Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

starrr

ŚLUB KWIECIEŃ 2007!!!

Polecane posty

Gość kaaaaaaaaaaaa
starrr czyli moge rozumiec ze tez masz podobny problem z butami? jak dlugo je rozchodziłaś bo wiesz nie chciałabym ich zniszczyc i zakurzyć przed weselem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesterka
Hej! Ja mam 14 kwietnia. Suknię już mam-kupłam, ale butów mi brak. Jest ktos z Wrocka..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ MAM 14 KWIETNIA ŚLUB ALE NIE JESTEM Z WROCŁAWIA :), KAAAAAAAAA FAKTYCZNIE SPRÓBUJ CHODZIC W SKARPETKACH TE BUTY TEZ SŁYSZAŁAM ŻE TO JEST SPOSÓB NA TO ŻEBY SIĘ TROSZKĘ POSZERZYŁY. WŁASNIE ZAMAWIAM ZAPROSZENIA DOSTAŁAM PROJEKTY WIERSZYKÓW ORAZ WYDRUKI PRZYKŁADOWE ZAPROSZEN MUSZE SOBIE WYBRAC A ONI MI TAKIE WYDRUKUJA, ZAPROSZENIA NIE SĄ DROGIE I SA Z POTWIERDZENIEM PRZYBYCIA, KOSZTUJĄ 1,20 /SZT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
jak zaproszenie kosztuje 1,20 to wg. mnie nie drogo jak na zamówienie no cóz jeżeli chodzi o te moje buty to chyba faktycznie musze kupić sobie białe frotowe skarpety i cóz męczyć się co się nie robi by być piękną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak rozchodziłam butki, ale nie ślubne. Ale też byłam przerażona tym, że są za wąskie bo miałam w nich przetańczyć kilka godzin...Są też takie specjalne wkładki do butów, żeby rozepchać buty. A może przejdź z nimi do szewca???On powinien coś na to zaradzić. A jednak jest więcej ślubów na 14.04:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kvetinka
Czesc Lesterka. Ja jestem z Wroclawia. Slub mam 2 tygodnie po tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
boje sie iść do szewca bo buty sa biale a warunki u szewca koszmarne pelno smaru itp itd ale zastanawiam się nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A MNIE KSIĄDZ ZNÓW OLAŁ:( BO SA SPOWIEDZI I NIE PRZYJMIE NAS MUSIMY PRZYJŚC W PIĄTEK. KURCZE ALE SIĘ DZISIAJ STRESOWAŁAM JAK SIE WYBIERALISMY DO NIEGO NOGI MIAŁAM Z WATY ( CZUŁAM SIĘ JAKBYM SZŁA NA EGZAMIN Z PRAWA ADMINISTRACYJNEGO;-))TYMN BARDZIEJ ZE JEST NASZ KSIĄDZ TAK SAMO \"SYMPATYCZNY\" JAK PAN WYKŁADOWCA ;-) MAM NADZIEJE ŻE MI SIĘ W KOŃCU UDA WSZYSTKO ZAŁATWIĆ. W SOBOTE JEDZIEMY PO OBRĄCZKI I UMOWE Z KAMERZYSTA SPISAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ASIA23 to to masz pecha współczuje ja mam super księdza już wszystko u niego załatwione już mamy kartki do spowiedzi jesteśmy pierwsi na liscie na przyszły rok z zapowiedziami ale bez sensu ze nie chce was przyjąć przecież jest napisane kiedy kancelaria jest czynna to wtedy powinien was przyjąć choć z księdzem się nie dyskutuje my jeszcze nad obrączkami nie myśleliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tak bardzo chcę te obraczki miec w domku i wszystko załatwione żeby się nie stresowac dodatkowo. Chociaz wiem ze i tak sters mnie dopadnie:) a co do księdza to mnie pocieszyli koledzy z pracy że jak on zobaczy koperte to bedzie milszy ....wkurza mnie to że i oni sa tak pazerni na kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIA23, na szczęście nie wszyscy są pazerni:)Księża, którzy będą udzielać nam ślubu są tacy jacy powinni być- z powołania:)A we mnie jest coś takiego, że jak ktoś daje do zrozumienia, że jest pazerny to uaktywniam całe pokłady asertywności- nie wyobrażam sobie np. płacenia organiscie, ża to, że nie będzie u nas grał (w ramach zadośćuczynienia...)Ale wiem, że to, że mieszkam w mieście wiele ułatwia- jeśli w miejscowości jest jeden kościół to zaczynają się schody...Wydaje mi się, że warto jednak postawić na swoim i pobierać się tam gdzie sie naprawdę chce:) Pozdrawiam! p.s ile trzeba odłożyć na makijaż +fryzurę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starrr ja tez mieszkam w mieście i mamy dwa kościoły ale kancelaria jest jedna i tylko jeden ksiądz ją obsługuje:( mam nadzieje że jakos sobie damy z nim rade;) ile tzeba odłozyc na makijaż? no u nas makijaz kosztuje 100 zł i fryzjer 150 + próbne, do tego solarium 1zł za minutke i jak ktos chce tipsy za 50 zł .Denerwuje mnie to ze tyle trzeba wydac na jeden wieczór ale czego sie nie robi żeby olśnic przyszłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec bylismy dzisiaj u księdza ale przed nami tez była para i oni pierwsi załatwili sobie godzinę 16. :( my bedziemy mieli o 17 nie wiem czy nie pedzie za późno i czy nie bedzie ciemno jak wyjdziemy z kościoła. nauki zaczynamy w lutym, w lutym tez mamy iśc do usc i z papierami które tam dostaniemy musimy isc do księdza i wtedy w mojej parafi bedą wygłoszone zapowiedzi. Jutro jedziemy po odbrączki zaproszenia juz mam:) a jak u was przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziola
