Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nano

Lodzik podczas jazdy samochodem

Polecane posty

Gość hej nano to ta 17
tatuś sie starego szrota zasponsorwoał wstyd!!!! buahaaaaaaaaaa a każda 17 obciągjąca, w takim szrocie to szmata, taki fakt. szkoda mi tylko jej rodziców... życzę tego samego twojej córce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
Tak się składa, że ja tez próbowałam takich zabaw z moim mężem a wcześniej chłopakiem w samochodzi 8 lat temu. Chyba troche go to zaskoczyło, ale z miejsca przystał na propozycję :) hahaha i widzialam że mu sie podobało. Wtedy mieliśmy nowe punto, potem zmieniliśmy na większy, więc nie było obcji (za duża odległość między siedzeniami kierowcy i pasażera), a aktualnie mamy jeszcze inny, więc ta bajka zupełnie odpada, bo w tym mimo najszczerszych chęci zupełnie się nie da hahahaha. Ale co się działo w tym samochodzie to nasze, chyba zostanie do końca życia w pamięci. Kiedyś nawet śmieliśmy się że może wypożyczymy jakiś z wypożyczalni i zrobimy powtórkę ( to akurat była bardziej propozycja męża) bo na długo mu to utkwiło w pamięci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz że w seacie toledo się nie da. Wiesz jaki duży to samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
/ Zwariowana cały czas jesteś z tym facetem??? Zawsze takie zwariowane kobietki najbardziej mi się podobały z własną inicjatywą. Mam pecha w życiu że na taką nie trafiłem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
Wiem, uważam że jest średni, lub tylko troche większy od sredniego wcale nie jest taki duży, a w takim z pewnością się da :). Więc nie wiem, skąd Ci to przyszło do głowy że się nie da????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
/hey a masz faceta/może się rozwiodłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
Ten Facet jest moim Mężem, i nigdy bym go nie zamieniła na innego :). Ja zawsze miałam multum zwariowanych pomysłów, kiedyś zrobiłam mu niespodziankę, zamówiłam i opłaciłam przez catering obiad do pracy i wiele innych rzeczy. Życie jest dośc krótkie, aby monotonnie je przeżyć. Czasami ściągam mu gazety przez internet, które ciężko dostać w kioskach ( specjalistyczne pisna), czasami coś mu kupię na Allegro, co wiem, że chciał by mieć, bez jego wiedzy i wiele unnych rzeczy. Nasz związek nie opiera się na samym seksie, choć mamy tu multum pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
/Ciężko taką kobietę spotkać ---jedną na milion. I nie chodzi o to że w samochodzie bierze do buzi. Ale o całokształt--własna inicjatywa pomysłowość chęć wzbogacania zwiąązku---Tego mi brakuje w mojej dziewczynie//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
I jeszcze jedno: Jak mu kupuję prezenty, to nigdy swetrów czy skarpetek, tylko to co wiem, że chciałby mieć i sprawiło by mu to naprawdę radość, bo skarpetki mozna kupić w tygodniu bez okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię starych bab ale czasmi taka wyjątkowa jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I cżęsto te które same uważają się za zwariowane są najfajniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
Ale najbardziej zwariowana rzecz, jaka mi utkwiła w pamięci to jeszcze parę latek przed slubem, jak poszliśmy po paprykę do piwnicy ( od obiadu, a mieszkamy w bloku ale mamy super wysprzątane, nawet mały dywanik) i coś nas opętało i zebrało się na amory. Zaczeliśmy się kochać i potrąciłam noga pusty prawie metrowy pocisk, który zaczął spadać i usiałam go trzymać nogą aby nie narobił hałasu, aż mój małżonek się podniesie i go znowu postawi. To chyba był najzabawniejszy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
/najbardziej mnie wkurza moja dziewczyna jak ieczorem dłubie sobie w łechtaczce---czego tam szukasz pytam. a ona odpowiada że wpadła jej przez przypadek szczotka do zamiatania podłogi. wczoraj np. nie chciała mi dać dupy bo ona lubi po ciemku---gdzie takie dziewczyny są jak ty------ zwariowana? ja chyba źle trafiłem/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
/Dużo w życiu tracę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie zrycie
popieram odbytora, znam przypadek w ktorym przez cos takiego osoba z mojej rodziny musiala byc hospitalizowana przez ponad miesiac, a pozniej przechodzic rehabilitacje dluga..wypadek przez to ze jakis debil nie umial zachowac sie na szosie, tamta parka miala pecha utkneli tak ze strazacy wyciagali goscia ze spodniami do kolan i pindolem na wierchu.. szkoda ze nic im sie stalo..myslcie czasem o innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
A kto powiedział, że jestem stara, tak szczerze mówiąc dopiero zaczeliśmy główkować, że może warto już pomyśleć o dziecku. Kończę, bo rano wstaję, narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
/jAKIŚ NOCNY PODSZYWACZ, tA PRZED OSTATNIE WYPOWIEDŹ TO NIE MOJA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona.......
ja uwielbiam prowadzić samochody, w zasadzie na tym opiera sie moja praca dlatego tez to zawsze ja trzymam kierownice... uwielbiam jak w czasie jazdy facet liże moją cipkę i dotyka piersi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż ryzykujemy ale warto, ryzyko jeszcze bardziej rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
w ogole to zauważylem ze ona oglada sie za dziwczynami.. sam nie wiem, niby mam męską urode.. chociaż... głupio by było zeby to ukrywala... och chłopcy, jak by to było pieknie z dwoma.. niech se jest lesbijką i niech robią mi loda razem! uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
Mój Mąż, wbrew pozorom jest odpowiedzialny. Dwa lata temu jak byliśmy na Sylwestra u znajomych i trochę dłużej się zabawiliśmy w nocy, na drugi dzień nawet sam poszedł na komisariat sparawdzić, czy jest juz trzeżwy i może jechać. Dopiero policjanci byli zdziwieni, podobno to miało miejsce pierwszy raz w ich karierze. Wszystko można robić tylko z umiarem, aby nie stracić panowania nad sobą. Idę juz spać, pa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwariowana
hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie zrycie
zaczynam rozumiec czemu odbytor cie jechal, kurwa ryzoko!? czy ciebei gosciu pogrzalo, przez takie chore podejscie ktos z mojej rodziny strasznie cierpial i cierpi nadal!!! ja piernicze jak mnie wpienia taka ograniczonosc..jak chcesz ryzkowac to rob co ci sie podoba ale tak zeby nie zagraz zyciu lub zdrowiu innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdole ciebie i twoją rodzinę. Co mam sobie przyjemności odmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyych
/bardzo wam zazdroszczę takich rozkoszy----sam jestem niestety gejem z małym członkiem nie przekraczającym 4,5 cm w obwodzie 2 cm. jest mi wstyd bo myśleliście że ja naprawdę mam dziewczynę a ja jestem------------ zwyczajnym gejem ale mnie tą rozmową rozpaliliście-----zaraz idę do-------- Stefananiech mnie zaspokoi bo nie usnę bez nocnego bzykania-----to nara--/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie zrycie
dobra widze ze jestes odarty z cech wlasciwych istotom ludzkim(np. empatia) natomiast wystepuja u ciebie wysoce rozwniete cechy zwierzece(poped), w takiej sytucji nie mamy o czym gadac, wsploczuje tym co cie spotkaja na drodze..trudno mi uwierzyc w to ze nie jestes prowakacja, bo piszesz takie bzdury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×