

Polecane posty

Gość nieseksowna
Dziewczyny ! Wszystko zalezy od tego jaki kto ma image.Niekazdej jest wygodnie w seksownych obcislych ciuchach! Uwazam ze w Carry najlepiej kupic cos na przecenach na poczatku stycznia i na wyprzedazach sezonowych. Ja mam mnostwo rzeczy z Carry(żakiet, plaszcz przed kolana krój uniwersalny, sztruksy czarne-uwilbiam je :)), nie wspomne juz o koszulkach które są 100%bawelniane, i bardzo komfortowe w noszeniu przez to! Kroje tam są sportowe i nie kazdemu to sie moze podobac po prostu. Ale jednego nie mozna im zarzucic JAKOSC - ubrania 100% prawie z naturalnych tkanin przepuszczajacych powietrze , anie kurde jakas cholerna lycra co sie czlowiek w tym poci ..;/ bez sensu sa tekie materialy i w dodatku bardzo obcisle (dla seksownych lasek co sie pocą w tym g**wnie :P). Niewiem ja dla was moje panie , ale dla mnie liczy sie JAKOSC wyrobu(materialu) wytrzymalosc, komfort i wcale nie jestem panią po 50tce(mam 25latek), a i jestem do tego seksowna, takze uwazam ze to nie w ubiorze jest seks..:]seksownym trzeba sie urodzic -dziewczynki :> Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieseksowna
Dziewczyny ! Wszystko zalezy od tego jaki kto ma image.Niekazdej jest wygodnie w seksownych obcislych ciuchach! Uwazam ze w Carry najlepiej kupic cos na przecenach na poczatku stycznia i na wyprzedazach sezonowych. Ja mam mnostwo rzeczy z Carry(żakiet, plaszcz przed kolana krój uniwersalny, sztruksy czarne-uwilbiam je :)), nie wspomne juz o koszulkach które są 100%bawelniane, i bardzo komfortowe w noszeniu przez to! Kroje tam są sportowe i nie kazdemu to sie moze podobac po prostu. Ale jednego nie mozna im zarzucic JAKOSC - ubrania 100% prawie z naturalnych tkanin przepuszczajacych powietrze , anie kurde jakas cholerna lycra co sie czlowiek w tym poci ..;/ bez sensu sa tekie materialy i w dodatku bardzo obcisle (dla seksownych lasek co sie pocą w tym g**wnie :P). Niewiem ja dla was moje panie , ale dla mnie liczy sie JAKOSC wyrobu(materialu) wytrzymalosc, komfort i wcale nie jestem panią po 50tce(mam 25latek), a i jestem do tego seksowna, takze uwazam ze to nie w ubiorze jest seks..:]seksownym trzeba sie urodzic -dziewczynki :> Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk
potwierdzę tę opinie :)) męskie t-shirty są nie do zdarcia. Wczoraj poszwedałam się po tym sklepie i wyszłam ze skwaszona minką . Piekne i tanie kurteczki :(( niestety brak małych rozmiarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Carry
Zgadzam sie z mojimi przedmowcami Carry jest ok. oczywiscie nie jest to sklep ze strojami karnawalowymi ale moze sie tam ubrac kazda osoba czy to mloda czy nie tak normalnie na codzien do szkoly czy pracy (chyba ze ktos jest tancerka erotyczna to w kółko musi "seksownieee":P ) szczegolnie cenie CArry za to ze mozna choc tez trzeba mierzyc,ale mozna dostac rozmiar L lub XL i wyglada sie w tym spoko a nie jak salceson ostatnio kupilam corce sliczna kurtke i nie zaden worek fakt ze kolorki moglyby byc troszke bardziej intensywne ale to zalezy przeciez od kolekcjii i stylu danej serii a nie firmy ogolnie carry dla mnie jest na 4+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
ja czasem coś tam wypatrzę, ale tylko na przecenie, bo przeceny mają duże :) ale tak poza nimi, to wydaje mi się, że jest za drogo. tzn. ceny są normalne, ale nic specjalnego nie oferują :P mi się carry kojarzy z dziewczynami w butach trekkingowych, polarach i kurtkach alpinusa :) ale na WF mogętakie koszulki założyć, w wakacje biegam w lnianych spodniach od nich, mam bikini (za 30 zł!) mój chłopak też ma kilka fajnych T-shirtów z carrego. nic więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carry to
sklep dla rybaków mi ich żon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eulalia lipecka
kupilam super kurtke na przecenie za 95 zl tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjljfrt
ubrania w sam raz na ryby-z tym mi sie kojarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zgadzam się
