Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZOK_ONA

Mój facet ma bardzo małego -

Polecane posty

Gość ................eeeetaaammm...
Od razu zadławić,przesadzasz,na wszystko jest sposób.Miałam kiedyś kogoś z małym ,mimo,że wykształcony,przystojny,świetny partner itp zerwałam z nim. Ktoś napisał,ze istnieje seks oralny,oczywiscie,tylko co zrobić jeżeli taki mężczyna oczekuje głównie seksu tradycyjnego, koszmar,wytrzymalam 2 lata.Może gdybyśmy mieli powyżej sześćdziesiątki zdecydowałabym inaczej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falus majstersztyk
tak se dumam... ludzie czy wy naprawde mierzycie dlugosc penisa? Ile ma w zwodzie i ile spoczynku? Czym mierzycie? Linijka? Centymetrem krawieckim? Moze miernikiem laserowym? Naprawde mierzycie??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się dziwię :) zwolenniczkom gastroskopii zawsze polecam lekarza specjalistę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie nie ja sobie wypraszam :P Nie jestem zwolenniczką gastroskopii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokietka-pończoszka
Jasne,że go mierzyłam :) Jest duży i chciałam wiedzieć dokładnie ile ma.W zwisie 18,5 od podstawy,kości łonowej,a w ... 21 i wcale mi nie zależy by się chwalić.Mam faceta co mi sprawia wiele radości i nie tylko w łóżku.Jest wspaniałym człowiekiem z tym właśnie czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, temat miar też jest niezwykle interesujący... ciekawi mnie czy pomiary są dokonywane linijką czy centymetrem krawieckim;) ... a może jakąś inna miarką? np. ekierką... wtedy można krótszy bok przystawić do podstawy jajecznej ... chyba jakoś tak... osobiście nie wyobrażam sobie pamiętania o tym, żeby nosić ekierke w torebce, lub kieszeni .. lub gdziekolwiek indziej. etap chodzenia do szkoły z piórnikem w torbie szczęśliwie mam już za sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastle, wcale cie o to nie podejrzewam :D ... która rozgarnięta kobieta jest zwolenniczką sondy do żołądka przez gardło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMu 🖐️ a teraz jednak idę umyś zęby po raz kolejny... no wybacz... nie chciałabym tak wyglądać, nawet w oczach kamery. troche się to kłóci z moim postrzeganiem świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest w tym Kraju .....
...stadnina ogierów zarodowych w Mosznej.....niestety wszystkie niezaspokojone nieutulone w żalu i pozbawione satysfakcjonujących doznań ,,panie,, nie dopchają się.....(proszę poczekać autobus odchodzi wieczorem).....jest rozwiązanie z angielska zwanym ,,fistingiem,,.....myślę że sama pięść może w większości przypadków nie wystarczyć ...ale gdy tak podochocony partner wepchnie do zgięcia łokciowego to nie wykluczone że macica z mózgiem spotkają się na pewno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się, że nie mam zacięcia weterynaryjnego :D ... i do autobusu daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest w tym Kraju .....
...do rzeczywistości czas powrócić wszystkim tym którzy uprawiają seks jak ,,buroki,, i no pielić nie ma komu...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksed@op.pl
jak jesteś zainteresowana większym to napisz na mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam taki problem. O centymetrach oczywiście nie rozmawiamy, bo nie mam pojęcia. Jednakże miałam już 3 partnerów, wydaje mi się, że się.. przyzwyczaiłam? Czuć dużego, zgrabnego, twardego penisa w dłoni. Nie jakiegoś ogromnego, oczywiście, ale takiego wypełniającego dłoń.. i w ogóle. Teraz jest taki facet, mam wrażenie, że wszystko w nim współgra ze mną. Namiętnością, dzikością, preferencjami... we wszystkim współgra z moimi oczekiwaniami. Ale NIE MOGĘ, ni po prostu nie mogę wyrzucić z głowy, ze ma taki niewielki, cienki, miękki penis! Nie kochaliśmy się jeszcze, ale już mnie to przeraża. I jeszcze jego doświadczenie - niecały rok zdaje się. A ja? 6 lat!!! Jak mam się pozbyć z głowy tych uprzedzeń, przecież to prawie NIEREALNE? Głupio to zabrzmi, ale lubię facetowi zrobić loda, podnieca mnie to. I ten penis powinien moje usta wypełniać, a nie, że będę musiała zrobić dziubek?! Matko i córko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
