Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZOK_ONA

Mój facet ma bardzo małego -

Polecane posty

Gość Wielki pyton
jyra$$ wstydziłbyś się pytać :) takim mikrusem to nawet kobiety nie podrapiesz za uchem, a co dopiero zaspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salamandra21
w sexie shoopie można kupic rozne fajne przedluzacze. taki malutki a wesolutki dobry jest gdy ma sie G8 blisko łechtaczki. a więc dla każdego coś innego. też miałam faceta ponad 190 cm wzrostu zmalutkim ptaszkiem. oraz konusa z długim. Jest anegdota o tym. Podobno Pan B. gdy rozdzielał fallusy adamom poukładał je na półkach. Te małe były na górze a te coraz większe na niższych. Gdy wbiegli faceci to ci niscy zabrali te z niskich pólek bo tylko tam mogli sięgnąć. dla przystojniaków pozostało to co na górze czyli te małe rozmiary. i teraz tak mamy my kobiety. Tak jest często. Niżsi panowie mają większe członki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piętnastak
A ja mam 15cm a i tak panienki na mnie leca bo jestem przystojny i mam gdzies czy to duzo czy malo i czy wogole to jakis problem w zyciu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o lal lol
Sprawa jest prosta, facet ma za malego? To szukamy wiekszego. Z drugiej strony sama mam ten problem i nie jest latwo. Przyzwyczailam sie do dupczenia malym, az sie sama sobie dziwię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciagr
byłam 8 miesiecy z facetem, kiedy zaczęliśmy ze sobą sypiać, bardzo się rozczarowałam... On był wysoki, przypakowany, wielki, a penisa miał malutkiego jak u chłopczyka...;/ może długości mojego palca wskazującego, a mam małe dłonie. Słyszałam że rozmiar nie ma znaczenia, ale podczas seksu z nim nie czułam nic. Nie wiedziałam czy jest w środku nawet. Nigdy mu o tym nie mówiłam, żeby nie sprawić mu przykrości, ale zerwałam z nim właśnie z tego powodu. Pomimo małych rozmiarów, on uważał się za super doświadczonego i sprawnego kochanka, ale niestety seks z nim trwał 3 minuty, może gdyby bardziej się starał, wydłużył stosunek... ale nie chciał. Ja tak nie umiałam dalej. Skończyło się jak go zdradziłam, z kolegą z dawnych lat. Było mi cudownie, bo czułam go w sobie i do tej pory mam dreszcze jak o tym pomyśle:) powiedziałam mu o zdradzie i nie rozmawiamy ze sobą teraz. Ale powiem jedno- rozmiar ma znaczenie, bajery ze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Rozmiar ma oczywiscie duze znaczenie. Jak facet ma bardzo malego to nawet dobra technika nie pomoze. Ja z mojego jestem zadowolony, i partnerki tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OneTwo
To niemożliwe, by mieć tak małego kutasa w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody_on_qrwa_jest(niepyskuj)
Musiałem to napisać: ja mam 13lat i mam 12 cm. Wszystko co tutaj piszecie to jakas ściema i porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w15l
Mam 15 lat, wlosy mi na dole jeszcze nie wyrosly ale mam za duzego, i wcale mnie to nie cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456ju
A co ja mam poradzić ? Mam normalnego penisa 15 cm, obwód w porządku ale kobieta ma tak luźną pochwę ze nic nie czuję :). W dodatku wydziela dużo śluzu więc sobie tak "pojeżdżę" z 30-40 min a potem ..."Kochanie weź do buzi" ... ssać też za dobrze nie umie, analu nie chce więc pora na zmiany :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minih
jestem z moim chlopakiem juz kilka miesiecy i kochamy sie;* dzis po raz pierwszy zobaczylam jego malego, dosłownie malego bo cieżko mi to czymś nazwać;/ nie wiem czy chce z nim przeżyć moj pierwszy raz , boje sie bo chce zeby byl wyjakowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH John Cwajsztajn 666 sBIG
Znajdź se faceta z większym penisem i tyle! Po sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andre3000.
Jak ci mało to se wsadz w te cipsko kawal tregla albo krokwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matti6657
witam mam problem mam 11 cm w zwodzie czy to jest problem martwię się że mogę nie zaspokoić kobiety czy 11 cm wystarczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anecccczzzzqqqa
Mój facet ma naprawdę mały interes tz. 7cm w wzwodzie i 2.5 cm obwodu dlatego też nie korzystamy z jego sprzętu gdyż nie byłam w stanie wyczuć jego wątłego wacławka , pozostała nam rączka lub wibrator bądź zakładam mu strap-on a potem zamieniamy role i ja go od tyłu na czworaka atakuje i mam w tedy 25 a on tylko 7 zastanawiam się czy nie założyć mu pasa cnoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila3232
