Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ------+--------

Co sądzicie o ubraniach w Carry?

Polecane posty

Gość gość
ooo, ja też polecam Carry, szczególnie koszulki z nadrukami. Ta z kotem jest przesłodka! :) - nitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w carry mozna zawsze wybrać rzeczy które są eleganckie skromne i kobiece (nie wulgarne) w dobrym guście i z dobrych tkanin za niewielkie pieniądze . Najlepsze określenie jakie mi przychodzi na wiele ich ciuchów to "wysmakowane, ale bez przesady" wiadomo nie dla każdego, nie każdy lubi taki styl. Ja czesto jak potrzebuje sobie kupić coś konkretnego a w Arytonie np. aktualnie nie ma rzeczy, która mi odpowiada cenowo np. , nie ma mojego rozmiaru itp to idę do Carry i znajduje cos dobrej jakości, podobnego i też jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasami kupuję koszule w carry. To jeden z niewielu sklepów, gdzie zakładają, że kobieta może mieć talię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie! A nawet nie tylko talię, ale i biust i rozmiar 40 (ło matko!) Jako młoda mama jedynie tam znajduję rzeczy, w które wchodzę i wyglądam kobieco a nie w jakimś worku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, skąd ja znam problemy z rozmiarem 40 :) Pozdrawiam wszystkie panie z tym "problemem" i do zobaczenia w Carry zatem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie same spostrzeżenia. Koszule u nich są świetnie skrojone. Mam też sukienkę asymetryczną. Ale zwykłe bawełniane koszulki mają słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne, w miarę tanie rzeczy, jakościowe dobre. Ubranka dla dzieci są na prawdę super, bo i bawełna i jak się wypierze w wysokiej temperaturze i nie zmieniają wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nie lubię robić zakupów, więc mam kilka sklepów do których wchodzę i zawsze coś znajdę. Jednym z nich jest Carry. Bez względu na porę roku mają ubrania, które nie tylko wyglądają, ale i pasują. Dlatego akurat ja polecam Carry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zakochałam się w Carry! Wchodzę do sklepu i wszystko chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię ten sklep, bo mają ubrania dla kobiet, mężczyzn i dzieci, więc mogę obkupić całą rodzinę :) Poza tym jakościowo też dość dobrze, bo dzieciaki noszą po sobie ubranka i te nadal się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze na wyprzedażach korzystam. Za kilka złotych ciuszki, które noszę potem pare sezonów. Najbardziej lubie te uniwersalne bo wiadomo do wszystkiego można nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylownia
Zapraszam do polubienia https://m.facebook.com/Stylownia-odzie%C5%BC-damska-i-dzieci%C4%99ca-1853813501513150/ od jutra ruszamy że sprzedażą :) odzież damska i dziecięca. Znane firmy m.in. Zara, New Look, Next

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
generalnie są ok, choć wyprzedaż mogłaby trwać do września :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Carry lubię od lat, bo zawsze mają ciuszki, które pasują. Wydaje mi się też, że nie ma tam takiej "standardowej" rozmiarówki, bo "S" nie jest na dizecko tylko na szczupłą kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat lubię ubrania z tego sklepu. Dobrze się noszą i są nawet wygodne. Moje dzieci też noszą ich ubrania. Szkoda tylko, że ceny poza sezonem są dość wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dział męski chyba lubię najbardziej, bo mojemu tam wszystko pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam bardzo rzadko coś kupuję. Ale te koszule, które mam z Carry, są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam i lubię ten sklep, choć mogliby mieć więcej klasycznych żakietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piąty rok chodzę w t-shircie od nich i wygląda wciąż dobrze. Nie wiem jak z ubrankami dla dzieci, bo te nigdy ich nie wynoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam tam kiedyś dwie koszulki, sweterek i szalik. Całkiem ok, czasem tam zaglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mam jest fajną, bo mówi, że się może odmłodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno tam nie zaglądałam, ale w ten weekend udało mi się wpaść przypadkiem i nawet ciekawe rzeczy mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania okej, szkoda tylko, że nie mają torebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubrania w carry jakieś parę lat temu bardzo fajne. Mieli sukienki, marynarki, spódniczki, ładne kurteczki czy bluzki. Sportowe rzeczy oczywiście też. Teraz tam są same ciuchy które nadają się do chodzenia wyłącznie po domu. Straszna tandeta tam się zrobiła i to w ciągu krótkiego okresu czasu. Jakby zupełnie sklep ten zmienił odbiorców i styl. Nie rozumiem jak tu ludzie mogą się zachwycać i są to komentarze z tego roku. Jakby były około roku 2009-2013 to rozumiem ale teraz... jestem taka zawiedziona, rzeczy które kupowałam 7 lat temu wyglądają świetnie, teraz nie kupilabym nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat styl Carry bardzo mi odpowiada,a do sklepu przekonałam się dopiero jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj weszłam z ciekawości sprawdzić, co mają na wyprzedażach i całkiem sporo fajnych rzeczy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet spoko rzeczy tam są, więc coś mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×