Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZOK_ONA

Mój facet ma bardzo małego -

Polecane posty

Gość stara..
zerwij z nim po co masz sie męczyć i dalej w to włazić...a jak doprowadzisz do tego ,ze się z nim chajtniesz to już do końca będziesz używać wibratora albo go zdradzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xPl
Kup sobie wibratora - udanego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 6 666 6666 66
6 cm? malo rzeczywiście i chyba poniżej 8 można to leczyć. ponoć powyżej 8 cm jest juz OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku tego roku Europejska Towarzystwo Medycyny Seksualnej prowadziło badania nad rozmiarami penisów w krajach UE. Polscy seksuolodzu odmówili podania średniej dla naszego kraju "ze względów humanitarnych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz z rana
zapakowalem swojej "starej" sztywne i twarde 18 cm i byla wniebowzieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz z rana
Florek!!czytalem raport z UE statystycznie biorac -polacy maja najmniejsze kutasy w Europie!!! nic dziwnego ze tak duzo 8-centymetrowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suri mi namiaa
mialam ten sam problem ..taki maly paradoks mam 164 i moj facet poprzedni mial tyle samo wzrostu i okolo 20 napewno cm bo obejmowalam go dwoma dlonmi i jeszcz wystawal to z nim mialam swoj 1wszy raz bylo cudownie szlalam z rozkoszy lae sie rozstalismy poznalam faceta ktory mial 196 cm taka mala czulam sie przy nim bezpieznie cudny fcaet wiedzilam ze to z nim chce spedzic cale zycie po 7 miesiacach poslzismy do lozka myslalm ze umre poprostu nie wiedzilam ngdy tak malego fiutka ona chowal sie w jedenj dloni mial moze z 10 cm gdy stal seks porazka zero czucia i wszytkiego ;/ ale go kochalam po pol roku zaczelam odczuwac jaka koliwk przyjemnosc wczesniej udalwlam (watpie ze on tez cos czul) poprostu mysle ze cipka mi sie przyzwyczila niedawno odkrywalm pozycje w ktorej wrzeszcze w nieboglosy ja stoja na palcach on za mna na stojace z racji ze jest wysoki jest lekko ugiety i tylko ta poazycja mi odpowiada kocham go ale wiesz ze to nei jest taki seks marzen boje sie co bedzie kiedys jak sie ochajatmy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodyni08
w sexie shoopie można kupic rozne fajne przedluzacze. taki malutki a wesolutki dobry jest gdy ma sie G8 blisko łechtaczki. a więc dla każdego coś innego. też miałam faceta ponad 190 cm wzrostu zmalutkim ptaszkiem. oraz konusa z długim. Jest anegdota o tym. Podobno Pan B. gdy rozdzielał fallusy adamom poukładał je na półkach. Te małe były na górze a te coraz większe na niższych. Gdy wbiegli faceci to ci niscy zabrali te z niskich pólek bo tylko tam mogli sięgnąć. dla przystojniaków pozostało to co na górze czyli te małe rozmiary. i teraz tak mamy my kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemozliweee
Ja mam 17 centymetrow i nie moge sobie wybrazic jak mozna miec czlonka 8 centymetrowego czy siedmio;| jest to niemozliwe po prostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek.90_90
nie wierze w to! A jeśli taka prawda to kup mu tabletki albo pompkę do przedłużania penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamwdomumalegotez
moj obecny partner taz ma malego moze tak z 10 cm-nie jest to moze tragedia ale pod warunkiem ze jest cholernie sztywny a rzadko kiedy jest niestety....po pieciu latach zadowalania sie glownie palcem mam dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kohhara
przy analu mniejszy penis jest boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ortodonta
wiele osób ma małego ale co z nim zrobić... tak szczerze to najgłupsze co jest robić to śmiać się z takich osób albo uwarzać je za jakieś "cuda natury". Nie zdziwił bym się jeżeli taka osoba jako dziecko po prostu wariowało z tego powodu że ma małego bo już pewnie wiedziało o tym. Tyle że teraz to jeszcze go jak sobie szuka po forach co z tym zrobić to jakieś baby piszą że taka osoba jest niesprawnie seksualna. Powinno się jakoś takim ludziom pomagać a nie od razu mówić o zmianie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rookol
