Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BRAVIA

czy po depilacji depilatorem wloski odrosną jasne czy ciemne?

Polecane posty

zabrałam sie za depilowanie nóg depilatorem, bo szarpanie ich maszynką mnie juz zmeczyło, nigdy dotąd nie golilam ud, nogi mialam wygolone do kolan, no to też chodziłam tylko w ciuszkach za kolano, zeby nie robic sobie wstydu, ale chce juz pokazac całe nogi no i stad moje poytanie, czy jak wydepiluje nogi depilatorem, to wloski będą odrastać słabe i jasne ( takie mam teraz) czy bedą jak po goleniu żyletką? bo nie chce, zeby odrastające wloski były ostre i niemile w dotyku. jak to jest z depiltorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeżeli jest tutaj jakaś która uzywa depilatora i moze powuedzieć cos na ten temat, to bardzo proszę o opinie, potraktujcie mnie powaznie, nie jestem juz małolata a naprawde nie wiem czy warto usunąc wloski z ud, jeżeli pozniej mam mieć czarne. nie chce golic pozniej nóg całych co dwa dni, zeby wygladac jak człowiek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziękuje. ale chciałabym też wiedzieć czy będąjasne czy ciemne, bo to jest dośc istotne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom więc depilator wyrywa włoski- muszą rosnąć od początku więc najpierw tworzy się cebulka (co daje CI kilka dni w ogóle bez włosków), potem zaczynają rosnąć ale nie kują tak jak po maszynce. Są dosyć jasne bo włosy najpierw rosną na długość a dopiero potem grubieją. Jednak zeby wlosy depilowac muszą byc juz troche \"zapuszczone\", więc depilowanie całych nóg to nie rozwiązanie na lato. Polecam depilowanie nóg zimą, a latem własnie tylko tą część powyżej kolan- gdzie włoski są cieńkie i nawet dlugie mało widać. Łydki i resztę do kolan najlepiej golic codziennie latem, kiedy chcesz zeby byly idealnie gladkie ;). Mam nadzieje ze wyczerpujaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo Ci dziękuje :) ja jednak depiluje też teraz wloski na łydkach, ale robię to codziennie, więc łapię te, które zaczynaja rosnąc :) jeszcze raz dziekuje za poświęcenie czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idaa
czesc :) mam depilator, ale podrazneioa mi troszke nogi:( ale wyrywa ladnioe, i kilka dni jest efekt.. gole soobie tez rece ale tylko maszynka pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana - rosna takie same tyle ,ze moze troszke slabsze. Jestem szatynka a po depilacji depilatorem czy woskiem jeszcze nigdy nie odorsly mi blond :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×