Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Gość cisza cisza cisza
ja mam 14.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza cisza cisza
nikt więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze ja
a co juz macie załatwione????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza cisza cisza
nie musimy dużo załatwiać, ponieważ będziemy mięc ślub z eleganckim przyjeciaem na ok 25 osób :) nie cierpi wesel A wy? Jak planujecie? jaka data?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bar1bur
hej a nasz 21.04.2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
cZY CHCESZ KUPIC SUKNIE SLUBNA?CHCE SPRZEDAC JAK NOWA,RAZ UZYWANA W LUTYM TEGO ROKU.NA SZCZUPLA OSOBE O WZROSCIE OK 170CM.JAK JESTES ZAINTERESOWANA TO PROSZE O KONTAKT NA MEJLA A PRZESLE FOTKI.OPLACA SIE BO TANIO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza cisza cisza
serdecznie dziękuje za wiadomość ale sukienke chcę mieć taka "tylko moją" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
OK:).ale wiem z doswiadczenia ze nie oplaca sie kupowac sukni w sklepie bo to bardzo duzo kosztuje a sprzedasz ja za marne grosze.Ja wydalam na moja 2 tys i co teraz lezy w szfie i cieszylabym sie jakby ja ktos kupil przynajmniej za 700zl a naprawde nie zniszczona z tego roku.Jakbym miala brac slub jeszcze raz to pewnie bym odkupila suknie od kogos,a mowilam tak jak Ty.No ale wiem kazda mloda pani chce miec swoja suknie.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisza cisza cisza
mam znajomą krawcową, sukienkę będę mieć mało skomplikowaną uszycie kosztowć mnie będzie 500 zł dziękuje za rade...tu się z Tobą zgodze nie kupiłabym w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaesz
My mamy 21 kwietnia 2007 - moje 27 urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireth
A masz już zespół? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
witam! ja mam 08-04-2007!!!!!!!!!!! śiwęta wielkanocne :-) chcieliśmy z moim w czerwcu lub wrześniu ale sala ktora wybraliśmy (szukaliśmy w lipcu) miala tylko ten termin wolny na 2007 tak więc mamy w kwietniu właścicielka powiedziała żeby się nie martwić ze nie ma "r" po polsku bo jest po angielsku "april" to dla tych którzy musza mieć koniecznie r w miesiącu ślubu ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! My planujemy 28.04.2007, nic jeszcze nie mamy załatwionego ... dopiero powoli zaczynamy o tym myśleć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nero25
Hej ja planuję na 21 kwietnia. Na razie mamy wstepnie zarezerwowaną salę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaaaaaaa bardzo Ci dziękuję za pocieszenie... w związku z ta nieszczęsna literka r... że tez sama nie wpadlam na tę angielszczyznę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
mam do was dziewczynki pytanie o ktorej macie ślub kościelny i czy decydujecie się na sesję zdjęciową w plenerze? ja bardzo bym chciała ale nie wiem jak pogoda to po pierwsze a po drugie jak się zdecyduje na plener to pewnie będe musiał wybrać jakąś wcześniejsza pore w kościele aby te zdjęcia były jeszcze w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy na 17:00 slub w kościele, sama też bym chciała sesję w plenerze, ale przecież można ewentualnie dzień po, czyli w niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ok tylko na drugi dzien nie ma juz fryzury itp itd my ślub mamy w niedziele bo te święta wielkanocne a poniedziałek dom pełen gości bo may wesele tylko jeden dzień poniewaz są to jeden dzień i na dodatek święta mam duży problem z wyborem godziny ślubu chciałam tak o 16 ale zdjęcia mogły by byc najwcześniej o 18 to jak na plener w kwietniu to chyba puźno natomiast jak będe mieć o 14 to jak ja bede wychodzic z kościoła to ludzie już będą wchodzić na msze a wcześniej to zdecydowanie nie chce i co ja mam zrobić?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie, fryzura itd. ale moi znajomi co brali ślub 2 lata temu po prostu mieli zdjęcia przed uroczystością więc może to jest jakis pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczona j
nasz ślub 28.04.2007 o 16.00 sala jest w pałacyku-odpowada jedzeniu, obsługa wystroju nie trzeba bo jest ekstra,kwiaty...za 150zł/os. :)tyle przyjemności za jednym zamachem i tyle z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
my też mamy przyjęcie weselne w restauracji płacimy 160 zł/os mamy ok.120 osób ja mam dużą rodzine a mój luby dużo znajomych których chcielibyśmy widzieć na naszym przyjęciu tak więc też mamy wszystko na gotowo tylko początkiem roku musimy jechac na sale ustalić menu i kupić wódeczke bo to nie jest w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
suknie to chciałabym miec nową i nie będe chciała jej sprzedac bo jak chciałabym się pozbyć sukni to po prostu bym poszła do wypożyczalni i byłoby taniej tak więc dziękuję za takie propozycje chętnie jednak poznam jaki jest koszt takiej sukni i dodatków jak wiecie to piszcie? ja jeszcze nie chodziłam po sklepach mam zamiar iść dopiero początkiem roku jedynie co to przeglądam strony na internecie ale tam nie ma cen, a jak to wygląda u was????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie na 17:00 ślub, Kościół i sala zaklepane, gorzej z kamerzystą, male, skromne wesele na 35 - 40 osób. a co do sukni, też zacznę poszukiwania dopiero po Nowym Roku, wcześniej poszperam w necie, ale też raczej nową chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agagaguś
Witam:) Termin mamy ustalony na 21 kwietnia. Sala i noclegi dla gości juz zaklepane, jak rownież zespół muzyczny. Ksiądz i nauki zostawiamy na grudzień- styczeń. Aha i jeszcze tort też jest już prawie ustalony. Suknię chcę uszyć w jakimś salonie co tym się zajmuje, bo koleżanka miała wlaśnie szytą sukienkę i była bardzo zadowolona, koszt uszycia około 1000 zł. , więc tyle samo co wypożyczenie, a zawsze potem mozna wystawić na allegro i dalej sprzedać. Tylko wcześniej chcę, tj.jeszcze w tym miesiącu, pojeździć po wypożyczalniach i wybrać sobie model , który mi się podoba i w ktorym dobrze będę wyglądała, bo noszę rozmiar 44:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megii 22
czesc:) widze ze nawet duzo nas na 21 kwietnia:) my mamy juz zarezerwowana sale kamerzyste+fotograf no i oczywiscie zespol muzyczny.radze rezerwowac jak najszybciej bo pozniej moze byc problem.My zalatwialismy ponad miesiac temu i tez nie bylo latwo wszystko dopasowac do jednego terminu.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, nareszcie jakiś odzew znowu. mam nadzieję że się temat rozkręci. Cieszę się że jest nas trochę na ten termin, bo przyznaję, że data trochęnietypowa... Kwiecień bez R ale jak to wcześniej pisano, April po angielsku ma... :) pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny Młode kwietniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×