Zostaw go. Mój mąż też był niby wszystko cacy, zarabiał, był inteligentny, przystojny, ale miał małego, tak coś 14-15cm. Dla mnie to mało. Zdradziłam go z jego bratem, powiedziałam mu o tym, celowo, żeby mi nie robił potem scenek jak to mnie kocha i żebym wróciła. Mam teraz normalnego, męskiego faceta, co ma w gaciach konkret, a nie przecinek. Zarabia kase, jest przystojny i to wystarczy. Nie męcz się z krasnalem, bo jesteś warta prawdziwego faceta, a nie dzieciucha. Mam 32 lata i wiem, co dobre i właściwe. Facet z krótkim to pomyłka, podobnie jak facet bez prawka, bez fury, mieszkania no i dobrej pracy. Albo masz porządnego kolesia, albo nieudacznika. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubba pała
Laila3232- ty co dajesz facetowi orócz dupy? klasyczny przykład blachary co szuka kasy i wygodnego zycia.... a kogo stac w wieku 30 lat an włąsne mieszkanie- chyab ze odziedziczył spadek po rodzicach albo na kredyt po 30 lat albo jest kasia tusk. ja pierdole ale z ciebie pustak i nawet nie chodzi o to jakie pały lubisz. to nie ejst miłosc tylko kalkulacja - nigdy nie bedziesz szczeslwia bo co 5 lat bedzisz mieniac faceta idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gay 33
do nieuświadomionych: łechtaczka mieści się parę cm poniżej spojenia łonowego, więc wystarczy penis > 3cm by wyzwolić orgazm u kobiety.. Poza tym mężczyzna może wykorzystać język, palec pn. zastępca członka, dildo, możesz też sama dopieścić się swoim palcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laila3232
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę pięćdziesiątą wiosnę i pod staniczkiem jeszcze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetka2207
kiedyś miałam chłopaka był wysoki i dobrze zbudowany w dzień kiedy miałam stracić z nim dziewictwo byłam u niego w domu ,chłopak rozebrał się już jemu staną (myślałam ze taki goryl będzie miał wielkiego , wiec się trochę bałam ) kiedy spojrzałam na jego ptaszka i chwyciłam go dłonią , z mojej reki wystawała tylko główka taki był wielki , zabrałam rękę i zaczęłam się śmiać z niego mówiąc do niego z czym do mnie podchodzisz ? u ciebie to pod mikroskopem szukać i pęsetka wyjmować . gość spalił buraka a ja uciekłam z jego domu wiem ze bardzo się wściekł na mnie . widząc go na ulicy omijałam go wielkimi lukami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastle, masz rację .. małe i figlarne :) szczególnie jak zaskakują figlikiem od tyłu do drogich dzieci: mój znajomy mawiał " nie wielkość przyrodzenia, tylko sztuka pie..lenia" . przestancie w końcu mierzyć swoje przyrodzenia, bo od tych centymetrów może wam się w głowach zmieszać... a zmieszanie w głowie, powoduje brak łaknienia... do nauki w szczególności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbjher
moj byly maz mial moze nie za malego ale dosc chudego,nigdy przez 17 lat nawet mi sie dobrze nie zraobilo,wmowil mi ze jestem oziebla itd,po rozwodzie (zdradzil mnie) poznalam goscia z ktory przezylam pierwszy orgazm (rozstalismy sie po jakims czasie bo mial zbyt wiysokie mniemanie o sobie) od tamtej pory mam ciagle ochote na sex ,rozbudzil mnie po prostu,,,,,,wspaniale uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
> łechtaczka mieści się parę cm poniżej spojenia łonowego, > więc wystarczy penis > 3cm Masz słuszną rację. Ja również wielu dziewczynom tłumaczyłem i przytaczałem zdanie ekonomistów, że moje 1/2 średniej krajowej spokojnie wystarczy na bułki, salceson i wino z Biedronki. Niestety okazuje się, że naukowa argumentacja zupełnie do tych głupich bab nie dociera. Obawiam się, że podobnie może być z twoim anatomicznym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym usłyszeć jaką przyjemność sprawia tym dziewczynom robienie loda takiemu facetowi z pałką rzędu 16 cm wzwyż. Toć to się zadławić można :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
Oj sprawia i to jaką kiedy łapiesz go na trzy uchwyty dłoni :) Mam to coś zawsze koło siebie i zabawiam się tylko otworzę oczy.Jest twardy i wielki 21/15,5 jak wchodzi we mnie to aż dech zapiera i to jest cudowne uczucie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×