Cześć wszystkim Kwietniowiczkom, ja mam termin na 21.IV... sala, kościół, zespół, kamerzysta już jest zarezerwowane. Suknie szyję- w salonie kobeita mówiła, że trwa to do 3 m-cy, więc mam się zjawić w styczniu. Jak u was z pierwszym tańcem... nie mam pojęcia jaki wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Częś babeczki, my też 21.04.2007 o 17 :) mam y już prawie wszystko załatwione, musimy jeszcze dla mojego Miska garnitur wybrać. Sala, orkiestra już załatwione, suknia i obrączki zamówione. A i jeszcze na nauki musimy się zapisać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
MY O OBRĄCZKACH I GARNITURZE POMYŚLIMY W STYCZNIU NAJGORSZE TO JEST TO ZE NIE MAMY JESZCZE ZAPROSZEŃ KUPIONYCH A W STYCZNIU POWINNIŚMY JUZ CHYBA PROSIĆ GOŚCI NA WESELE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
ACH CO DO PIOSENKI TO CIĄGLE SIĘ ZASTANAWIAM NAD TYM UNIATOWSKIM "KOCHAM CIĘ" I CIĄGLE NIE MOGĘ PODJĄĆ DECYZJI A POWINNAM JUŻ SIĘ ZDECYDOWAĆ BO MUSZĘ WCZEŚNIEJ POWIADOMIC ORKIESTRE ABY SIĘ PRZYGOTOWALI A WY CO WYBIERACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala na pierwsza piosenke Skrzyneckiej i Janowskiego: \"Ten którego kocham\" Jest przesliczna i obojgu nam sie podoba ale odpada by to nasz zespól spiewał- jedynie w oryginale wchodzi w gre. Ale : 1. czy zgodzi sie zespół na to. 2. czy da sie przy tym jakkolwiek zatanczyc:) Ale pisenka jest piekna wzruszająca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaleństwo przedświąteczne- odezwę się po świętach;) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
mam już pierwsza spowiedz przedślubną za sobą !!! ksiądz o nic nie zapytał !!! :-) po prostu podpisał karteczkę ale może poszło tak głdko bo było pełno ludzi na spowiedz świąteczną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaaaaaaaaaa
w końcu po raz ostatni w te święta stałam sama czekając z opłatkiem na swoja kolej skladania życzeń :-)))) (bo u mnie w domu jest jak do tej pory niepażyście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejmy juz kupilismy obrączki, sukienka juz kupiona jest przecudowna wszystko juz zaklepałam nawet buty zamówiłam (kurcze jak sobie pomysle że to na jeden dzien buciki za 200 zł :/na jeden wieczór bo są z takiej koromneczki jak sukienka) a u was jak idą sprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja wczoraj byłąm u księdza zaklepać ternim. Ale od początku Wam wszystko opowiem, więc wymyśliłam , ze ślub będzie nie w mojej parafi tylko sąsiedniej , poprostu tam jest normalny ksiądz.I tak termin mamy na 21 kwietnia godzina 17:) Nauki to już prawie sprawa załatwiona, bo ja w szkole średniej miałam , więc czeka nas tylko jedno spotkanie z księdzem w celu wypelnienia jakiś dokumentów. Ksiądz tylko się spytał, czy w naszym przypadku to jest tylko formalność, że bierzemy ślub, chodziło o to czy mieszkamy razem, a jak odpowoedziałąm , ze nie to była bardzo miła rozmowa. Czeka nas jeszcze wzięcia zaświadczenia, że ksiądz mojego narzeczonego zgadza się na ślub w innej parafi, akty urodzenia i chrztu, i wszystko będzie załatwione. A do mojej parafi to nawet nie będę musiałą chodzić, bo tylko będzie wysłame do mojego proboszcza zawiadomienie o zapowiedziach. A z dokumentami mamy zdłosić się w lutym. Obrączki już mamy, tzn. teściowa mam daje, może te obrączki nie są ostatnim krzykiem mody, ale to nie jest ważne, wazne jest to , że teściowa je daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agagagus ty też masz na 17 tak jak my nie boisz sie że bedzie ciemno jak wyjdziesz z kościoła bo ja właśnie takie mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziola
Dziewczyny.. a jak planujecie wieczór panieński?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór panienski ? ja osobiście nie chcę natomiast mój przyszly mężuś bedzie robił wiec nie wiem jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Asiu, ja się nie martwię czy będzie ciemno , czy jasno, poprostu jest to mi obojętne, ale 21 kwietnia , o godzinie 18(bo tak bedziemy wychodzić z kościoła), powinno być jeszcze jasno. A co do wieczoru panieńskiego, nawet nie myślałam o tym. Będę chciała się wyspać , bo w sobotę rano będzie fryzjer i kosmetyczka, potem sesja fotograficzna , no i oczywiście cała noc zarwana, więc po co mam się męczyc noc wcześniej aby zrobić imprezę dla koleżanek, uważam to za glupotę. Wiem, że można zrobić wieczór panieński tydzień wcześniej, ale nie wiem czy się na to zdecyduję, bo to wiąże się z wyjściem do lokalu i wydatkami, a wiadomo, że przed ślubem każdy grosz będzie się liczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane \"kwietniówki\" ;) z okazji zblizającego się końca roku życze Wam żeby Nowy Rok był dla Was wyjątkowo łaskawy żeby wszystkie marzenia sie spełniły i bez stresu bez problemów i wachań stanęły na ślubnym kobiercu. Aby miłość Was nie opuszczała, no i życze powiekszenia rodzinki :))) życze tego Wam jak i sobie z całego serducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×