No dokładnie , matko i córko , jak można faceta oceniać po rozmiarze penisa . Seksem nie da się żyć przez całe życie , o wiele ważniejsze są inne walory i to one decydują o naszym przyszłym życiu. U ciebie po urodzeniu dziecka też już nie będzie tak ciasno jak w pierścionku to co , uważasz ,że będzie fajnie jak facet powie , wiesz kochanie ,ja się chyba przyzwyczaiłem do ciasnej cipki i teraz to sobie nie wyobrażam kochać się z tobą , bo mam wrażenie ,że to worek na kapcie. Fajnie by było? A co ma do rzeczy długość doświadczeń seksualnych , masz coś z głową nie tak? Powinnaś być zadowolona , bo może go jeszcze czegoś nauczysz a poza tym może ci zrobi niespodziankę? Piszesz "ma taki niewielki, cienki, miękki penis! " no to zrób mu wreszcie tego loda , on przecież na to czeka , zobaczysz jak stwardnieje. Jeżeli jednak tylko rozmiar penisa ma dla ciebie znaczenie to znaczy ,że nie zbudujesz dobrego , trwałego związku i nie stworzysz rodziny , bo tu zupełnie inne są priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś z facetem który miał małego penisa. Nie jesteśmy juz razem, ale nie daltego że miał małego. W każdym razie Seks był fatalny bo w ogóle go w sobie nie czułam, szczegolnie że ja raczej należę do tych szerszych niż węższych. Latał we mnie jak żyd po pustym sklepie. Nie mniej po jakimś czasie razem wpadliśmy na patent który polecam wszystkim parą z podobnymi problemami. Otóż kupiliśmy przez internet spory dmuchany wibrator. Taki którego pompką można dowolnie regulować grubośc od 4 do nawet 8 cm szerokosci. Zawsze zaczynaliśmy pieszczoty, następnie partner wkładał mi wibrator i pompował do momentu aż czułam się wypełniona. Następnie kładł się na mnie i wchodził we mnie gdy miała w sobie wibrator. Uczucie dla dwojga jakbym była dziewicą a on miał potężny oręż. Seks nabrał kolorytu a chłopach mógł spokojnie we mnie dojść. Ta metoda na tyle się sprawdziła że nadal ją czasem stosuje z moim obecnym partnerem. Polecam wszystkim dziewczynom którym jest za luźno ze swoimi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
Jeśli któraś szuka dużego penisa to powinna te sprawy na wstępie wyjaśnić żeby potem nie było nieporozumień ,ale w poszukiwaniu ogiera możecie stracić to co w życiu najważniejsze . Przytoczę wam tu wypowiedź faceta z innego forum , który ma małego : "Drogie Panie, drodzy Panowie. Mam 34 lata, wyzsze wyksztalcenie, ciekawa prace (zarabiam cholernie dobrze) i malego penisa. Tydzien temu sie dowiedzialem dlaczego moja (juz byla) zona mnie zdradzala. A pozniej kolejne partnerki. Wiem jedno: mowicie drogie Panie ze nie zalezy wam na seksie ze na czulosci, romantyzmie i tak dalej i tak dalej. Jestem w stanie zapewnic kobiecie z ktora jestem (prawie) wszystko o czym zamarzy (z lotem w kosmos ciezko by bylo). Jednak moje partnerki szukaly tylko duzego fallusa. Nie bawily ich drogie (na urodziny dalem kolie za prawie 20 tysi) prezenty, wyjazdy na wczasy (Brazylia trzy razy w roku), wszelkie zachcianki. Chcialem zrekompensowac nie doskonalosc fizyczna w postaci malego Wacka. Niestety nie szukacie faceta ktory jest w stanie zapewnic wam luksusy z wyzszej polki. Tylko potrzeba seksualna jest dla was najwazniejsza. Z tego co juz wiem ostatnia moja milosc sprzedala prezenty ode mnie bo ma faceta obiboka ktory zrobil jej dziecko i nie maja za co zyc. Byla u mnie, prosila o wsparcie. Chwileczke przeciez ma to czego chciala 20 cm w zwisie. A ja chodze do "Panienek do Towarzystwa" i mi wystarczy. Takze zastanowcie sie dobrze czego chcecie od zycia. Stabilizacji w tych trudnych czasach, gdzie wiekszosc ludzi ma problem zeby cos do gara wrzucic i dzieci wykarmic? Czy duzego, grubego penisa ktory co noc wam zrobi dobrze ze cala okolica bedzie was slyszec jak sie drzecie? Pozdrawiam."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFranek
A ja mam 4 cm ,mam źone i zrobiłem jej 3 rójke dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
ddt30 2016.07.27 ,dopiero dziś przeczytałam twój wpis.To żałosne ,ale ty nawet nie zauważyłeś ,że historia mężczyzny z małym penisem to jest tylko cytat. Ponadto jesteś pusty i głupi skoro nie masz pojęcia o tym ,że są kobiety ,które jednak nie oceniają mężczyzny po długośc***enisa.Twoje porady są zbędne,mężczyźni wiedzą jak zaspokoić kobietę a kobiety potrafią cenić wiele innych walorów mężczyzny niż wielkość penisa a fakt ,że mężczyzna potrafi zapewnić kobiecie bezpieczeństwo i stabilizację finansową jest bezcenny. Dziewczyna cytowanego mężczyzny wybrała wielkiego penisa i czy dało jej to szczęście ? Czy tylko seks z dużym penisem jest ważny? Jeśli ktoś tak myśli to jest bardzo głupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
gośćFranek ,gratuluję tobie i twojej żonie .Jak widać , są normalne kobiety a ty , mam nadzieję ,nie masz kompleksów z powodu małego penisa , bo przecież nie wielkość się liczy acz figlarność , no i nie samym seksem się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klio 72

