Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ------+--------

Co sądzicie o ubraniach w Carry?

Polecane posty

Gość ------+--------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chefta
ubrania dla pan po 50-tce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22mnkj
padziewne i kiepskiej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue berry
nijakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
hyhy... mi tez z piknikiem.. takie pasiaste są :) ogólnie, mam super sukieneczkę w kwiatki z Carry:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaIagaTikitaki
praktyczne i wygodne. bez kształtu i nie seksowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie na popoludniowe spacery i wypady za miasto.Bardzo lubie te marke.Mam fajne bawelniane koszulki, spodnie i spodnice.Dodam,ze nie mam 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys ciekawsze te ubrania byly; mam jedna bluzke, bardzo dobra jakosc. teraz nie umiem znalezc tam nic dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory nie udało mi się nic wartościowego kupić w tym sklepie, większość rzeczy wydaje się mi bezkształtne i bez wyrazu... jeśli już porównywać tą półkę cenową, to znacznie bardziej wolę sklepy Top Secret :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyka
Mam tylko jedną bluzkę, lubię ją, dobrze się nosi, ale teraz nie jestem w stanie sobie niczego tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie kupilam tam ostatnio fajna spodniczke biała bawełnianą i dostałam też spodnie z takiego samego materiału biale:) fajne są te ciuszki ale macie racje są one takie na popoludniowe spacery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllleeeeeeeee
Ja mam świetna sportową kamizelke puchową, proste spodnie na lato i cinką zgrabna kurteczkę, mój mąż ma kilka koszulek i 2 sportowe koszule, sa bardzo fajne, ale rzeczywiscie, jak w kazdej firmie maja rzeczy, których nigdy nie założyłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecnie trwa tam obnizka cen :)) wczoraj zakupiłam kilka fajnych trykotek dla syna . Nie narzekam na ich jakość . Te , ktore kupiłam w ubieglym roku nosi do dzisiaj . W przeciwieństwie c do bazarowej szmiry te sa zdecydowanie lepszej jakosci. Poza tym mają fajne sportowe zakiety . Jeden z nich nabyłam .Nie wiem jak wam , ale mnie Carry kojarzy się z kratką i paskami :)) wiodocznie to ich ulubione desenie . Hm .. moje chyba też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znoszę kolorów
w Carrym. Ale faktem jest że kupuję różne wygodne ciuchy - takie weekendowe - jak są przeceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Bardzo lubię tą markę.Kupuję głównei bluzeczki sportowe.Dobra jakość,noszę już kolejny rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jumi
Uważam,że mają ciągle te same ubrania,te same wzory,kiedyś to byl hit,dziś omijam ten sklep z daleka,panie po 50 też bo wzory są naprawdę nudne,nieciekawe a ceny wcale nie niskie jak na takie ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kiedy 70
przeceny w carry?Widzial moze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
a kiedy :(( slonko przeceny już są !! toć o tym pisałam :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damo
sa na razie 30 lub 50%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podobaja mi sie bezksztaltne workowate nie ciekawe kolory kojaza mi sie z bratem i jego zona choc ich kocham stylu ubierania nie znosze. do tego zazwyczaj wszystko jest wielkie i jak nie ma przeceny to jest drogie. nie wspomninajac o materioaclach i ich wygladzie ktore wisza na polkach wymiete dotego panie w tym sklepie sa wyjatkowo nie mile i zawsze obracaja sie tylkiem i nic nie pomoga. ostanio wypatrzylam tam sportowy zakiecik ale kupilam duzo ladniejszy z lepszego gatunku po przecenie za 85 zl w innym sklepie. wszytko jest beznadziejne i kojarzy mi sie z 3 kolorami liliowym pomaranczowym i bordowym a tkanina standardowa to sztruks i ostalion;/ moze jakies zmiany bo wydaje mi sie ze w tym sklepie czas zatrzymal sie kilka latt tamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napisze a co
teraz jest wyprzedaz, wszystko -50%, mozna znalezc fajne koszulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
podoba mi się ich kolorystyka ale fasony już rzadziej najbardziej ubiory na zimę np kurtki ale jakość wydaje mi się wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okropne te ciuchy
brzydkie, nieforemne, ohydne kolory. Jak są wyprzedaże to zawsze tam zaglądam, ale mimo najszczerszych chęci, by skorzystać z promocji nic nie mogę dla siebie znaleźć. Po prostu brzydkie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie przepadam za ich ciuchami, coś tam kupowałam, jak byłam 10 kg grubsza, teraz nawet nie wchodzę. Dokładnie: nieforemne, nieszykowne, a podkoszulki bawełaniane strasznie się rozciągają Powinni zatrudnić lepszych projektantów, bo nie ma się potem co dziwić, że wyprzedaże rzędu 70% trwają u nich przez równe pól roku. Ale powiem szczerze, że ja mam to samo wrażenie wchodząc do znakomitej większości sklepów z tej powiedzmy średnio-rozsądnej pólki cenowej. 95% rzeczy tam wiszących nie ubrałabym na sobie za dopłatą. Nie podoba mi się wzronictwo, fasony ani materiały. Generalnie ciuchy to mój zywioł i bardzo dużo chodze po sklepach, ale bardzo rzadko zdarza mi się \"upolować\" coś naprawdę fajnego. Pewnego pułapu cenowego staram się nie przekraczać, więc nie wchodzę do wymyślnych butików. Wszystkie natomiast te reserved, house of coulors, cubus, new yorker to straszne dresiarstwo, w sensie stylu, tak gimnajzum-liceum góra, to jeszcze te rzeczy wyglądają, jakby projektant poprzedniej nocy nieźle zabalował i nie odróżniał różowego od żółtego. Z kolei H&M tudzież C&A to ciuchy dla pańć w rozmiarach puszystych, 10 lat i centymetów wiecej. Ostatnio kupiłam kilka rzeczy w Orsayu i muszę powiedzieć, że mają w tym roku całkiem niezłą kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×