z tym, że wszystkie ciuchy w carry są aseksowne i złej jakości, własnie kupiłam kilka kurteczek w tym sklepie i muszę przyznć, że są boskie, szukałam w innych sklepach i niczego równie ładnego nie znalazłam, są idelnie dopasowane, mają śliczne kolorki i piękne futrzane kołnierze.Zaznaczam,że do carry chodzę głównie po kurtki, nigdy nie kupiłam tam spodni, bo akurt one sa megabezkształtne, koszule tez mi się nie podobają, ale mam kilka kolorowych, bawełnianych t-shitrów,bardzo dobrego gat.,które noszę na co dzień.Nie generalizujmy, choć szokują mnie ceny w tym sklepie-przed przecenami są nie do przyjęcia,z kosmosu trochę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od tego, jaki masz styl. Jak dla młodej osoby ( a taką jeszcze jestem ;-) ) jest w sam raz. Zwłaszcza na przecenach. Ich ubrania są wysokiej jakości, kolory nie bledną w praniu no i po prostu - są wygodne. Ale jak wiadomo - każdy lubi coś innego i gdzie indziej znajdzie to, co mu odpowiada. :-) PS. Nawet tacie ostatnio kupiłam tam sweter, i podoba mu się ;-) pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem wpadło mi coś tam do oka, ale zawsze źle na mnie leżało. M za duże, S za małe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ki-ki
kiedyś kupiłam tam golf, w którym po 2 praniach porobiły się dziury i mam jeszcze bawełnianą bluzę, która z rozmiaru M zrobiła się XXL - to te nietrafione zakupy. za to rybaczki - praktyczne i fajne - lubię je na rower i spodnie dobre jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobos
Ja uważam że jest ro dobra firma. Nosze jej koszule i jestem zadowolny. Cena jest zadowalajaca zwlaszcza jak jest promocja 1/3. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
Ja zawsze znajde cos dla siebie z ich kolekcji :) Np w ubieglym roku kupilam fajne i niedrogie bluzeczki letnie, cienkie spodnie (przypominajace bojowki) a na chlodniejsze dni sweterek, bluzki z dlugim rekawem i sztruksowa kurtke. Teraz czekam na wyprzedaz 70-80% :) Ktos sie orientuje kiedy bedzie? Ponoc gdzies za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubrania w Carry są dla mnie bez wyrazu, ale to nie znaczy, że będę krytykowała i śmiała się z tych co się tam ubierają. Każdy ma swój własny styl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaa
nie znam tych ciuchów i tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta_LDZ
dobrze powiedziane:) Ja natomiast nie kupilabym pewnych rzeczy w New Yorkerze - bo sa strasznie tandetne, wygladaja jak szmaty :/ cena jest nieadekwatna do jakosci.. Jesli mialabym wiecej kasy zapewne kupowalabym tez w Reserved, C & A, H & M czy Jack & Jones, ale tez nie wszystko.. Moj skromny budzet zmusza mnie do kupowania na wyprzedazach, promocjach. A te w Carry sa interesujace :) (np. 70-80% czy 1/3 ceny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaaaaaaakas
Mi się akurat ich ubrania podobają, bo są mega uniwersalne! Teraz na wiosnę jest dużo kolorów, co mi odpowiada, bo mam już dosyć tej zimowej szarzyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damskie koszule w kratke, ktore teraz sa dostepne, maja bardzo ladniutkie kolory i wzory, ale w ich krojach wygladam jak kloc. Normalnie jak kloc nie wygladam:-P Za to tez kupuje w nim kurtki. No i majtki. Kiedys obkupilam sie w sweterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczka99
mi się jakość bardzo podoba! mam 3 koszulki od 3 lat i wciąż wyglądają jak nowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię carry. rozmiary są spoko, więc znajduje cos zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię ten sklep, bo mają duży wybór. A jak są wyprzedaże, to lubię jeszcze bardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uszyte są tak sobie, wzorniczo kiedyś byli ciekawsi, a ceny poza promocją mają stanowczo za wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się akurat wzory podobają. Fajne jest też to, że i dla dziecko coś znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydałam tam ostatnio pół wypłaty, więc jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiosenna kolekcja jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% bawełny więc mają ode mnie lajka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W porównaniu z innymi sklepami to jakość ubrań jest bardzo dobra. Często mężowi kupuję tam koszule, bo faceci jak dzieci - lubią się brudzić, więc wygląd materiału po praniu jest dla mnie istotna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam - bo cena idzie w parze z jakością! wolę wydać te pare złotych więcej na dobry jakościowo ciuch niż za 2 złote kupić coś na raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×