Bzdura, zostawilam meza dla innego. To byl blad, jego penis wzbudzal we mnie litosc, ponad dwa lata meczylam sie, udawalam orgazmy i myslalam tylko o sexie z mezem. Zostawilam tego pseudofaceta i wrocilam do meza z podkulonym ogonem, , dzieki bogu wybaczyl mi. Do dzisiaj jak sobie przypomne to smiac mi sie chce. Jego widok byl zalosny, duzy facet z mini ptaszkiem:D 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

od 1  roku jestem z facetem On ma penisa ok 8-9 cm jak stoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga

od 1  roku jestem z facetem On ma czlonka  ok 8-9 cm jak stoi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zula

Kiedyś zdradziłam męża. Wyjazd, dłuższe rozstanie. Inne towarzystwo. Facet fajnie tańczył. Sama zaproponowałam mu seks. Wylądowalismy u niego, rzucił się na mnie. Zdarł mi ubranie, było erotycznie aż zdjełam mu portki. A tam taki ołóweczek, na dodatek raczej miękki. Sama sytuacja z obcym facetem była podniecająca i perwersyjna, seks na podłodze, kazał mi rozkładać nogi i masturbował się. Tylko on taki mały i miękki. Po powrocie do domu napalony mąż już bardzo, bardzo chciał. Co za ulga. Mąż ma pałę. Dużą , twardą  i niespożyte siły. Fajnie jest wrócić do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×