Oj drogie panie prawie wszystkie narzkacie na male penisy, na brak odczuwanja penisa w pochwie. Ale przyczyna leży również w waszej naturze bo uważacie że wam się wszysko należy i że to mężczyzna powinien wam wszysto dać tak abyście byłe zadowolone i szczęśliwe a wy tylko brać. Ktora z was cwiczy mięsnie pochwy? myśle że nawet nie wiecie jak to robić nie mówiąc o waszym lenistwie. Lepiej kupić wielki wibrator i pokłopocie i dalej sobie w mawiać że mąż ma malego albo ciękiego. A jeszcze co do dużego członka to nie myślcie że to jest szczęście - raczej nieszczęscie bo duży członek ociera szyjkę macicy co powoduje powstawanie ocirań lub nawet ranek a w następstwie nadżerek a później efek - rak szyjki macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizak1001
@rookol Nie zapominaj, ze wiekszosc z tych dziewczyn (o ile to sa dziewczyny) ma po kilkanascie lat i ich wyobrazenia o partnerze sa wziete z filmow i for dyskusyjnych. Dlatego nie ma co im tlumaczyc ani straszyc rakiem macicy. Podrosna troche, znajda sobie faceta to moze przestana wypisywac bzdury na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolator
Pewnie to bezedury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotomabyć
jak to możliwe że ma 6cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotomabyć
5-6 cm we wzwodzie,pierwszy raz słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
zazdroszcze ci, moj ma duzego... seks przez to jest dla mnie koszmarem, ale przeciez nie rozstane sie z nim przez to... pewnoe od odejdzie ze tak zadko sie przez to z nim kocham:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelkawae
nie wierzę że można mieć takie małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 cm to faktycznie problem, jakoś nie moge sobie wyobrazić tego...z ciekawości sprawidziłem ile to jest 6 cm, i mój palec środkowy ma 10 cm. to chyba prowo, sa wogóle takie małe wacki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka113
hej...niewiem ile ma facet z którym obecnie się spotykam bo współżyliśmy dopiero jeden raz . wiem że raczej jego męskość do największych nie nalezy :) mysle ze wlasnie jakies 7-8 cm. Ale pewna nie jestem. Nie jestem jeszcze zbyt doświadczona we współżyciu ale zastanawia mnie kilka rzeczy,... Kiedy uprawialismy seks, naprawde rozne pozycje, to w kilku on ze mnie jakby wypadał. czułam go ale jakby wypadał. Ja mimo wszystko 2 razy osiagnelam orgazm ale chodzi o to ze on nie... on uwaza ze to wina prezerwatywy bo on podobno zawsze bez gumki. Powiedzial ze przez prezerwatywe nie czuje. Ogolnie było super, doszedl w inny sposob :] , powiedzial ze wszytsko przez gumkę - że to przez nią nie czuł Ja niestety boję się ze niestety nawet bez tej gumki tak bedzie :/ teraz bylo fajnie i nawet nie bylo jakiejs niezręcznej sytuacji bo mamy swietny kontakt ale boje sie ze gdy bedziemy to robic bez gumki - bedzie to samo. Nie rodzilam dzieci, wiec nie moge byc jakas "rozepchana", fakt - używam tamponow no ale niewiem.....Jak myslicie? Czy prezerwatywa jest az takim utrudnieniem dla faceta? Jego członek jak juz mowilam ani do duzych ani grubych nie nalezy... Moze to ze on nic "nie czuje" to w jakis sposob moja wina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka1113
teraz tak sie zastanawiam...i nie jestem pewna.....bo jak mowilam ja nie mam za duzoego doswiadczenia ale ten facet raczej ma tylko zaczelam sie teraz zastanawiac czy tą prezerwatywe on zalozyl od razu czy jego członek był w stanie wzwodu.... Sama zaczynam do konca nie wiedziec jak to powinno byc bo niektorzy mowia ze lepiej jak najwczesniej zalozyc a inni ze tylko na czlonka w stanie wzwodu.... jak to jest? prosze nie traktujcie mnie jak jakiejs małolatki, sa to wazne dla mnie pytania a jak sami poszperacie na ten temat w necie to zobaczycie jak rozne sa opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyra$$
a czy jak mam 16 lat i 12 cm to dobrze? ? któraś odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×